MUDr. Martin Trnovec

České Budějovice 1 adresa

Gyn Nest CB s.r.o.
Pražská 71, České Budějovice

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Jiný

Pan doktor Trnovec je úžasný,empaticky lékař. Opravdu cítím důvěru a velkou oporu v něm pri řešení jakéhokoliv problému. Velmi oceňuji vždy mile a vstřícné sestřičky. Smekám před jejich přístupem k pacientkam. Velmi si toho vážím a jsem moc vděčná za to,jak funguji.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Jiný

Manželé Trnovcovi jsou pro mě největším zklamáním.
Nastoupila jsem k nim v roce 2013 a musim rict ze jsem byla zprvu nadsena,do té doby kdy jsem byla zdravá a chodila na těhotenské prohlídky se synem a dcerou bylo vše ok. v druhem tehotenstvi mi jaksi nezjistil preeklempsii a já jsem po mem kolapsu ihned musela na sál rodit.
Prohlídky u pana Dr. Trvají max 10min a jde videt ze ho nezajímavé,ale minimalne hodinu a půl strávíte v čekárně přesto,ze jste objednání na určitý čas. Jako tehotna -na tehotenskou poradnu jsem dokonce jednou čekala i 3hodiny..
Takže pokud chcete navštívit pana doktora je třeba vzít si den dovolené.
Pan Dr se neusmeje jako drive a cokoliv mu rikate,tvari se ze ho tím obtěžujete,rychle křeslo-hop dolu a jde na řadu další. Nic nevysvetli a je totálně neempatický a není u nej videt žádná snaha problem resit.
O sestře ani nemluvě.Arogantni a protivna ale taky tomu tak nebyvalo vzdy.
Když jsem si došla na krev jako samoplatce a chtela jen vysvetlit hodnoty,téměř se mi vysmala do telefonu.
Pan Dr mi určil špatnou diagnózu a řekl ať otehotnim a když to nepujde tak za rok ivf?Jako vážně?
Zmatena a ubrecena jsem jela jinam kde mě prohlídl odbornik u kterého jsem si musela zaplatit 3.000,- za konzultaci aby mi řekl ze nic takového nemam a ze by bylo potřeba udělat komplexnejsi vyšetření.
Kdyz jsem tedy toto žadala,byli mi sestrou arogantně rečeno ať si tedy raději chodím k tomuto odborníkovi! V Každém případě si shanim nového Gynekologa.
Nevim co se stalo,nebyvali takový,možná proto,ze mi drive nic nebylo a nezadala jsem trochu vic péče.
Mrzi mě ze musim psat takovou recenzi.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Jiný

Nepěkné poznámky diagnozu behem navstevy,navic mi podal špatné informace a tvrdil,ze mnou vybrany zakrok nelze provest, samozrejme ze to šlo - akorat pod vedenim opravdu zkušeneho lekaře a jinde než v ČB.Tento lekar pusobi unaveně,frustrovaně a navic v problematice myomatoznich děloh by se měl dovzdělat,nez zacne pacientce tvrdit, ze ma rakovinu dělohy.Sestra pri posledni navsteve ohodnotila muj nalez slovy "no máte to tedy pěkný", holt toho moc v zivote asi nevidela, v Praze mě odoperovali laparoskopicky a bez problemů.Tuto.ordinaci jiz navstevovat nebudu a dost nechapu ty pochvalné komentáře tady.Za mě nedoporučuji.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Jiný

Pan doktor a jeho úžasné sestřičky jsou opravdovým darem pro všechny ženy. Všichni tři jsou neuvěřitelně milí, vstřícní a příjemní. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, vše srozumitelně vysvětlí. Opravdu jsem za něj neskutečně vděčná.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Zdravotní problémy

Pan MUDr Martin Trnovec (se svým týmem dvou úžasných sestřiček) je to nejlepší co jsem ve svém životě (za svých více než 55 let) potkala. Jeho péče, vstřícnost, ochota, empatie a trpělivost se kterou přistupuje k pacientkám by mohla být vzorem pro všechny ordinace široko daleko. Mé zdravotní problémy a postup léčení mne pan MUDr pokaždé vysvětlil tak, že jsem mohla zůstat v klidu a nebála se nikdy žádné operace, injekcí i dalších vyšetření. Pro mne je pan MUDr Trnovec kromě výborného gynekologa také výborný psycholog a myslím si, že všechny ženy i maminky se v jeho čisté, příjemné a pohodové ordinaci cítí výborně. Moc ráda přidávám celé ordinaci pět hvězdiček, protože opravdu vím, že jsem u MUDr Trnovce a jeho sestřiček přímo v rukou andělů. A i když právě návštěva gynekologické ordinace u žen není nejoblíbenější, já za sebe ráda napíši, že se k mému panu MUDr i k jeho sestřičkám pokaždé opravdu těším. Klára Anderlová

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Je můj gynekolog

Neumím si představit lepší ordinaci. Pan doktor je špička a sestřičky jsou jedničky! I kdybych měla bydlet na druhé straně republiky, nezměnila bych gynekologa a jezdila do ČB za nimi.. :)

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o.

Nejlepší doktor a odborník v okolí. Dříve jsem chodila jinam a tam bylo vše v pořádku, dokud člověk nemá problém.
Tady naprostá spokojenost, lidský přístup, skvělé sestřičky, vždy poradí a pomůže. Všichni mi pana doktora doporučovali a nemohu než se přidat.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o.

Nejlepší gynekolog široko daleko. Je to profesionál, skvělý člověk a chová se k vám naprosto úžasně. Vůbec se ho nebojím na cokoliv zeptat. To samé sestřička. Milá, vtipná, ochotná.
Nemůžu se dočkat další návštěvy a to jsem ke staré doktorce chodila s hrůzou. :)

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog široko daleko! Cítíte se u nej skvěle. Vždycky vám dá veškeré informace a stará se o vás jako o vlastní. Jeho žena sestřička v ordinaci. Je nejmilejší ženská, která se o vás vždycky postará.

Nejlepší lékař i sestřička! Trnovcovi jsou profici, mili, a vtipni :) člověk se nebojí na cokoliv zeptat. Diky za ne!