Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

Paní doktorce jsem musela při každém mém vyšetření pomáhat přidržovat nástroje, po každém vyšetření jsem krvácela, díky její nešetrnosti, neměla jsem potíže. Navíc mě nechala dlouho čekat v kabince a povídala si se sestrou o receptech atd. Absolutně neprofesionální doktorka, nedoporučuji!!!

Umístění: Poliklinika Vltava Jiný

I moje fyzické potíže považovala paní doktorka za psychicky způsobené. V podstatě se mi snažila vymluvit to, že mám přetrvávající fyzické potíže. Komunikace příšerná, navíc s otevřenými dveřmi do plné čekárny. Nedoporučuji. Jsem ráda, že jsem doktora změnila.

Umístění: Poliklinika Vltava Krvácení v těhotenství

S paní doktorkou mám velmi špatnou zkušenost. Jsem s přítelem pracovně na druhé straně republiky a po návštěvě u zdejšího lékaře jsem zjistila že jsem v 7 týdnu těhotenství. Začala jsem krvácet a tak jsem okamžitě kontaktovala svou lékařku. Ta mi řekla ať přijdu na kontrolu. Přijela jsem, a po tom co jsem od ní slyšela jsme se s přítelem rozhodli podat trestní oznámení pro zanedbání péče a za újmu na cti. Paní doktorka mi bez jakýchkoliv testů řekla, že mé dítě bude nejspíš postižené, a že mám jít na potrat, s tím že se se mnou přítel rozejde až zjistí že jsem těhotná, že mě k ní poslal jen aby se mě zbavil. Nejen že její vyšetření bolelo, ale řekla mi, že pokud se dítěte nezbavím a budu v tom pokračovat tak si mám najít jiného gynekologa, že s mým těhotenstvím nechce mít noc společného. Kdyby měl někdo také takto špatnou zkušenost, můžete se kdykoliv k trestnímu oznámení přidat.

Pani doktorka je skvela,vzdy my poradila pomohla,chodila sem k ni osmnact let.Odstehovala jsem se s c.b.a nasla jineho gynekologa a moc toho lituju,ze sem odesla a premejslim,ze se k pani doktorce vratim.

Umístění: Poliklinika Vltava Novy pacient

Prestahovala som sa zo SR co CR, pochopitelne som hladala gynekologycku, ale keby som vedela za co budem na ruku platit tak tam ani nepridem... Pani doktorka mi oznamila ze mam nador na vajecniku ze mam ist na konzilium, nedalo mi to navstivila som aj svojho predchadzajuceho dr v Bratislave a ten mi potvrdil 6 tyzden tehotenstva..
Takze ak to zhrniem platila som za to ze pani dr mi urcila diagnozu nadoru na vajecniku, a pritom to bol vyvyjajuci plod... a za taketo vysetrenie som platila 860 czk. sila, Kazdopadne od doktorky odchadzam pretoze k vysetreniu nepustila ani mojho manzela, ktoremu sa tak isto neosobny pristup doktorky nepacil!

S paní doktorkou jsem měla problémy neustále. I když ksem byla objednaná, tak jsem standartně vysedávala v čekárně, když jsem pak čekala v kabince v ordinaci, tak jsem i slyšela, jak se baví s pacientkou přede mnou. Dokonce na mne byla hrubá, když jsem přišla s gynekologickým problémem a mluvila ke mne jako k malé holce, co se chová jak flundra.
Jsem ale pařez a lenoch k tomu a vše jsem vydržela.
Když na mne však dlabala při těhotenství, na posledních 3 návštěvách mi chtěla dělat ten stejný test a já ji pokaždé připomněla, že mi ho už dělala, načež následovalo přehrabování papírů (ani si nemyslím, že je kdy našla) byla jsem už dost naštvaná.
Hřebíčkem do rakve bylo to, když se mi holčička narodila o 3 týdny dříve s nulovou glykemií a musela rovnou na kapačky a mne museli operativně odstraňovat placentu. Měla jsem totiž těhotenskou cukrovku, kterou mi NEDIAGNOSTIKOVALA. Nejspíše výsledky ztratila v té své hromadě papírů a řekla si, že jsem mladá a nic.
Rozhodně bych ji NIKOMU NEPŘÁLA!

Paní doktorka je jednoduše skvělá. Poradí a pomůže at jde o cokoliv! I ve vážnějších případech je na ni spolehnutí, že nic nezanedbá :)

Já s paní doktorkou nemám žádný problém.. Přecházela jsem k ní kvuli stěhování od doktorky ze Strakonic a nemužu si stěžovat.. Úplně jiné jednání a starála a strará se o mě ohodně lépe než předešla doktorka... Když jsem byla těhotná, neměla jsem těhotenství dvakrát jednoduché, starala se o mě velice dobře, při každé nejastnosti mě radši posílala do nemocnice... Při komplikacích mi vždy vše bez problému vysvětlila... takže za mě mohu říci že je velice příjemná a nemám sní žádný problém

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Před nasazením antikoncepce mi hned doporučila nechat si udělat vyšetření srážlivosti krve a to i přes to, že k problémům s krví nemám žádné rodinné predispozice a ani životní styl, který by toto mohl způsobit. Vždy je velmi milá, ochotná, vše pořádně vysvětlí a to i přesto, že jí řeknu,že to znám, protože jsem, jak se říká z oboru. Říká, že nechce nic zanedbat a toho si velmi vážím. Nikdy jsem ani neměla problém s čekací dobou. Sestřička je také velmi ochotná, i když občas má "své" nálady, ale kdo ne?

I já se s odstupem času přidám k negativnímu hodnocení Dr. Turkové. Ne proto, abych jí udělala nepříjemnost, ale přece jen jde o zdraví a tam jsou reference ostatních pacientů k nezaplacení... Zhruba rok po nástupu k paní doktorce se u mě vyskytly poruchy menst. cyklu. Paní doktorka je řešila nasazením HA, i když jsem jí upozorňovala, že zkouším otěhotnět. Když HA nezabrala, vyzkoušely jsme ještě asi další dva nebo tři druhy HA s podobným výsledkem. Zase bych ale chtěla zdůraznit, že jsem paní doktorce mohla kdykoli zavolat a že se sama zajímala o to, jak mi je a co se děje, za to jsem jí byla vděčná. O Vánocích v jiném městě mě potkalo opět velmi silné krvácení a na radu známých jsem se těsně po svátcích šla vyšetřit k tamnímu lékaři, který mi rovnou udělal i rozbor krve. K mojí léčbě pomocí HA se vyjádřil pochybovačně s tím, že sice (možná) srovná cyklus, ale neodstraní příčinu poruch. A minimálně dva ty preparáty byly na stejné bázi, nemělo tedy smysl je zkoušet jeden po druhém. Předepsal mi jinou hormonální léčbu (ne antikoncepci). K paní doktorce jsem pak v dobré víře přišla se zprávou od tohoto lékaře a vysvětlením, že mě potíže potkaly o Vánocích, a tak jsem je řešila. Bylo mi jasné, že jí tím neudělám zrovna radost (někdo jiný jí zasahuje do léčby, což by se mi jako lékaři asi také nelíbilo), ale doufala jsem v pochopení. Paní doktorka se ale strašně rozčílila, že není jen tak nějaká doktorka, že jezdí na školení do Podolí, že ji to zase (?) psychicky poznamená a podobně. Poté mi zabalila do obálky veškerou moji dokumentaci a s doporučením, že mám tedy jít k panu doktorovi, mě vyprovodila z ordinace. Původně bez toho, že by mi napsala léčbu, kterou jsem potřebovala. Tu jsem od ní pak dodatečně vyzískala - a musím říct, že s omluvou, že se unáhlila. Ale kdybych se nepokusila, odešla jsem bez ničeho a musela bych si nového lékaře sehnat obratem (což je v Budějovicích docela problém). Teď svoji novou paní doktorku si nemohu vynachválit a zpětně samozřejmě srovnávám. Nejenže v kabinkách není nic slyšet (jak už tu mnohokrát padlo, ale to by mi zas tak nevadilo...), ale mají se sestřičkou neuvěřitelně pozitivní přístup a dar, vlít člověku naději. Pořád mám drobné problémy, ale postupně krok po kroku je řešíme a už se velmi zlepšily. A snad jsme už i blízko vysněnému mimču. :)