Vladimírova 10, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vladimírova 10, Praha

Vladimírova 10, Praha

Umístění: Remedis, s.r.o. Jiný

K panu Doktorovi Jarolímkovi docházím pravidelně bezmála 2 roky a musím říci, že to není žádný tuctový psychiatr, nýbrž lékař, jenž nepředepisuje pouze léky ale taky se o Vás obšírně zajímá. Umí si výtečně dávat věci do souvislostí a je na výsost empatický, má zkrátka určitý přesah, který se možná ani slovy popsat nedá. Svěřit se mu mohu vždy se vším, i včetně rodinných záležitostí. Neopomíjí osu: tělo - psychika - duše. Ordinace je čistá a příjemná. Jeho paní asistentka je rovněž super, perfektní komunikace a e-recepty vždy bryskně dorazí. :-)

Umístění: Remedis, s.r.o. psychiatrické vyšetření

Člověk na svém místě.Velmi citlivý a empatický přístup.Vite ,že napsal knihu Blaznim s Vámi,stojí za přečtení .Pana doktora velmi ráda doporučuji

Umístění: Remedis, s.r.o. psychiatrické vyšetření

Docházím k panu primáři Jarolimkovi téměř rok...... Na psychiatrii se léčím téměř
dvacet let.
Díky panu primáři jsem se se svou nemocí naučila žít, a přijala jí.
Teprve nyní žiji vysněným obyčejným životem, a pouze nepřežívam.
Věnuji se konečně své rodině, známým, práci i koníčkům. Žiji ráda.
Pan primář je člověk, který opravdu léčí.....Pacienta se zájmem vyslechne, a řekne svůj názor.....Při sezeních často debatujeme na potřebná témata, což mi nesmírně vyhovuje. Vím, že se mohu zeptat na cokoliv. Pan primář ochotně, se zájmem, a beze spěchu, odpoví. Jde mu o uzdravení každého jedince. To jsem si jistá.
I cekací doba na vyšetření je téměř nulová. Mám jen tu nejlepší zkušenost.
Co se týče placení, vše hradí pojišťovna.
Pan primář se podílel i na tom, že na místě, kde působí, mohu dostávat i depotní injekce, což je pro mne stěžejní.
Na každou návštěvu k panu primáři se těším, a děkuji mu, tímto.

Umístění: Remedis, s.r.o. nemoc a chtít se vyléčit a normálně žít

Dobrý den, chtěla bych v tento vánoční čas moc poděkovat panu primáři Jarolímkovi, za jeho citlivý přístup ke každému z nás a za to, že vždycky uměl a umí dávat naději na normální život. Já dnes takovýto život žiju, takový, jaký jsem vždycky chtěla, i když jsem na lékách, i když mám částečný důchod, ale můj život je teď hezký a důstojný. mám práci, rodinu a plno zdravých přátel i některé z řad nemocných. Udělal toho tolik pro mě, i pro plno dalších lidí, že jeden metál by byl málo, a přála bych mu, kdyby se mu to minimálně dvakrát vrátilo, to všechno, protože si to opravdu zaslouží. Alena Samková, znáte mě pod Plesnivou. Děkuji Vám

po více než dvacetileté zkušenosti s psychiatrií a celou řadou psychiatrů , je to jediný psychiatr, kterého zajímá pacient jako člověk. Pane doktore, díky.
MARIE

Abych pravdu řekla, nemám dobrou zkušenost s léčbou pana psychiatra. Připadá mi, jako by tento "charismatický" (jak se zřejmě některým pacientům jeví) doktor neměl zájem na tom, aby někoho vyléčil. Jen ochotně předepíše psychofarmaka, což není dlouhodobé řešení. Rozhodně k němu nechodit.

Zvláštní člověk.Charismatický,ale podle mého názoru striktně orientovaný na lidi nemocné schizofrenii.
Na problémy spojené s ,,hraniční poruchou osobnosti´´ a fobiemi mi předepsal zyprexu místo neurolu,který mi vždy pomáhal i když vím,že je návykový a zyprexa mi vyvolala lehké halucinace ,úzkosti se účinkem tohoto ,,léku´´ z nějakého důvodu na půl dne tak zdesetinásobily(nikomu bych nepřál)a potom jsem dostal epileptický záchvat,první v životě.
S panem doktorem je výborné ,,mystické´´ popovídání,má výbornou čekárnu,ale pokud je váš problém např ,,neuróza´´ z psychotraumatu ,neradil bych vám k němu jít.
Mně řekl ,že jsem úplně v pohodě v době kdy věděl,že nebezpečně protoulávám celé noce s alkoholem(vůbec jsem nebyl v pohodě) a nemít silnou vůli a nenechat si jinde napsat AD který zabírají,byl by ze mě asi dávno notorik.Pokud vám byla jinde diagnostikována porucha osobnosti (jako mě) deprese,nebo cokoliv,jděte spíše jinam.

Velmi inteligentní a šarmantní doktor a člověk, jehož nasazení v oblasti péče o pacienty s psychiatrickými poruchami je obdivuhodný. I když mě osobně si do své péče po hodinové konzultaci nevzal (že prý nejsem případ pro psychiatry), s ůctou a vděkem na pana doktora vzpomínám dodnes. Jeho rady a vhledy pro mě mají cenu dodnes.

Velký dík panu primáři za vyřízení přijetí klienta do terapeutického centra v Mytě. Po dlouhé době se mu splnilo přání, po kterém toužil několik let. Těchto zařízení není v naší zemi mnoho a jistě nebylo jednoduché jeho zřízení a následně zajištění kvalitního provozování.Ještě jednou, pane primáři, DÍK!!!

skvělý odborník na svém místě