MUDr. Martin Šorma

Liposukce

Modelování rtů

Operace odstátých boltců

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.
Hvězda, Štefánikova 537, Hradec Králové

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Hvězda, Štefánikova 537, Hradec Králové

Centrum jednodenní chirurgie s.r.o.

Od 300 Kč

BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o.

MUDr. Martin Šorma se narodil 4.2.1963. Po absolvování Lékařské fakulty v Hradci Králové v roce 1988 nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice v Hav...

Léčené nemoci

• Jizvy
  • Znaménka

• plastická chirurgie

Umístění: BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o. plastika prsou

Před cca dvěma měsíci jsem na klinice pana doktora Šormy podstoupila augmentaci a s výsledkem jsem spokojená. Stejně tak s přístupem pana doktora (vysvětlení před zákrokem i pooperační péče). Jediné, co mě trochu zarazilo, bylo to, že pacientka po anestezi nezůstává pod dohledem do druhého dne na klinice, ale s doprovodem musí ještě ten den, pár hodin po zákroku, kliniku opustit. Jinak vše ok.

Umístění: BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o. Jiný

V měsíci lednu 2022 jsem byl na lokálním ambulantním zákroku v lokální anestezii u pana MUDr. Martina Šormy. Zákrok mě byl podrobně vysvětlen a profesionálně proveden s následnou péčí.
Ambulantní vyšetření, vlastní zákrok, péče a vzájemná komunikace byla vynikající.
Mohu jenom doporučit.

Umístění: BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o. Jiný

V roce 2020 jsem byla na odstranění větší pihy u nosu a super nemůžu si stěžovat...jako by tam nikdy nebyla i přístup pana doktora byl skvělý

Umístění: BEAUTY - plastická chirurgie s.r.o. plastika prsou

Dobrý den, rozhodla jsem se přidat recenzi, aby kdyžtak některá z vás předešla zklamání.
Prsa jsem měla vysněná už od základky a vždy jsem chtěla plný dekolt. Do teď jsem si nepřestala vyčítat, že jsem nešla jinam. Prsa jsou malá, nahoře nevyplněná..Pan doktor má zřejmě rád přirozený vzhled. Pokud si ale pacientka ušetří peníze na vysněná, velká, plná prsa, očekává po té šílené bolesti krásný vysledek. Bohužel se nedostavil. Až došetřím na nová, rozhodně půjdu znovu. Ale už jinam. Nechci nějak urazit pana doktora, byl příjemný. Jen pozor holky, ať nejste zklamané jako já Navíc mám každé prso jiné - přitom byla asymetrie minimální.
Mějte se a raději jděte na více konzultací

Umístění: Centrum jednodenní chirurgie s.r.o. liposukce

Neochotný a arogantní doktor kterému by měl být odebrán lékařský diplom. Pokud můžete tomuto pánovi se raději obloukem vyhněte.

ja se bohuzel musim take pridat s negativnim komentarem, jsem po vymene imlantatu a modelaci prsou, chtela jsem prsa vetsi , protoze sem skoro o 10 kilo tezsi, nez pri prvnich imlantatech . Sice mam imlantaty vetsi nez predtim, ale ty ergonomicke, a i kdyz se delala modelace, mam prsa padla a nahore nic, jsem velmi zklamana , tesila sem se moc na vetsi plnejsi poprsi a jeste ke vsemu mam kazde prso ted jine , je mi s toho opravdu do place..........

Modelace prsou

03.05.2016:
Tak a je to zamnou!!! Dnes je pondeli mam za sebou prvni prevaz.Operaci mi prováděli v utery a já se citím dobre.Cítím se opravdu skvěle.Moje velké DÍK bude rozhodně patřit Plastické chirurgii v Pardubicích panu MUDr.Šormovi a jeho luxusnímu kolektivu.Nástup jsem měla v úterý 3.5 7:30. Byla jsem ubytovaná na opravdu hezkém pokoji.Byla jsem opravdu nervní a napjatá jak se budu cítit Jak jsem se bála té bolesti co mě bude čekat najednou nebyla.Bolest byla snesitelná.Můžu říct že bolest není vůbec taková jako jsem se někde dočetla.V pondelu jsem byla na prvním převazu kde jsem byla seznámena s mými novými prsy. Sice jen na chvilinku,ale byla to nádhera. Připadala jsem si jako by mi tam pan doktor dal implantáty. Prsa byli krásna nahoře a pevná. 16.5 jdu na kontrolu kde už si obléknu speciální podprsenku.Vřele všem doporučuji.Bála jsem se moc,ale vůbec se bát nemusíte.S výsledkem budu určitě spokojená.Až budu mít foto před a po tak se určitě podělím s Vámi.

Podstoupila jsem u pana doktora augmentaci, s výsledkem jsem velmi spokojená. Taktéž s předoperacní a pooperační péčí, pan doktor má zlaté ruce.

Pan Mudr. Šorma je příjemný a šikovný lékař. Absolvovala jsem u něho zákrok - operaci očních víček. Výborné provedení, bolest jen v den operace, pak již ne, výsledek skvělý! Jizvy vůbec nejsou vidět.

Pan doktor mi operací nosu provedenou v roce 2008 doslova znetvořil obličej. Psychické i fyzické následky mám dosud, i když jsem po reoperaci na jiném pracovišti. Reoperující lékař byl mým stavem zděšený! Ale dr. Šorma mi po operaci naopak sdělil, že je to dobré. No, byl jediný, komu se to líbilo. Okolí mě nepoznávalo, kritizovalo, zažila jsem si peklo na zemi.Srazilo mě to na úplné dno, trpěla moje rodina... Kdyby to šlo vrátit, raději budu mít svůj skobovitý velký nos. Z plastik jsem vyléčená. bohužel ani po reoperaci není stav ideální a už nikdy nebude...Pokud má někdo pocit, že si vymýšlím či zveličuji, klidně poskytnu foto. A to i panu doktorovi, včetně nákladů, co mě tento špás stál...Bohužel zničený život, vím že i vlastní blbostí, mi už nikdo a nic nenahradí...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Otázka k tématu plastika prsou

Dobrý den, mám dle MRI vyšetření prokázanou rupturu prsních implantátů, potřebuji to tento měsíc vyřešit, zajímá mě cena a možný termín operace u vás, děkuji.

V červnu by to ještě asi šlo provést. Objednejte se telefonicky na konzultaci v Pardubicích, čísla najdete na našich webových stránkách plastické chirurgie BEAUTY.

MUDr. Martin Šorma