980 Kč

Od 6 600 Kč

2 758 Kč

Od 1 650 Kč

Dentdelion - zubní ordinace, s.r.o.

MUDr. Martin Dančík se specializuje na konzervativní ošetření - výplně zubů a ošetření kořenových kanálků. Má 17 let zkušeností na soukromých klinikác...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Dentdelion - zubní ordinace, s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Záchrana stoličky vlevo nahoře spočívala ve vyplnění kanálků dopadla na výbornou!!! Pan doktor musel odstranit dosavadní výplň a provést velice titěrnou a časově náročnou práci pod mikroskopem spočívající v zaplňování všech zubních kanálků. Zdevastovaný zub (péče zubařky v minulosti - rok 1989) bez nervu byl zachráněn.
Jsem nadšena, jak za tu dobu postoupila úroveň lékařské péče a mohu bez nepříjemné bolesti zubů kousat a žít.
Zákrok byl nebolestivý a profesionální. Sestřička s lékařem výborně spolupracuje a tvoří perfektní sehraný pracovní tým.
Nevyplatí se šetřit na vlastním zdraví. Myslím, že to byla dobrá volba a investice do vlastního zdraví. PA

Velmi profesionální přístup, pečlivě provedené zákroky, mohu jen doporučit ostatním. Ani naše děti se nebojí tohoto pana zubaře, dokonce se k němu těší!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem panický strach ze zubařů ale nyní díky MUDr. Dančíkovi se cítím klidně a příjemně.Má profesionální a milý přístup .Jeho zákroky jsou bezbolestné a kvalitní....Nemohu opomenout i jeho sestřičku která je milá a sympatická.Prostě se k ním velice ráda vracím...Všem vřele doporučuji!!!

Díky panu doktorovi jsem přestala mít strach .je velmi empatický a vždy umí poradit a je pečlivý a profesionální.Touto cestou bych mu chtěla poděkovat za jeho přístup k nám pacientům-klientům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla profesionálně ošetřena. Platil stanovený čas a ještě mi poradil další kroky v péči o zuby. Vřele doporučuji.

U dr.Dancika jsem byla jiz opakovane a vdycky plne spokojena. plati domluveny cas, nevysedavam v cekarne, ocenuji peclivy pristup a ochotu vse vysvetlit. muzu jenom doporurucit.

Dlouho pro mne byla návštěva zubaře směsí stresu a frustrace. Stresu z křesla a frustrace z nepochopitelného vysedávání v čekárně. Po té, co jsem objevil MUDr. Dančíka, se z noční můry stal (vlastně) příjemný zážitek, kdy funguje dohodnutý čas a vstřícné jednání. Především ale musím ocenit skvělou práci mezi stoličkami a řezáky (která nakonec dá zapomenout i na to, že si to člověk musí zaplatit z vlastního). Vřele doporučuji!!!

X

Díky panu doktorovi chodíme celá rodina ráda k zubaři. Je velice pečlivý, má profesionální přístup a vše ochotně vysvětlí. Zákroky jsou bezbolestné. Má naši naprostou důvěru.