MUDr.

Přidat názor

Objednat se

Přidat názor
  • velmi dobrý

Na paní doktorku Zelovou nedám dopustit,odborník na pravém místě a jednu věc má ještě navíc,co ostatním lékařům velmi chybí, je velmi lidská,laskavá a nad nás "obyčejné pacienty" se vůbec nevytahuje a nedává nám okatě najevo,že ona je něco víc než my obyčejní lidi.Prostě paní doktorka je naše!!!

• neutrální

Vřele doporučuji.

• velmi dobrý

Z paní doktorkou jsem nad míru spokojena. Je velmi laskavá, milá a vstřícná.

• dobrý

Velmi dobrá lékařka - odborník a velmi schopná co se týče odhadu na další možné zdravotní problémy.Rada pro nedočkavce v čekárně jako jsem já - objednat se telefonicky na určitou hodinu a nenechat se předběhnout více otřelými lidmi.

• slabý

Způsobem, jakým vyšetřuje paní doktorka se můžu léčit i sám. Bohužel nemůžu chválit z doby, kdy jsem paní doktorku navštěvoval - opravdu jsem byl donucen najít si vhodnějšího lékaře a to hlavně na základě výsledků a samotného průběhu vyšetření vč. přísupu. Nechci být moc negativní a jistě má své oblíbence, ovšem určení druhu nemoci a návazné určení léků z pozice sedícího lékaře za pracovním stolem bez důkladného prohlédnutí pacienta je u mě nepřípustné.

• velmi dobrý

velmi dobrá lékařka odborně na úrovni .

• velmi dobrý

Paní doktorka je jednou z nejlepších obvodních lékařek, kterou znám. Velmi dobrý přístup k pacientům. Pravdou ovšem jsou dlouhé čekací doby v čekárně.

• velmi dobrý

Doktorka Zelová je výborná lékářka, zároveň i její přístup k pacientům je příjemný a bezproblémový. Jedinou výtku, kterou můžu uvést je fakt, že při čekání na vyšetření strávíte v čekárně půl dne než na Vás přijde řada.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Libor Jiroušek - praktický lékař