Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Moc děkuji paní doktorce, změnila medikaci a nastal v očekávané lhůtě obrat k velmi dobrému stavu.

Naprosto neprijemne a neprofesionalni chovani. Zadny zajem o pacienta a jeho opakujici se problem. Kombinace homeopatik a antibiotik take velice zvlastni a zavadejici. Naprosto nedoporucuji a menime praktickeho lekare.

Po přečtení ohlasu jsem měl strach k ní zajít, ale musel jsem protože moje měla dovolenou. Hned po vstupu do ordinace obavy odpadly. Sestřička příjemná a vstřícná, doktorka taky. Udělala klasickou prohlídku jako každy jiný, vyptávala se a snažila se problém vyřešit. Sice nevyřešila protože spadal pod jinou kategorii ale bez žádnych výmluv ani natahování mi napsala doporučení, dala mi zprávu, napsala mé doktorce o mém stavu a popřála hodně stěstí, Moje návštěva proběhla v pořádku. Nedávám plny počet hvězd z důvodu že ordinace nevypadá jako ordinace ale jako skladiště nejrůznějších zdravotnických potřeb.

Měli jsme v její "péči" pouze ležící babičku (94let) se zlomenou stehenní kostí. Potřebovala převozní sanitku a paní doktorka odmítala sanitku napsat, že převoz autem v sedě zvládne a ona sanitku platit ze svého nechce. Zavolal jí sám ředitel zdravotní pojišťovny a zaručil se, že tyto finanční náklady jejich pojišťovna bez problému babičce uhradí a běžně hradí. Dostala to i písemně, přesto nám jasně dala najevo, že jí obtěžujeme a bohužel pomoc jsme museli hledat jinde. Zdravotní zprávu máme od ní bohužel neucelenou, nesouvislou a s chybějícími léky.Za sebe nedoporučuji.

Byla jsem u ní jen 3 krát, na víc jsem neměla nervy. Nepříjemní, nezájem, nevysvětlí nic, nepomůže.

souhlasím se spíše negativním hodnocením. potrpím si na hodně osobní přístup, kdy lékař projevuje účast s vašimi problémy, umí vám vysvětlit jejich podstatu apod. teprve pak můžu získat dojem, že je lékař kompetentní a bez obav se mu svěřím naprosto s čímkoli. doktorka raisiglová na mě však mnohdy působí, jako by o pacienty a předmět své profese vůbec vlastně ani neměla zájem. dluhé fronty a arogance zdravotní sestry mi zdaleka nevadí tolik, jako těnto chladný a neosobní přístup. zálibu doktorky v alternativní medicíně pak vnímám jako další mínus - dříve jsem si nechal z nevědomosti párktát homeopatika předepsat souběžně s konvenčními prášky, aniž by mi doktorka něco řekla o kontroverzích, které jejich předepisování a užívání provázejí. pokud můžete, najděte si raději nějakého mladšího a progresivnějšího lékaře.

K paní doktorce chodím jen pro potvrzení, jelikož moje zkušenost, když jsem potřebovala vyšetřit a zjistit, co mi je, je hrozná. Když víte, co vám, je a řeknete jí to, tak dobré, ale jinak tápe a neví :-/.
Plná čekárna je na denním pořádku, avšak nikoliv proto, že by měla tolik spokojených pacientů, nýbrž protože je pomalá a neschopná a dává přednost dealerům.
O sestře se vyjadřovat nebudu, to si musí každý zažít sám.
Špadné zkušenosti s diagnostikováním má bohužel i můj bratr, terý na to málem doplatil svým zdravím.
Jednoznačně nedoporučuji.

Pozor zdravotní sestra doktorky jedna velmi arogantně. Přišel jsem čtvrtek ve 14 hodin podle informace na internetu kde bylo napsáno:

"Čtvrtek 14.00 - 16.00
Ordinační hodiny pro objednané pacienty
ve čtvrtek od 16 do 18 hodin v rámci odpolední ordinace"

V 15 hodin po hodinu čekáni když jsem byl na radě zdravotní sestra mi arogantně řekla že nejsem na radě že já jsem nečetl webovou stránku na internetu a že paciente objednané mají přednost. Evidentně ona sama nečetla tu stránku.

To je neprofesionální přístup. Často je potřeba čekat hodně dlouho. Nedoporučují.

Nejhorší ve všech ohledech. Po profesionální stránce naprosto nula, po lidské – nepříjemná až arogantní.

Otřesný přístup i chování, neochota. Úplně se bojím, že kdyby mi skutečně bylo něco vážného, tak tato paní doktorka by na to se svým přístupem nepřišla. Navíc jsem dvakrát v minulosti narazila na záskok - na pána, který léčí kyvadélkem. Nechci snižovat váhu alternativních metod, ale když přicházím s jasnou anginou, tak mi kyvadélko nepomůže.
Po poslední návštěvě jsem byla tak rozčilená, že jsem se rozhodla, že si raději najdu nějakou jinou praktickou lékařku.