Praktický lékař gynekolog
Zámecká 108, Karviná

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Nekdo spokojen je,nekdo ne..
Ja byla spokojena do doby nez se u me objevilo slabsi krvaceni,ktere trvalo cely mesic.Po kontrole u pana doktora mi bylo receno,ze se to obcas deje."vydupala"jsem si doporuceni ke kontrole do nemocnice v Bohumine,to uz byl podrazdeny,ze jsem si neco takoveho vubec dovolila.Tam me pani doktorka vysetrila,rekla,ze to je zpusobeno dlouhym pouzivanim antikoncepce,ze mam rozhazene solidne hormony,vycistili me a napsala memu panu doktorovi zpravu kde uvedla,ze mi ma zmenit okamzite prasky.Nezmenil...pry zkusime jestli se to bude opakovat.Sla jsem k jeho kolegyni se kterou se deli o ordinaci,ta nevahala,poradne me vysetrila a okamzite zmenila leky.Od te doby vse super...do doby otehotneni.Bohuzel dela poradny jen pan doktor.Jak je dite velke a kolik vazi mi rekl az na moje caste dotazy temer v 8mem mesici,do te doby jen vse ok,ani na monitoru mi prcka pomalu neukazal.V 9tem mesici,3 tydny do porodu,jsem chtela vedet jak prcek roste zda udela ultrazvuk-ukazal mi na bricho,ze roste dobre.Prohmatal me,rekl,ze vse je klasicky ok a ze jeste nerodim.Na moji informaci,ze mi ztvrdlo trosku bricho mi bylo receno,ze to byly beztak poslicky...kontrola trvala tak 3 minuty se vsim vsudy. Domu jsem se vratila s tim,ze vlastne nic nevim a to se snazim pokazde ptat. K panu doktorovi zkratka uz ne,radeji budu dojizdet nekde,kde jsou ochotejsi mi podat informace nez tohle. Pred porodem nevedet vahu,velikost,jak je otoceno,kde je placenta,zda mam dostatek vody,jak zkratka roste a jak dopadly krev.testy - to se na me nezlobte,ale to jsou kontroly o nicem,to rovnou muzu byt doma.
Na druhou stranu musim moc moc pochvalit sestricky. Ty jsou mile,ochotne,vstricne a alespon od nich se vysledky testu dozvim.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

O člověku, který mi zachránil život...do slova a do písmene napíšu klidně milion recenzí a vždy budou kladné. Vždy!!! Pán DOKTOR je profesionál s lidským přístupem a za 16 let jsem neměla sebemenší potíž s čímkoliv....a že toho nebylo málo ...VŽDY na vše přišel včas a VŽDY vše dotáhl do úspěšného konce????....

Hodnocení pana doktora "velmi slabý"je málo.Měla by tam být možnost nebezpečný!!!!!!Dávám za pravdu názoru,že pokud nemáte žádné problémy,tak je OK.Ale běda,když je máte.Ultrazvuk má v ordinaci snad jen na parádu.Pro těhotné s nějakým menším problémem je opravdu nebezpečný!!!!Dcera měla u něho po celé těhotenství jen 1ultrazvuk a to jen kvůli genetiky.Poslední těhotenskou poradnu ho žádala o ultrazvuk,protože se jí nezdála poloha miminka.Jeho odpověd´zněla"a na co?"Díky tomu,že nastupovala za 3dny do Havířovské porodnice na kontroly,jsem nepřišla o dceru a vnučku.V ten den ji okamžitě brali na sál a císařským řezem je obě zachránili.Nevím jestli si pan doktor vzpomíná jakou přísahu skládal při doktorátu?Jestli má nějaký problém měl by ho co nejdříve řešit než se stane nějaké neštěstí!!!!!!!!! Matka dnes už jeho bývalé pacientky.!!!!!!

je dobrej lékař a hlavně se pacientkám věnuje,.sestřičky jsou příjemné a ochotné k pacientkám.pokaždé od pana doktora odcházím s příjemným pocitem a dobrou náladou.co se týče sester tak tam není co dodat jen samá chvála za profesionální pěkný přístup k pacientkám a sestra ta blondýna je opravdu příjemná super .takže vážená ordinace palec hodně nahoru.

S chováním pana doktora jsem hodně špatná :-(
Přesně tak jak píše jedna žena,pokud nemáte problémy je vše OK:
Jak na běžicím páse ..hnus,za vše mluví i protivná sestra (blondýna)hned po ránu.

Mrzí mne,že jsem se zklamala :-(

Mudr.Gebauera mám ráda hlavně mi dokázal vždy pomoct když jsem měla problémy.

Jak lidé tak lékaři nejsou všichni stejní. 100 lidí sto názoru. Moje zkušenosti pozitivní. Jak těhotenství tak i další návštěvy u lékaře. Stačí kolikrát jenom větší komunikace a lékaře se na vše zeptat. Jestli mám pochyby vždy otevřu pusu a je mi vše řádně vysvětleno. Tento názor sdílí i moje dcera. Z první návštěvy stres. Odcházela uvolněná a spokojená s volbou lékaře. Nikdo nejsme stoprocentní. Důvěřujte a stačí věčí otevřenost a ne nesmělost. Zamyšlení také hledejte u sebe. Vinu na druhém se hledá snadněji. Nechci poučovat ale poradit i pacientům se nebát a ptát se.

Já osobně mám s tímto lékařem jen pozitivní zkušenost, ale je fakt, že od známých jsem slyšela i negativní ohlasy na tohoto lékaře. Mě osobně nikdy nijak nepoškodil, ale je pravda, že jsem také nikdy neměla závažnější gynekologické problémy kromě např. kvasinek. Je možné, že pokud se objeví něco závažnějšího, tak už to taková sranda není. Ale je pravda, že pan doktor je vtipný, snaží se ženu uvolnit při vyšetření tím, že si s ní povídá apod. a to je podle mě také důležité, aby se člověk u lékaře cítil dobře. Pro mě není nic horšího, než když mám z lékaře špatný pocit nebo se ho nedej bože bojím. Pro mě nadprůměr.

pana doktora bych rozhodně nedoporučovala aby přehledl cistu větši jak dělohu s plodem to už je co řict každa kontrola rychle rychle jste v pořadku a ted diky němu mam velmi rizikove těhotenstvi a budu rada když o miminko nepřijdu.

Já rodila v Karviné po tom co jsem porodila,mě pan doktor šil,aby mě mohl šít musel mi dat do vnitř tampony to je jasná věc,ale po šití zapoměl jeden tampon vytahnout,zjistila jsem to až po týdnu kdy jsem měla zánět,sradoval,byl opravdu vtipnej ještě si ze mě dělal srandu ale tohle je už moc!Určitě nedoporučuji!!!!!!!