Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan docent je opravdu úžasný člověk. Špičkový lékař, velký profesionál s milým lidským přístupem. Před 7 lety mi zachránil život. Navždy mu budu vděčná. Nejen za jeho perfektní práci, ale také za jeho přístup k mé nemoci a mně samotné. Když to bylo nejvíc nutné, dokázal mě "nakopnout". Zcela upřímně, bez něj bych tu nebyla. Byla jsem v té zoufalosti rozhodnutá všechno skončit.

Pan docent Martin Chovanec je profesionál každým coulem, empatický, má obrovské charisma a aby toho nebylo málo je to také velký fešák :-)

Pan docent je špička ve svém oboru již 2 rokem mě léčí po rozsáhlé rakovině papilarniho karcinomu. To co předvedl při operaci kdy vyndaval stitnou žlázu ocenili i v Motole . Nejen kapacita ale pozor hlavně výborný člověk který se o vas zajímá ikdyz by dávno už nemusel . Nejde ocenit slovy ani hvězdičkami jen jsem rad ze mě potkalo štěstí a dostal jsem se do rukou pane docenta .

Vřele všem doporučuji pana doktora Martina Chovance. Vše vysvětlí - jak dlouho bude zákrok probíhat, co přesně s Vám musí udělat, apod. Pan doktor je jednička, profesionální, ale zároveň i lidský přístup.
Děkuji Vám, pane doktore.

Pan doktor je odborník se snahou vysvětlit, najít řešení a vykonat zákrok, pokud je třeba. Pomohl mému muži s léčbou Menierova syndromu operací. Doporučuji k návštěvě, nebudete zklamáni!

Pan docent je naprostá jednička. Milý, vstřícný, ochotný, šetrný. Byl i u mého výkonu na sále a poté mě vše do podrobna vysvětlil už bych neměnil.

Skoda, že je zde jen pět hvězdiček...výborný lékař, který opravdu podrobně vyšetří . Jsem velice ráda, že jsem se dostala do jeho ošetření.

Vzhledem k tomu, že jsem jako dítě strávila obrovskou část života po nemocnicích, mám fobii z nemocnic a lékařů, děkuji panu docentovi, že mi pomohl toto překonat. Je to profesionál, s velmi lidským přístupem, děkuji prozřetelnosti, že jsem se dostala do jeho rukou. Je to možná nejlepší lékař se kterým jsem se setkala, nejen po profesní stránce, ale i po té lidské komunikativní. Děkuji děkuji.

Super lékař, který ví co dělá. Operoval mi ucho a musím říct, že daleko lépe slyším. Jsem spokojená i s přístupem k mé osobě. Uklidnění a optimismus. Děkuji Bohu, že jsem tak suprového lékaře potkala.

Pan docent Chovanec je opravdu špička, jeho profesionální přístup povzbuzující slova " nebojte mi vás tady dáme dohromady " zahřejí u srdce.
Pane docente jste skvělý člověk. Děkuji Vám a celému týmu.