Praktický lékař gynekolog
Petrské náměstí 5, Prostějov

Centrum zdraví
Vodní 4545/25, Prostějov

jsem velmi spokojená s péčí. Ted v těhotenství obzvlášt, vše vysvětlí když je třeba. Sestřička je taky příjemná

K panu Balákovi jsem chodila od svých 16 let a byla jsem s ním velmi spokojená, dokud jsem se nerozhodla vysadit antikoncepci. Po té jsem měla menstruaci jednou za 4 měsíce a tak to trvalo víc než rok. Když jsem to chtěla s panem doktorem řešit, jediné co ho napadalo bylo předepsat mi znovu antikoncepci. Když jsem měla námitky a další dotazy, velice rychle mě vyprovodil z ordinace se slovy, že vše je naprosto v pořádku. Poté jsem samozřejmně změnila doktora a ten mi ve stručnosti vysvětlil, co bylo za problém a další užívání hormonální antikoncepce výrazně nedoporučil s tím, že mám být ráda, že se mi cyklus nakonec srovnal a že při delším užíváním antikoncepce by se mi mohlo stát, že už by se mi cyklus nevrátil. Je mi 25 a ráda bych měla děti, takže jsem vážně vděčná za nového doktora a že jsem se tenkrát spoléhala na zdraví rozum a nenechala si napsat antikoncepci na problémy způsobené právě antikoncepcí.

S panem doktorem jsem velmi spokojena. Líbí se mi jeho lidský přístup a důslednost. Myslím, že je profesionál, vždy mi velmi dobře poradil a pomohl. Nejsem však spokojena s jeho sestrou, chová se velmi povýšeně a je náladová. Snažím se na ni usmívat, ale i tak jí pořád něco vadí. Je to škoda. Chtěla bych brzy otěhotnět, tudíž budu ordinaci častěji navštěvovat, zvažuji že však kvůli sestře přejdu jinam. Vždy mi zkazí náladu. Mrzí mě to, protože pan doktor je skvělý. Na sestru jsem slyšela i četla více stížností.

S panem doktorem jsem se potkala už na gynekologii na pohotovosti, kdy mne chytil žlučník a to jsem byla v 18. týdnu těhotenství, perfektní přístup, odbornost a po několika týdnech jsem se s ním setkala, až na porodním sále, kdy malá se narodila v 35. týdnu a mohu pana doktora jen chválit za jeho přístup a lidskost a taky mu za vše poděkovat.

Panu doktorovi bych chtěla moc poděkovat za "super"péči.Skoro 2roky mu říkám o určitých bolestech,jelikož trpím na endometriozu.Loni mě operoval a nakonec neprohlédl ani to co měl.Začátkem roku jsem u něj byla kvůli strašným bolestem,kdy mi sestra ani nevyšla vstříc a za týden jsem měla mít již zase menstruaci,tudíž jsem se dostala na vyšetření až skoro za 3týdny.Kdy na mě pan doktor koukal jako bych si vše vymýšlela,pak se z toho vyklubal zánět dělohy,takže rychle ATB a i pro mého partnera.Již tehdy mi řekl,že se mi nelíbí děložní hrdlo.V létě na prohlídce jsem mu říkala,že mám bolesti stále a ještě mi řekne,jestli jsem mu to už někdy říkala.Prý se mu to nelíbí nějak pořád,ale at přijdu za 3měsíce na kontrolu,jako kde jsmeDíky bohu,jsem se rozhodla jít okamžitě k jinému doktorovi,který mi oznámil,že mám u děložního hrdla 5x6mm velké ložisko a to jsem měsíc předtím byla dr.Baláka.Takže mu opravdu moc děkuju,za zanedbání péče a čeká mě další operace.Nejsem již jedinná dost nespokojená pacientka a jsem ráda,že mám nového lékaře.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Milý a lidský přístup jsem u něj zažila pokaždé, co k němu celých 13 let chodím jak na preventivní prohlídky, tak na prohlídky při 2 těhotenstvích. Skoro všechny mé kamarádky k němu chodí a od nich slyším také jen chválu. Dost mě překvapily negativní komentáře, jako by to bylo psáno o jiném doktorovi. Ale chápu, každý má jiné zkušenosti. Předchozí sestřička byla sice jako robot bez empatií, ale zato měla můj obdiv, jak vše bez problémů zvládala, telefony, objednávky, do toho odběry, vyplňování karet..... sice jako na pásu, ale zato to šlapalo jako hodinky.... :)

MUDr.Martin Balák je velmi špatný doktor. Mám velmi špatnou zkušenost a rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!

Chtěla jsem se zeptat,jestli jste už některá řešila s panem doktorem problemy s otěhotněním??A jestli se to vyřešilo...a jak se choval???

Dříve jsem byla pacientka pana Baláka a byla jsem s ním spokojená. Sympatický muž, který mi před pár lety pomohl chirurgicky odstranit cystu. O dřívější sestřičce raději nemluvím, chodila jsem kolem ní po špičkách... Minulý rok jsem potřebovala vyléčit zánět, který se mi opakoval a nedařilo se mi ho vyléčit několik měsíců. Na výsledky z vyšetření jsem čekala 14 dní, což se mi nelíbilo. Proto jsem změnila lékaře a kartu svěřila lékaři v Olomouci. Zánět zmizel co nevidět a na výsledky jsem déle než týden nečekala.... Zvažte sami.

Pan doktor Balák je pouhý honič bodů (myšleno těch,které proplácí pojišťovny). Zdraví pacientek je mu šumák. Dokud mi nic nebylo byla jsem s ním také spokojená. Jak již psala nějaká pisatelka přede mnou-vyšetření od něj nebolí a má i dny kdy je celkem příjemný…, to je vše, neumí vyléčit ani zánět. Sama jsem na jeho skvělou péči doplatila zdravím… Pokud můžu ze své zkušenosti radit: Utečte od něj zavčas!