MUDr. Marie Šikýřová

Pediatr Více

Hradec Králové 2 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Sukovy sady 660, Hradec Králové

Myslím že na pani doktorku si nemohu stěžovat,chodí k ní obě mé děti a vždy vyjde se vším vstříc,,,,prostě lidská a je vidět že své povolání miluje!To se o každém říct nedá,zažila jsem i šokující přístupy doktorů!!!

I přes jednu dosti nepříjemnou zkušenost, kdy lékařka podcenila důkladnější vyšetření při nedostatku příznaků nemoci (s tímto jevem se setkáváme u mnoha lékařů, typická předpojatost, že mladý člověk je automaticky zdravý a nic vážného mu nehrozí), bych ji stejně doporučila. Doporučila bych ji pro její ukázkový přístup v rovinně mezilidské komunikace a oddanost práci, je to lékařka tělem i duší. A myslím, že po zmíněné příhodě se trochu poučila a zkoumá už pacientův stav v širší rovinně a ne pouze klasické, chřipka-angína a nic jiného jakoby neexistovalo, jak tomu bylo dříve.

S paní dokrorkou jsme velmi spokojeni. Milá, ochotná, na odborné úrovni, děti nemusí zdlouhavě čekat v čekárně, sestřička ochotná. Děti se k ní nebojí chodit. Doporučuji.

Profesně vynikající lékařka s velkou dávkou empatie! Milá, úsměvavá.... stejně tak i sestřička...! :-)

S paní doktorkou mám jen samé dobré zkušenosti. S dětmi i s rodiči to umí.
Mám dnes už náctileté děti, u paní doktorky jsou od narození a i když v současné době by už mohly přejít k lékaři pro dospělé, zůstávají u p. doktroky Šikýřové. V mnoha problémech nám dokázala velmi dobře poradit, tam kde si nebyla jistá nás okamžitě doporučila dále. Velmi tuto lékařku doporučuji !!!! Víc takových.