MUDr. Marie Strunová

- vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK od r. 1990 do r. 1996
- I . astestaci složila v roce 1997, I...

• gynekologie a porodnictví
  • klinická onkologie

Ž
Umístění: Gynprofi s.r.o. gynekologické vyšetření

Bohužel já jsem s paní doktorkou moc spokojená nebyla. Myslím, že jako odborníkovi se jí nedá nic vytknout - dbá na všechna vyšetření, snaží se i vysvětlit, ale my jsme si bohužel s jejím týmem (a tím myslím i sestry) nesedli komunikačně a lidsky.
Nemám ráda přístup, kdy se zbytečně děsí a posílá na vyšetření, která nejsou nutná, respektive především nemám ráda, když za mé zdraví někdo rozhoduje. Rozhodnutí o léčbě a vyšetřeních je vždy na straně pacienta, lékař pouze doporučuje, a to zde bohužel neplatilo.
První návštěvy ordinace na kontroly byly v pořádku, ale potíže nastaly až v těhotenství, kdy jsem si do jednotlivých vyšetření přišla nucená a zároveň mi nebyly poskytnuté dostatečné informace, jak vyšetření probíhají a k čemu jsou. A pak ten prostor pro rozhodnutí, zda vyšetření absolvuji nebo ne.
Kvůli tomu bylo pro mě těhotenství zbytečně stresující, na kontroly do poradny jsem chodila opravdu se sebezapřením a vystresovaná. Nejhorší byl přístup sestry.
Po několika návštěvách jsem domů dorazila s pláčem, na poslední kontrolu jsem už nepřišla a nastoupila jsem raději do péče v porodnici. Po šestinedělí jsem se raději hned zapsala k jinému lékaři, respektive týmu, kde bude slušná a mile komunikující i sestra. Paní doktorka by měla více dbát na to, s kým spolupracuje.

Umístění: Gynprofi s.r.o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Pani doktorka má profesionálny prístup no zároveň je veľmi ľudská a vie i počúvať pacienta. Odchádzala som od nej s veľmi dobrým pocitom.

Umístění: Gynprofi s.r.o. Zdrav.problem

Paní doktorka je velice milá, pečlivá,má zájem o pacienta, naslouchá a plně vnímá co vás tíží co vás trápí a snaží se zdrav.problem řešit.Dekuji

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla. Milá, citlivá, skutečně se o člověka zajímá a vždy vše pečlivě vysvětlí. Objednání na čas taky funguje, nikdy dlouho nečekám.

Umístění: Gynprofi s.r.o. Prevence a léčba

Paní doktorka je velmi milá a navzdory drobným komplikacím, které můj zdravotní stav způsoboval bylo vyšetření bezbolestné, což se u jiných lékařů nepovedlo. Paní doktorka má příjemné vystupování, dobře poradí a pomůže. Určitě u ní nejsem naposledy.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Doporučuji. Paní doktorka je milá, vše ráda vysvětlí, při problémech udělá všechna vyšetření. Zatím nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Vřele doporučuji, velice ochotná, příjemná, schopná se vcítit do kůže pacientky, poradí, má zájem o pacientku. Jsem nadšená, že jsem v péči této lékařky.

Paní doktorka je velice vstřícná a trpělivá. Neuvěřitelně se dokáže vcítit. Všechny dotazy zodpoví naprosto - pro laika - srozumitelně. Děkuji moc

Paní doktorka je velice příjemná,vše vysvětlí.Poskytuje perfektní péči.Gynekologa jsem hledala velice dlouho resp.gynekoložku a tuto paní doktorku bych neměnila.