Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Velmi nespokojená s přístupem paní doktorky a sesty. Velmi neochotné, nepřátelské, dlouho (minimálně 1.hodinu) museli jsme čekat, i když měli objednání na určitou hodinu, každou prohlídku se snažily provést velmi rychle. Nemají ceník na webové stránce ani v ordinaci, ale když jsem se zeptala ohledně cen, tak sestra říkala, že to na internetu. Každá prohlídka pro nás stala 2000-4000 Kč.
Nedoporucuju.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Do ordinace chodím již od dětství, ale poslední roky jsem velmi nespokojená jak s přístupem sestry tak i paní doktorky, neochota, povýšené jednání, špatná diagnostika atd.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Byl jsem poslán s diagnostikovanym pasovým oparem domů, že to prý vyležím. Následně jsem pro jistotu navštívil lékárnu i kožní lékařku, obě nemohli věřit vlastním smyslům a skoro mi rozkazali, abych změnil doktora. Po prodělání pásového oparu v 19 letech si neumím představit, že bych to doma “vyležel”.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou

K paní doktorce chodím od dětství, kdy převzala ordinaci po předchozí lékařce (jsem ročník 1984). Jsem s ní velmi spokojená, mohu přijít s jakýmkoli problémem a vždy mi dobře poradí, pomůže, nasměruje. Mě osobně se líbí její minimalistický přístup k léčivům. Upřednostňuje přirozené způsoby uzdravení, anebo doporučí specialistu. Snad nikdy jsem od ní nedostala antibiotika. Zároveň pacienty vede k aktivní prevenci. Vnímám to tak, že za své zdraví jsem zodpovědná sama a je mým úkolem se o sebe starat, chodit na prevence, zdravě jíst, cvičit.. Lékař je mým parťákem ve chvílích, kdy si sama nevím rady. A v tom mi paní doktorka vždycky moc pomohla. Nemá ráda, když o sebe někdo nedbá a pak si jen přijde pro recept. Pokud jste tedy připraveni najít si svou cestu ke zdraví a pečovat o ně, je pro vás paní doktorka tou správnou volbou, vždy vám pomůže, poradí, sleduje nové trendy, má přehled. Pokud chcete na lékaře přenést zodpovědnost za své zdraví a očekáváte, že se o vás postará místo vás, budete se vzájemně obtěžovat a tato ordinace není pro vás.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Kožní problém

K paní doktorce chodím od vždy byla příjemná a ochotná. Bohužel posledních par let to sní jde z kopce :( chová se povýšeně, neustále mi vysvětluje jak vše dělám špatně, špatně jim, špatně cvicim, proste špatně ziju :( posledních par let odcházím z ordinace z pocitem, ze jsem špatný člověk protože vše co dělám je špatně !!! Nikdy jsem nebyla vážně nemocná, takže nedokážu posoudit jestli je dobra lékařka. Zažila jsem její období kdy na všedavala PARALEN pak jsem zažila její období kdy na vše psala antibiotika a ted všem nutí zdravou výživu :( Mrzí me její přístup i přístup sestry!! Pamatuji si kdy byla usměvavá a příjemná, ted je zapšklá ponaučuje a jedna povýšeně !! Hledám si novou lékařku, jelikož nejsem spokojena posledních par let a mrzí me to páč ji znam od malička.

Mohu hodnotit pouze kladně!!!, Mrzí mne některé názory, ale každý její přístup vnímáme jinak. Jsem u paní doktorky od roku 2007 se synem, postupně přibyly další děti, nakonec jsme u paní doktorky zakotvili i já s manželem. Je skvělá, profesionální, nic nepodcení. Mohu jen doporučit. Vše vždy dotáhne do konce.

Paní doktorku navštěvuji už od malička (narozen 1993) a vždycky se chovala skvěle, vyšetření proběhla bez problémů a diagnoza vždy správná. Doporučil bych 10/10, paní doktorka i sestřička jsou vždy příjemné, věnují se ale neztrácí čas, takže člověk zbytečně nečeká.

Nedalo mi to a musím zkušenost Když jsem Davídka čekala , tak jsem rozhodovala kam svího syna přihlásím. Mudr Řeháková byla poblíž mého bydliště, tak jsem zkusila se zde optat, sestřička byla velmi milá i paní doktorka a to rozhodlo. Když se syn narodil začla jsem docházet k k ní , byla velmi milá, poradila. Navíc se vždy z mně neznámého důvodu chovala značně povýšeně.A když jsme přecházeli na příkrmy,dala mi reklamní letáček a prý tam všechno je. Žadné že bych se mohla zeptat kamarádek, navíc nadavala na motolský kde mame lekaře a chodíme tam

K paní doktorce chodím od doby,kdy převzala ordinaci po bývalé pani doktorce - temer od malicka. Nikdy bych nerekla nic spatného, jsem nadmiru spokojena s lecbou a postupy. Automaticky jsem k ni prihlasila s plnou duverou i mou dceru a velmi rada k ni presla inm sestra s detmi. Pani doktorka je uzasny clovek a odbornik se spoustou zkusenosti. Kdyz dcera dostala mononukleozu,okamzite nas doporucila na vsechna potrebna vysetreni,doporucila specialistu v Motole a noc nam pomohla. Pokud neni nezbytne nutne,atb se snazi nedavat a m spoustu rad jak pomoci prirodni cestou..pokud ale neni zbyti,atb ve vhodnou dobu predepise. Lekare bych nemenila a naopak ji doporucila mym znamym.

chodím k teto doktorce od mala a přihlásila jsem k ní svého syna a neměnila bych.Davídek jí má rad,Je výborný lékař a výborný člověk Za tuhle paní doktorku dám ruku do ohně.Její Babské rady jsou bezva a už hodně pomohli