ITINERIS s.r.o.psychiatrická ambulance
Kamenická 18/605, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: ITINERIS s.r.o.psychiatrická ambulance Jiný

Jelikož došlo k mému úplnému vyléčení z těžké nemoci, musím konstatovat, že pan doktor MUDr. Martin Sládek je výborným lékařem. Jeho léčbu vřele doporučuji.

Umístění: ITINERIS s.r.o.psychiatrická ambulance Jiný

Všechno je v pochode. Je můj perfektní lékař. Martin Sladek je super vždycky má volné terminy když potřebuju

Já jsem spokojená, pan doktor si vás vyslechne, na začátku se snaží analyzovat příčinu problému a najít vhodnou léčbu, když pak k němu člověk chodí co měsíc, je to rychlé, zeptá se co nového a víc nic. Vyhovuje mi to, nepotřebuji tam trávit hodiny stálými analýzami, když mám pocit, že je něco nutné, vždy to se mnou ochotně probere, takže za mě ok.

Navštěvovala jsem p. dr. Matičku a když odešel, tak chvíli jeho paní. V době, kdy ukončili činnost a nastoupil tam p. dr. Sládek, nic nechtěl řešit po telefonu. Bylo mi dost zle a nebýt kamarádky, která mi našla rychle dobrého doktora, tak nevím, jak by to se mnou bylo. Pan dr. strčil jen prášky a moc nediskutoval. Je to pěkných pár let, ale nezapomenu na to. Když jsem měla dobré doktory, odstěhovalï se a od těch hrozných jsem musela utéc. Je mi moc líto, že pan dr. Matička odešel. Byl to fakt moc dobrý doktor.

Mohl jste se víc snažit.. a mít větší zájem o klienta.. Mít papír jen na předepisování léku z nikoho ještě nedělá dobrého psychiatra. .. doktora!

Přístup pana doktora mi vyhovuje. Vyslechne, pokud chcete mluvit, ale zbytečně neobtěžuje, pokud žádáte jen službu psychiatra, nikoli psychologa. Věcně probere možnosti a okolnosti léčby, medikaci, vyhoví, máte-li zájem o změnu léku nebo jeho dávkování, třeba i jenom na zkoušku. Při opakovaných návštěvách, kdy si opravdu jdete pouze pro recept, se zeptá jak se vám daří a když řeknete že dobře, tak napíše recept a za pět minut jste venku. V čekárně obvykle strávíte nejdéle několik minut.
Doktor je vstřícný a má příjemné vystupování. Nedostatek "aktivního" přístupu, zmiňovaný v předchozích hodnoceních, beru jako plus - k psychiatrovi se obvykle chodí dlouhodobě a je v pořádku, když v případě, že vám stávající léčba vyhovuje, na vás nedělá každý měsíc nějaké nové pokusy.

Na základě osobní zkušenosti: velice vtřícný, příjemný a ohleduplný doktor. Pomohlimojí mamince, kamarádce a její mamince. Je nám lépe.

Snmazi se byt narozdil od ostatnich "tiskaren na recepty" naslouchat a rekl bych ze mi lehce psychologicky potencial.

Byla jsem pacientkou jak doktora Matičky, který mě decimoval i paní doktorky Zahradníkové, u té jsem se alespoň zasmála, ale nejlépe mi vyhovuje právě pan doktor Sládek. Doporučuji.

psychiatr je od toho, aby analyzoval poruchu a předepsal vhodné léky. Pokud chcete řešit problém do hloubky, je zapotřebí navštěvovat psychologa. Podle mne pan doktor Sládek splňuje požadavky kladené na psychiatra.