Marie Skalská

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Zapnout kalendář návštěv

Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

Další lékaři

• 3.4
  • so 4.4
  • Michaela Albrechtová

neurolog

• Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova, Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
    I přes to,že paní doktorka budí přísnější dojem,jsem s ní velmi spokojená. Zdání totiž klame. Já sama na většinu lidí,kteří mě dobře neznají, budím ji...

Přidat názor
              • velmi slabý

Paní doktorka je čím dál tím horší, navštěvu od návštěvy jiný přístup, náladová, neprofesionální a arogantní. Hledáme nového neurologa a od ní odcházíme. Odmítáme její přístup dále tolerovat.

• velmi slabý

Dobrý den, paní doktorka je to nejhorší, s čím jsem se setkala. Naprostý nezájem k pacientům, odér z cigaret takový, že bych se na místě pozvracela. Nemluvě o jejím arogantním přístupu a zvyšování hlasu, jakobych byla malé dítě. NIKDY VÍCE !!!

• velmi dobrý

Dobrý den,jsem velice spokojena s přístupem paní doktorky.Je velice pečlivá.Příjemná k pacientům.Ne každý se takto chová...A a

• velmi dobrý

Můj názor je, že paní doktorka má velmi dobré odborné znalosti v oboru včetně přístupu k pacientům

• velmi slabý

Paní doktorka mi přijde jako žákyně první třídy v medicíně, absolutně mimo. Vyšetřovala mi závratě a kolapsy klepáním kladívka do kolene...Na příčinu nepřišla, proto mne prohlásila za zdravou. Ach jo, pryč s takovými doktory, to je výsměch, kdo se nás snaží léčit...

• slabý

Paní doktorka opravdu nevímá, do zprávy napíše vše opačně a mé problémy řeší prášky, keteré díky svým dalším postranním účinkům ani nemohu brát. Po předložení tohoto problému paní doktorce, mi je napsala opět. No, zda má nebo nemá náležité znalosti z oboru, to nenáleží nám, abychom jí posoudili, od toho je lékařská komise. Já si však myslím, že opravdu někdy ordinuje bez zájmu k pacientovi. Z toho důvodu nemohu jinak, než psát záporné hodnocení. A pokud se jsou zde napsány i kladné hodnocení, tak se možná jen trefila - ale kdo ví jak je to doopravdy.....

• velmi dobrý

Pročítám-li si tato hodnocení, nemohu s nimi souhlasit. Paní doktorka mne léčí řadu let, takže velmi dobře znám její léčebné praktiky. Celá léta mne velmi úspěšně léčí a považuji ji za opravdového odborníka. Mám nemocná játra, vředové onemocnění žaludku, diabetes a jsem po operaci páteře se stále se zhoršujícím průběhem. S bravurou dokáže paní doktorka vybrat léky, které nejenže nedráždí mé další nemoci, ale opravdu pomohou proti bolestem, jež mi páteř spolu se zhoršujícím se stavem přináší. Vybrat správné léky pro další léčby bývá tvrdým oříškem u dalších lékařů, které jsem nucen navštěvovat. Velmi si proto umění paní doktorky vážím. Rozpozná každou i třeba malou případnou změnu, na kterou ihned reaguje. Ještě se nestalo, že špatným způsobem. Jsem jí proto za její péči velmi vděčen a velmi si jí vážím. Vidím-li tyto negativní příspěvky, velmi se podivuji. Za celá léta jsem neucítil žádný odér z cigaret u paní doktorky a to mám jako odnaučený kuřák přímo speciální čich. Podivuji se kritice paní Novotné a absolutně nesouhlasím, bavívám se s dalšími pacienty v čekárně a shodujeme se na tom, že bez důkladné prohlídky nikoho nepustí. Je však velmi alergická na pacienty neplnící zadaný léčebný proces nebo snahu o úplatu i třeba maličkostmi (čokolády, bonboniéry, kafíčka, apod.), to pak dokáže být velmi nepříjemná. Možná právě s tímto se paní Novotná setkala a proto tento poznatek. S tím také naprosto souhlasím. Máme tu demokracii, ale aby si u lékaře dělal každý co chce dle své vůle, to přece nejde. Pokyny lékaře je třeba dodržovat. Pro ty, kteří schvalují tyto příspěvky bych měl malou prosbu. Dva příspěvky - studovala pí.doktorka vůbec medicínu jsou naprosto hanlivé až urážející a naprosto bez poznatku dle čeho tak pisatel usuzuje. Zda je kompetentní takto paní doktorku posuzovat, zda má na její práci a její posouzení dostatečnou kvalifikaci a vzdělání. Tyto dva příspěvky nejsou názory, ale puberťáckými výlevy na zřejmě neuznané simulace. Prosil bych a přimlouval se za odstranění těchto anonymních urážek, zkreslujících opravdovou odbornost lékaře. Děkuji.

• neutrální

Paní doktorka lečila moji maminku. Její odborné znalosti nemohu posoudit, myslím že odhadla diagnozu. Ale její sekýrnický projev a oder z cigaret donutilo, aby změnila neurologa.

• velmi dobrý

Jedna z nejlepších lékařek neurologie. Dlouhá léta bojujeme s mými problémy po operaci páteře a následnými zhoršujícími se potížemi zdravotního stavu. Po všech vyšetřeních po nemocnicích v Brně, ona jediná dokázala na základě těchto poznatků (kteří měli i lékaři nejen těchto, ale i lázeňských zařízení a kde všude nová vyšetření prováděly) nalézt vhodnou kombinaci léků, které velmi zmírnily mé bolesti a umožňují mi alespoň takový pohyb jaký mám. U jiného lékaře bych byl již zřejmě připoután k lůžku. Děkuji jí za její obětavou a laskavou péči, které se mi u ní dostává.

• velmi dobrý

paní doktorka patří mezi nejoblíbenější lékaře, protože opravdu léčí přesně tak, jak potřebujete

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři