Karlovo náměstí 5, Praha 2, Praha

Psychoterapeutické sezení - přímá platba od 15:30 • 900 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí
Ordinace klinické psychologie
Zenklova 1545 Praha 8 , Praha , Česko, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Karlovo náměstí 5, Praha

750 Kč

Karlovo náměstí 5, Praha

900 Kč

Zenklova 1545 Praha 8 , Praha , Česko, Praha

Ordinace klinické psychologie

Pracuji jako psychoterapeut a klinický psycholog ve zdravotnictví i mimo něj. Nabízím své služby dětem, dospívajícím a také dospělým. Jsem členem prof...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Pan magistr je profesionální, spolehlivý, vnímavý, má jemný přístup k pacientovi. Díky němu jsem pochopila, že realita těžkého života je těžší než jsem si myslela..že v bolesti je člověk sám. Po sezeních vidím mnohé jinak. Děkuji za citlivé naslouchání a doprovázení v mé životní krizi a traumatech.

Velmi sympatický a příjemný pan psycholog, naslouchal, dobře poradil a utvrdil mne v určitém řešení mé situace. Dal mi nejen odborný, ale i lidský a osobní nadhled nad mou situací. Mohu jen doporučit. Jirka

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Proběhlo 4 rande. Po něm mě přítel napsal, že má nějaké problémy a abych se podívala i po někom jiném. Vysvětlení se mi nedostalo. Co si o tom mám myslet. Najdi si někoho lepšího než jsem já řekl. Děkuji za váš názor.

Zdá se, že Vás trápí pochybnosti. Ptát se, co si máte myslet. Jak píšete "ať si najdete někoho lepšího". Často se lidé na Vašem místě ptají, co udělali špatně, či co měli udělat jinak apod. Nevím, zda je to Vaše situace. V případě, že byste měla tyto pochybnosti, tak je fajn je s někým probrat, ať je můžete vyloučit a dál bez pochybností randit, či se seznamovat. S pozdravem MB

Mgr. Martin Bayer

Dobrý den. Může mít nějakou spojitost časté močení např. i 12x za den (příjem tekutin asi 2,5-3l denně) - hodně sezení (pomalu celý den), může to mít spojitost se zánětem močového měchýře nebo je to v případě velkého denního sezení běžné? Také se nelze vymočit, pokud při koukání cizích lidí, nebo dokonce u pisoáru kde stojí lidí - prostě se chce ale nejde to, pouze pokud nikdo není v okolí. Může se jednat o tzv. stydlivý močový měchýř? Mělo by se to nějak řešit? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den.
Ptáte se na více věcí najednou, což je v pořádku, ale některé jsou mimo odbornost psychologa.
To zda sezení a močení má nějakou souvislost - to není otázka na psychologa.
To zda to může souviset se zánětem, tak to je otázka, kterou by měl posoudit urolog - zda se nejedná o nějakou poruchu ledvin, močového měchýře apod.
Když popisujete nemožnost močit v blízkosti druhých osob, tak tady se zjevně jedná o "funkční" poruchu, tedy ne poruchu orgánu, ale funkce. A zdá se, že funkce je ovlivněná, jak píšete možná i studem? A máte pravdu, psychika může být natolik silná, že může přímo ovlivňovat (nevědomě) důležité funkce těla (příjem potrav, vylučování, kašel, někdy tiky či intenzitu koktání). Toto je otázky na psychologa.

Jestli se to má řešit? To už záleží na urologovi a taky na Vás, jestli Vás to dostatečně obtěžuje. Pro některé je představa kontaktu s psychologem mnohem více obtěžující, než právě uvedené komplikované močení. Člověk pak už neví, jestli se má víc stydět za to "močení" či za to, že chodí k psychologovi a o "močení" a jiných věcech svého života povídá.

Přeji Vám, ať se můžete v klidu rozhodnout, co budete dál s touto obtíží, a případně i dalšími nejistotami Vašeho života.
S pozdravem MB

Mgr. Martin Bayer