Poliklinika Pod Marjánkou
PodMarjánkou 1906/12, Praha

Vzdělání:
9/2002 – 9/2008 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
studijní obor všeobecné lékařství, studium zakončeno promocí 10/2...

Léčené nemoci

• Diabetes 2. typu

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou Jiný

Velice profesionální, důsledný i milý lékař. Kéž by bylo takových víc.

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou Jiný

Nejlepší praktický lékař, kterého jsem zažila, nestalo se mi zatím (naštěstí) nic, co by nemohl vyléčit, příjemný a pečlivý, je ochoten vyslechnout a pomoct i když se jedná o nějakou drobnost (např. problém se spánkem). Mohu jen doporučit!

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou Jiný

Nejsem odborník na doktořinu, pouze na člověčinu. Přístup k pacientovi se zájmem o svou profesi i o druhého člověka.

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou

Naprosto profesionální přístup, nikdy mi pan doktor nic nezanedbal a vždy byl velice příjemný a vstřícný a snažil se udělat maximum. Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou zdravotní problém

Přístup pana doktora je více než standardní, upřímný a milý. Usměvavá sestřička je jako velký bonus. Neměnila bych a vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou

Pán doktor je veľmi milý a ochotý. Chodím k nemu už 4 roky a som spokojná. Vždy mi venuje toľko času, koľko potrebujem, vypočuje ma a odpovie mi na všetky otázky. Keď som prišla s rýmou, zamyslel sa, či sú potrebné antibiotiká alebo nie. Vždy sa zamyslí, čo je pre moju situáciu najlepšie a snaží sa čo najlepšie poradiť. Je to najlepší lekár, akého som doteraz stretla. A pani sestrička je tiež príjemná. :) 100% spokojnosť.

Výborný lékař!!! Po dlouhé době první, kdo projevil zájem o to pátrat po příčině nemoci spíš, než bezhlavě předepisovat ATB. Z každé návštěvy u něho mám vždy dobrý pocit. Je usměvavý, dobře naladěný a jedná s vámi lidsky :) zkrátka má to, co spoustě doktorům schází!

Muj nazor,i kdyz mlady "nenechte se mýlit",super profecional ,ma prechled,a lidcky jednani,vzdy je usmivabi na krienti a okoli,a hlavne svuje prace bere vazne,muje byt priklad pro nektery doktory a lidi (ze nechaj a´t unava vitezit na profesionalitat) dekuji moc a pokracujte takle.hodne stesty a zdravy.Carlos Casamayor

Pan doktor je velice příjemný člověk, který rád s čímkoliv pomůže a rád si na Vás vždy najde čas. Nic nepodceňuje a nezanedbává preventivní vyšetření. Je taktéž rychlý a nenechá své pacienty dlouho čekat před ordinací. Definitivně doporučuji!
V.F.

opravdu skvely doktor se super pristupem a udela si na vas dostatek casu aby neco nezanedbal , velmi doporucuji