Srdečně zdravím všechny přítomné.Jedním slovem o pani doktorce-VYNIKAJÍCÍ.Nedám na ni dopustit.Chápe každého pacienta,ať za ni přijde s jakýmkoliv problémem.Janula

Lékařka, která je příjemná, optimisticky naladěná, rozdává úsměvy ..no a k tomu ještě i léčí..co více si přát!!! Vřele doporučuji...Sedláčková Romana

K paní doktorce chodí celá naše rodina, vždy odhalila vše perfektně, pečlivě vyšetří, posílá vždy zavčas na odborná vyšetření, je komunikativní, vždy vyjde vstříc, máme ji moc rádi :-)

Paní doktorku doporučuji, je velmi pečlivá a vstřícná.
Hana Pochmanová

Díky tomu že jsem k pí. Dr. Hradilové přešel od své předchozí praktické lékařky jsem byl poslán na kompletní vyšetření které odhalilo vážný vleklý problém. Měl jsem to udělat mnohem dřív. Odborné hodnocení přenechávám odborníkům.

Pani doktorka je velice ochotná pečlivá chodím k ní bezmála 20 let a samá spokojenost neměnil bych.

je dobrá, doporučuji.

paní doktorku mohu s čistým svědomím doporučit, jsem naprosto spokojen.

Chodím k ní už dlouhá léta a na prostá spokojenost.

Jde o jednu z nejlepších lékařek, kdo píše negativa, at´ se nad sebou nejdříve zamyslí.
Věnuje se celé naší rodině a její přístup je lidský, fundovaný.