Diagnostické centrum
Sokolská tř. 49, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

K paní doktorce jsme přišli poprvé v listopadu 2011 s mým synem Matyáškem kvůli opožděnému PMV a mile nás překvapila, jak lidsky a profesionálně se chovala. Poradila, doporučila, U paní doktorky jsme byli naposledy v lednu 2014. Také jsem k ní chodila s mladší dcerkou s hypotonií,ale dcerka vše krásně dohnala a nyní je to veselá 2 letá holčička. Syn nyní v 5ti letech dohání co může a doufám, že z něj vyroste zdravý kluk. Paní doktorka je prostě skvělá odbornice a já jí za všechno děkuji :-)

K paní doktorce chodím od mala a neznám lidštějšího lékaře. Vždycky jsem dala na její rady a vždy jsem udělala dobře. Mám DMO a díky paní doktorce jsem život užila moc dobře. Paní doktorce moc a moc za všechno děkuji a jsem moc ráda, že jsem měla to velké štěstí a potkala ji. Děkuji. Magda Horová

Paní Dr.Tomšíčková, je člověk ke kterému chodím již od dětštví a nepoznal jsem lékaře s tak lidským přístupem k pacientovi. Je velice hodná, naslouchá a její rady, jsou pro mě svaté.........kdyby řekla ať skočím z okna, že je to ku prospěchu věci, tak bych to udělal......Mám k ní absolutní důvěru. Paní doktorko děkuji, za vše.
Rád bych se také poděkoval zdrav. sestře.
Otmar Jahoda.

paní dr byla velice ochotná, dítě se u ní cítí v pohodě a vyšetření ani neregistruje. nenabourává svět dětí ani na chvilku a je velice trpělivá. je vidět že se svou prací má ona i její zdravotní sestra mnoho zkušeností

K pí. MUDr. jsem chodila od mala a byla vždy milá, hodná a přátelská. Vše vysvětlila a byla velmi ochotná! Děkuji