Nelze objednat online

Přijímáme pouze dětské nové pacienty(z důvodu naplnění kapacity a special.v oboru pedostomatologie)

U Husova sboru 2012, Pardubice

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

U Husova sboru 2012, Pardubice

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

Léčené nemoci

Vynikající stomatolog, výborná sestřička, vše je v naprostém pořádku; bez připomínky. Doporučuji a moc děkuji.

K paní doktorce chodím s manželkou i dcerou. Je to nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy potkal. Při každé návštěvě zubaře jsem byl vždy nervozní, u paní doktorky se to změnilo. S trochou nadsázky mohu říct, že se i trochu těším.

K paní doktorce už nějaký ten rok chodím a jsem s ní spokojená. Kontroluje opravdu důkladně a šetrně :)

super

K paní doktorce chodím s dcerou asi od 3 let. Výborná paní doktorka, trpělivá a pečlivá. Jsem s ní velmi spokojená. Pluhařová

Velmi dobrá lékařka - dělala mi zbuby a vždy ohleduplně -ptala se zda to nebolí ...Od té doby co chodím k Mudr. Sákrové se už zubaře nebojím:-D

Nejlepší stomatolog, ke kterému jsem kdy chodila.Milá, vstřícná a hlavně PEČLIVÁ a JEMNÁ!!!! Všem vřele doporučuji!!!

Q

Paní doktorka je moc hodná a vůbec to od ní nebolí !!!!

K paní doktorce chodí dcera a jsme velice spokojeni.

k paní doktorce chodíme celá rodina, jsme s ní velice spokojeni, poradí, doporučí ....