Odhadovaná doba odpovědi:

Od 600 Kč

Od 1 000 Kč

1 500 Kč

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava je nestátní zdravotnické zařízení, které Vám nabízí korektivní řešení dermatologických problémů. Posky...

• dermatovenerologie

Fotografie

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění bradavice

Velmi milý pan doktor i paní doktorka. Dceru i mně zbavili strachu ze zákroků . Precizní péče, skvělé výsledky ,krátká doba hojení bez jizev.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění kožních výrustků

Sestřička i lékař byli velice příjemní a to už i při objednání po telefonu. Za 15 min. byl výrůstek odstraněn, skoro vůbec to nebolelo, malinko to štípalo. Oceňuji profesionální přístup. Doporučuji.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Znaménka

Moje první návštěva.Jsem velice spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Příjemný personál a příjemné zacházení.Doporucuji všem!Moc děkuji.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění znamének

Prostředí bylo příjemné a čisté. Pan doktor a paní doktorka byli velice milí, přátelští a profesionální. Člověk byl seznámen se všemi informacemi. Práce proběhla úspěšně. Doporučili jsme přátelům i známým.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Odstranění hemagionků a žilek v obličeji,krku a pod krkem.

Moje první návštěva. Velice slušný a ukázkový profesionální přístup. Po zákroku bezbolestně provedeném, již okamžité viditelné změny. Jsem velice spokojený a těším se na další návštěvu. Děkuji za plně profesionální přístup.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění pigmentací

Dnes mi byla odstraněna dvě znaménka na obličeji, byla jsem velmi spokojená, téměř bezbolestné, rychlé, cenově dostupné. Moc děkuji.
Iva Sekaninová

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Odstranění bradavic

Příjemný,vstřícný a hlavně šikovný personál . Maximální diskrétnost a ochota poradit. Jsem ráda,že jsem se objednala k výkonu. Proště super

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava Keloidní jizva

Byla mi odstraněna keloidní jizva na obličeji. Vstřícný, profesionální přístup. Laskavý a milý personál. Děkuji.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava pigmentové skvrny

s MUDr.Policarovou mám bohužel velmi špatné zkušenosti při léčbě pigmentových skvrn. Po její léčbě, kdy mi udělala neprofesionálně zákrok na obličeji jsou mé pigmentové skvrny o dost větší než dříve a když jsem to s ní přišla řešit, neměla zájem to dále řešit. Nechala si zaplatit a tím to pro ni skončilo. Za mě velmi neprofesionální přístup jak po odborné tak po lidské stránce, velké zklamání.

Umístění: Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava odstranění bradavice

Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

je vhodné podstoupit odstranění znamének, v období kojení (kojenému dítku je již 2,5 roku a kojí se jenom ráno, večer a občas v noci). Děkuji za odpověď.

laserové odstranění znamének nemá na kojení žádný vliv, takže zákrok můžete podstoupit zcela bez problému.

Hezký den
med-laser Jihlava

MUDr. Marie Policarová

Dobrý den, mezi pupíkem a prsy mám tak 6 jasně červených teček "zamének". Je to běžné? děkuji

může se jednat o hemangiomy, což jsou benigní výrůstky vzniklé z krevních cév.
Pro potvrzení je nutné vyšetření kožního lékaře.

S přáním hezkého dne
med-laser centrum Jihlava