Praktický lékař pro dospělé
Janského 24, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

U paní Rajmonové se cítíte jako doma. Na nic si nehraje, vyslechne všechny problémy co máte, a pokud vám nedokáže pomoci sama, tak vás pošle ke správnému specialistovi.

U paní doktorky jsem již řadu let má vždy profesionální přístup a je velice vstřícná vřele doporučuji všem lidem jako obvodního lékaře.Věřte že nebudete litovat ani minutu co budetev její kartotéce.díky s pozdravem J.V.

Velmi lidská,přátelská,vždy Vás vyslechne,poradí,když si není jistá - neotálí a ihned posílá na další vyšetření,odběry krve a podobně,nedělá z člověka hypochondra a nenaordinuje mu paralen nebo ATB na vše jako spousta doktorů ale snaží se první zjistit příčinu a co vám je a pak až nasadí správnou léčbu.Mohu jen a jen doporučit.

Vstřícná, obětavá, posílá ochotně k odborníkům, lidská.

SUPER

absolutni spokojenost :)

Je nejlepší obvodní praktický lékař.

Mudr Rajmonova nejlepši diagnostik ,mila lidska skromna skratka profesional na svem mistě lečim se u pani doktorky jiš řadu let dik za jeji poctivy přistup k pacientum vic neni co dodat Lunačkova.

Nejlepší lékař jakého jsem dosud poznal.Ochotná, vstřícná,chápavá prostě super.

K paní doktorce chodím již léta a jsem velice spokojen. Vždy ochotně pomůže a její přístup je plně profesionální. Mohu jen doporučit.