Maiselova 4, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Lékař s letitou praxí v oboru, držitel licence primař, ultrazvukové vyšetřování pohybového aparátu, certifikované kurzy z lymfologie, mobilizace a man...

Umístění: Ordinace Jiný

Profesionál ve svém oboru. Jsem velice ráda, že jsem na paní primářku narazila. Velké díky.

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem velice ráda, že jsem paní doktorku našla a dostala bleskurychlý termín aniž bych se musela dlouho trápit s bolestí. Paní doktorka je velmi milá, profesionální a dokáže velmi srozumitelně vysvětlit úskalí vašeho problému. Velice oceňuji osobní přístup a snahu opravdu vyléčit. Bonusem je krásná lokalita a příjemné prostředí ordinace. Rozhodně doporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u paní doktorky poprvé a bylo to výborné rozhodnutí. Lidský přístup, pečlivé vyšetření, vše vysvětlí a snaží se najít způsob, jak pomoci. Odcházela jsem s pocitem, že jsem našla lékařku, která svou práci nevykonává rutinně,ale že jí na pacientovi opravdu záleží. A v recepci navíc přátelská paní, která svým přístupem podtrhuje celkový pozitivní dojem .

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka se ke mně chovala jak člověkovi, který potřebuje pomoci a ne, že Vás přehlíží jako obtížný hmyz. Dokonce se Vám i přes roušku dívá do očí a vysvětluje, tak, abych neznalá situace pochopila. Píši tak, že se v podstatě arogance lékařů bojím a cítím se méněcenná. Super paní!!!!!!!!!!!!!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá po všech stránkách. Lepší návštěvu u lékaře jsem zatím nezažil. Doporučuji.

Umístění: Ordinace bolesti zad a chodidel

Paní doktorka je po dlouhém hledání jednou z nejlepších ortopedů, jaké jsem si jen v duchu básnila. Je vynikající praktik i terapeut a k pacientům milá.

Umístění: Ordinace Byla jsem po zlomenine nohy a potrebovala jsem resit boles paty

Velice milá a lidská a hlavně odbornice, jsem šťastná že k ní mohu chodit. Pomohla mi a bolest přestala.

Velmi dobra zkusenost, vse zadarmo pro pojistence VZP, vcetne ortopedickych pomucek. Lidsky a odborny pristup.

... nemá sice smlouvy s pojišťovnami, takže každou návštěvu platíte ze svého, ovšem mně osobně se to vyplatilo. Mám problémy s chodidly a kvůli bolestem jsem téměř nemohl chodit. Prozkoumala mě sonograficky, prošel jsem se po magnetické desce, dostal na míru vytvořené vložky do bot a po půl roce (ač jsem tomu zpočátku vůbec nevěřil) chodím a dokonce daleko a dlouho. Bolesti jsou už zanedbatelné...

velmi dobrý ortoped

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,v roce 2015 jsem byla na ASK kolene,kde byl odebrán kousek menisku,kousek ponechán a obroušen a přišité vazy,které byly přichyceny - samovolně úplně jinde než měly být.Předloni z venkovní stany kolene něco křuplo a od té doby pobolívá.Ozývá se i menisku.Nemohu dobíhat na tramvaj a ani si pořádně na koleno klenout - bolí.Tak se chci zeptat,zda mohlo dojít opětovně k utržení vazů?A zda by bylo vhodné zajít k ortopedovi.Musím jen podotknout,že při kontrole po ASK doktor nikterak nereagoval na oznámení o křupnutí z venkovní strany kolene.Děkuji za jaké koliv info a radu.

Dobrý den, vzhledem k obtížím,které uvádíte bych doporučovala magnetickou rezonanci problémového kolene.
S pozdravem dr,Součková

MUDr. Marie Součková

potřebovala bych poradit. Co má člověk dělat, když má tak strašné bolesti kolene a kyčle v jedné noze, že nemůže chodit. Dobří ortopedi mě objednají až za 2 měsíce.
Mohu jít na pohotovost?
Jinak mám 42 let a situace je opravdu vážná.
Děkuji předem za odpověď.
Eva

Dobrý den, vzhledem k problémům,které uvádíte, bych vám doporučovala komplexní podiatrické vyšetření, které sice není hrazeno žádnou zdravotní pojišťovnou, ale lékař podiatr provede vyšetření celé pohybové soustavy, odkáže na souvislosti a doporučí opatření,která povedou k vymizení obtíží včetně poradenství v aktivitách, režimu a obouvání. S pozdravem
dr.Součková

MUDr. Marie Součková