Vynikající pani doktorka a sestřička. Vše pečlivě vysvětlí, je jemná a precizní. Díky pani doktorce je chození na zubní radost a to i moje děti k ní chodí beze strachu a rádi. Vřele mohu doporučit

Umístění: jiné místo

Skvělá paní doktorka, jinou už nechci :) moc šikovná, pečlivá a šetrná k takovým slabochům, jako jsem já.

Vřele doporučuji,velmi hodná, trpělivá,profesionální i lidský přístup,vše do podrobna vysvětlí.Ochotná z čímkoliv poradit.

Výborná paní doktorka. Velice trpělivá a vše vysvětluje. Chodíme i s malým synem a mohu jen doporučit i těm, co opravdu panikaří jako my

Moc milá paní doktorka, s mými zuby měla spoustu práce, má trpělivost, všechno hezky vysvětlí :-) Názorně mi ukázala, jak se starat o chrup, hlavně o mezizubní prostory. Doporučuji!

Paní doktorka pečuje o zuby mé malé dcerky. Jsme velice spokojeni a můžeme vřele doporučit. Pečlivý a profesionální přístup, ale zároveň trpělivost a cit pro malé děti a "nemožné matky" jak od paní doktorky tak od sestřičky :)

Paní doktorka je velmi milá a má profesionální přístup. Vždy nám ochotně poradí a vše vysvětlí. Děkujeme jí i sestřičce za lidský přístup. Manželé Královi.

Vynikajúca pani doktorka, profesionálny prístup, starostlivá, kvalitne, bezbolestne a esteticky odvedená práca za veľmi prijateľnú cenu. Pani doktorka je veľmi presná a nečakáte hodiny v čakárni.

Skvělá, milá a šikovná paní doktorka.Byl jsem naprosto nadšen přístupem i výkonem. Určitě lze vřele doporučit.

Paní doktorka si mě získala svým vlídným a profesionálním přístupem. Ošetření bylo bezbolestné, nyní už se zubaře nebojím a hlavně vím, jak o své zuby pečovat.