AmbiCare clinic
K Hrnčířům 25, Praha

Pan doktor Linka je velice milý a klidný doktor. Svou práci dělá svědomitě a velmi dobře! Další výhodou je, že pracuje skoro až nepřiměřeně rychle, přestože jeho práce je vždy kvalitní a také nebolestivá. Je to výborný doktor a těší mě, že každým dnem nabývá více zkušeností, aby mohl být ještě lepší.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , téměř dva roky se léčím se šestkou dole, chodila sem na čištění kanálků, ale mám ten zub pod hnisem a moje zubní lékařka navrhla ať se obrátím na vás,navrhuje aby ste mi to vytrhli pod celkovou narkózou, u ní sme to zkoušeli ale psychicky jsem to nezvládla jak to bolelo, mám stoho panickou hrůzu.Bylo by možné to provést u vás pod celkovou narkózou?Děkuji moc

Dobrý den, na naší klinice bohužel celková narkóza není možná. Odkážu Vás na nemocnici Královské Vinohrady nebo Nemocnici na Karlově náměstí.

MDDr. Martin Linka

Dobry den jsem v CR na dovolene a potrebuji usunot zlamanou spodni 5. Kolik to stoji, nemam totiz Ceske pojistenie??? Dekuji za rychlou odpoved

DObrý den, momentálně není možnost Vás na naší klinice ošetřit, máme kapacitně plno a nikdo z našich lékařů nemá prostor.Děkujeme za pochopení. AmbiCAre

MDDr. Martin Linka