MUDr.

Marie Páleníčková

Praktický lékař

Přidejte názor Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro dospělé

  Chopinova 463
  73961 Třinec, moravskoslezský

  41
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Názory pacientů

Přidat názor
 • slabý

  K doktorce chodím tedy zrovna dnes už chodil 12 let. Odbornost neumím posoudit. Ale čekací doba katastrofální. Nechápu co může praktický lékař dělat s pacientem 2 hodiny. Když se zamyslém nad tím, že všechny odběry, injekce tzv. špinavou práci dělá sestřička záhada 2hodin se jen prohlubuje. Dnes však byl vrchol všeho,když mi sestřička po 1,5hodině sdělila, že na mě již nevyjde, at dojdu jindy. Paní, co seděla naproti, sdělila to samé až na to, že paní čekala 2,5 hodiny. Babička oponovala, že již není tak fit aby jezdila každý den k lékaři a také že to má celkem daleko cca 30km. Neuspěla. Pak už ale vůbec nechápu na co mají v čekárně kameru, vidím, že je lidi dost tak těm dalším co přijdou by mohli aspon řict at tam nečekájí jak trotli.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Za celý svůj život jsem nepoznala lepšího lékaře! Je skvělá na určování diagnóz. Ať je problém pacienta jakýkoli, vždy hledá řešení tak dlouho, až ho najde. Je vidět, že ji práce baví a že jí rozumí. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a touto cestou jí děkuji za přístup k pacientovi a za laskavé a příjemné jednání.

 • velmi dobrý

  precizní,důsledná,nic nenechávájící náhodě,výborná lékařka, z milým přístupem k lidem.

 • velmi dobrý

  Vždy najde čas a prostor vyslechnout pocity a potíže a najít optimální řešení. Více takových zodpovědných lékařů !!!!

 • velmi dobrý

  Musím se vyjádřit k pár hodnocením. To, že se na ošetření čeká dlouho má svou podstatu.Neznám snad podobného lékaře, který bi mi vysvětlil co vlastně bude léčit a jak bude léčba probíhat.Jedno co jsem za tu dobu co navštěvuji tuto lékařku pochopila je to, že když chcete léky a neuvažujete se léčit doma, ale mezitím si vesele dál chodit do práce a škodit vlastně sám sobě, tak tady hodně dobře narazíte.Co se týče čekání.Vezmu si sebou vždy dobrou knížku a uteče to jako voda s tím vědomím, že mě ta péče bude poskytnuta taky a proto si počkám a zouvání bot?Nejsme na západě a co se dobrých mravů týče k lékaři chodímě čistí, upravení a bez děravých ponožek.A ti starší?Vždy mají možnost požádat ty mladší o pomoc.Dnešní doba je o spěchu a neúctě, ale ordinace i čekárna této doktorky, by mohla být mnohým lékařům příkladem. Tak nakonec: s péči této lékařky jsem velice spokojena,po né moc blahých zkušenostech jiného lékaře.Je mi 34 let.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velmi pečlivá a taky velmi zkušená,starostlivá i když má pacientů až moc a vesměs starších ročníků... Já patřím k těm mladším a až někdy na čekací dobu v čekárně jsem s paní doktorkou velmi spokojený a vím že se na ní můžu s důvěrou vždy obrátit a že dokáže taky naslouchat mému celému já. Tomáš.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je skvělá diagnostička.

 • velmi dobrý

  Tak jsem si přečetl komentáře. Lékař by neměl být jen pragmatik typu Diagnóza - lék. Jsem rád, že zdraví chápe má lékařka komplexně ! Jaký lék na žaludeční vředy ? To byste se divila - může to být i změna práce nebo jakékoli snížení stresu . Zouvání bot ? Klidně si choďte v bagančatech od bláta , ale do jiných ordinací prosím. Tento předlistopadový zvyk používám i doma , vy ne ? Přírodní produkty je nový trend patřící z 90% do středověku a jen z 10% do 21.století - jako doplněk. Pro kořen mandragóry nechoďte za lékařem. Vystřídal jsem pár lékařů a tahle paní doktorka je dobrá . Jsem spokojený .

 • velmi dobrý

  VELMI DOBRÁ A STAROSTLIVÁ LÉKAŘKA JEN BY MOHLA VÍCE POUŽÍVAT K LÉČENÍ PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ KTERÉ JSOU BEZ VEDLEJŠÍCH ŮČINKŮ A TAKY SE VÍCE O NICH INFORMOVAT. TOTO JE NOVÝ TREND 21. STOLETÍ .

 • velmi dobrý

  Velmi dobrá lékařka ! Je mi 37 let a myslím si že mi v těžkých chvílích velmi pomohla a od jiných praktických lékařů se liší velkou důsledností a zájmem o pacienta na rozdíl od jiných prakt. lékařů v Třinci. Tomáš