Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko
Obilní trh 11, Brno

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Jiný

Tahle paní doktorka by vůbec neměla pracovat s dětmi.
Navodí atmosféru přirovnatelnou k výslechu. Z rodičů udělá naprosté pitomce. Vyvolá v nich pocit selhání a zanedbání péče.
Paní doktorce se nelíbil vývoj mého předčasně narozeného syna (26+6). Paní doktorka mi snad ani nevěřila, že tu vojtovku opravdu doma cvičíme. Zavolala si do ordinace naši fyzioterapeutku a té snad ani nechtěla věřit, že dojíždíme každý týden na pravidelnou rhb. Všechno bylo špatně. Zajímal ju náš denní rozvrh a nelíbilo se jí, že syn často spí přes den, že má málo pohybu a je uvězněn v postýlce ( 2h dopoledne a 2h odpoledne). Nelíbilo se jí jeho stravování - syn není zrovna velký jedlík. Když už bylo po té hrůze, kterou by nazvala vyšetřením, tak si všimla, že syn šilhá. Další výslech, kdy jsme byli naposled na očním ,ale tam nás už vidět nechtěli. Co nastalo pak bylo opravdu hodně za hranou. Paní doktorka si opravu nebrala servítky a v mých vlastních očích ze mě udělala tu nejhorší matku na světě. Řekla mi, že jsem nezodpovědná, že jsem zanedbala pěči a syn kvůli mě může přijít o oko.
Při covidovém šílenství ty nemocnice prostě fungovaly tak, že ve všem byl chaos a vše se odkládalo - to je prej výmluva. Hned jak mi dali termín jsme podstoupili vyšetření. Vidělo ho už asi 6 očních lékařů a ani jeden nemá pocit, že by syn šilhal. Za to by chtěli vidět paní doktorku Kyselkovou. Někdy mám chuť tam se synem jít a všechny ty zprávy z očního jí tam donést, ale už jsme byli naštěstí vyřazeni z její “péče”.
Myslím si, že v nejedné mamince vyvolala tyto pocity a pěkné deprese. Nejhorší na tom je, že když vydeptá rodiče, tak těm dětem ničím nepomůže, naopak. Absolutně si nebere servítky před dětmi. To je podle mě hodně neprofesionální přístup a sama by měla vědět nejlíp, že malé děti jsou citlivé

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Jiný

Recenze zas tak často neuděluji, ale zde se musím paní doktorky zastat. Dnes jsme odešly ano s Vojtovkou, ale její přístup byl naprosto pořádku, ba naopak byla velmi milá, vše pěkně vysvětlila a ukázala. Jako u výslechu jsem si rozhodně nepřipadala.

Neuveritelne arogantni lekarka, v prvnich dvou vetach z vas udela naprosto neschopnou a nezodpovednou matku. Komunikace s ostatnimi lekari evidentne vazne, nazor jineho ji naprosto nezajima. Pta se na spoustu veci, ale vlastne vas vubec neposloucha. Hypotonie a slabe brisko je evidentne jeji oblibena diagnoza a Vojtova metoda lek na vsechno.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Jiný

Hrozne jednani, na kontrole jsem si pripadala jak u vyslechu, jako kdybych byla naprosto neschopna matka. Bylo mi z toho az zle. Samozrejme, ze na mem diteti vsechno spatne, hypotonie, spatne brisni svaly,..ihned cvicit vojtovku. Zajimave, ze nas fyzioterapeut nas ujistil, ze mame naprosto zdrave, krasne se vyvijejici dite a cvicit urcite neni potreba. Kdyz si predstavim, ze tam mame jit za mesic na dalsi kontrolu, dela se mi zle. Nedoporucuji.

Paní doktorka především nejspíš neví jak by se měla chovat k maminkám a jejich dětem.Jednala se mnou jako bych byla nějaký zločinec a o děti jako bych se nestarala.A při první její návštěvě na pokoji ani nemluvě.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Jiný

S paní doktorkou jsme nebyli vůbec spokojení. Její neempatické jednání, nadřazenost a chování, jako kdybychom se synem vůbec necvičili, nás skutečně rozčarovalo. S paní doktorkou jsem se setkala již na lůžkovém oddělení neonatologie. Přišla neohlášeně, kdy jsem se synem klokánkovala a vůbec ji to nezajímalo, měla jsem okamžitě syna přemístit na přebalovací pult a tam s ním paní doktorka začala pohazovat ve vzduchu. Závěr samozřejmě všechno špatně a jen cvičit Vojtovku. Člověk do toho tehdy ještě moc neviděl a ohledně jednání paní doktorky jsem si říkala, že asi nemá svůj den. Po 3 měsících jsme byli na kontrole. Opět nehezký přístup jak k nám, rodičům, zejména pak ale k miminku, které má krátce po probuzení, ihned s ním začne házet ve vzduchu raz dva, celé to trvalo tak možná 2-3 minuty a potom dlouhá promluva k rodičům, hrozba DMO, a spraví to jedině cvičení. Po této šílené zkušenosti jsem pátrala a pátrala, protože synovi se nejen že cvičení Vojtovky ne vždy dařilo, ale ani nebyl vidět žádný motorický vývoj. Teprve v momentě, kdy jsme cvičení vynechávali začal pást koníky a byl mnohem mobilnější. Naštěstí člověk není vázán na konkrétního lékaře, proto si budeme hledat jiného neurologa. Zde zcela chyběl jakýkoli osobní přístup k miminku, analýza od rodičů, jak se miminko chová v běžném životě, jak se hýbe, jaké jsou jeho pokroky atd. Opravdu mě tato zkušenost šokovala, že v roce 2022 se takto lékař chová.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Jiný

Jsem s paní doktorkou naprosto spokojená. Byla jsem u ní s našimi dvojčátky, podrobně je vyšetřila, vše nám vysvětlila a odpověděla na všechny otázky. Podle mého názoru je paní doktorka odborník s mnohaletou praxí, milá, empatická a k dětem má hezký přístup. Prostě velký profesionál a člověk na svém místě. Věřím, že našim dětem její diagnostika a péče pomůže. Ráda k ní půjdu znovu.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Jiný

Paní doktorka nás měla v péči na poporodním oddělení, proto jsme k ní přirozeně přišli na kontrolu. Na kontrole jsme měli pocit, že jsme u výslechu, paní doktorka očividně spěchala a byla hrozně pod tlakem. Provedla vyšetření s výsledkem, že musíme cvičit Vojtovku. Řekli jsme si, že má blbý den a neřešili jsme ji, ale věřili jsme, že dítě vyšetřila dobře. Hned v protějších dveřích jsou rehabilitace kam nás poslala. Zase jsme se nezamýšleli, jestli nejít jinam. Ono kdo dnes necvičí Vojtovku jako by nebyl že... Všechno nám začalo zapadat až později... Neurolog na dítěti vždy něco najde, vždy.Zajímalo by mě, jestli tato lékařka někdy propustila dítě bez toho, aniž by muselo cvičit Vojtovku? Některé dítě cvičit potřebuje nutně, některé už méně, některé už skoro vůbec, skoro. Cvičit má člověk celý život, jinak si přivodíte disbalance, zkrácené svaly, sníženou pohyblivost, ale kdo opravdu cvičí? 90% lidí to neřeší, ale co by neudělal pro své dítě. Je velmi těžké rozlišit, zda to lékaři vždy myslí s pacientem nebo je to jen business, každý musí z něčeho žít že.., na to si každý musí udělat obrázek sám. Každopádně je to tlak na rodiče, uvědomuji si, jak jsme byli ve stresu, nevím jestli to byl úmysl, ale vyvolali v nás pocit, že máme nemocné dítě a musíme chodit každý týden k různým doktorům pod jednou střechou a to nejlépe rok aby se platby z pojišťovny nezastavily. O své dítě pečujte a dejte mu to nejlepší, ale vždy se spolehněte na svůj zdravý rozum, protože mám pocit, že ne vždy je nabízená péče kvalitní a na místě. Naštěstí máme možnost volby a najít si kvalitní lékaře.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko Predcasne narozene dite

Nedoporucuju! Pani Kyselkova vzdicky rekla ze predcasne narozeny syn ( ja jsem mela porod v 33 tydnu) ma hypotonie, slaby svaly. Ale ultrazvuk mozku byl normalni! ...My jsme cvicili Vojtovku a nasa rehabka rekla ze vsechno vporadku. Kdyz my jsme skoncili Vojtovku ( v 9 mesicu), Pani Kyselkova rekla ze vsechno spatne a musime cvicit do jednoho roku,protoze syn v 10 mesicu esce nehodil po ctreh, jenom plazil a sedel. Ja jsem sla do Bileho domu kdy syn mnel 1 rok,na neurologie, a jina doktorka vysetrila syna a rekla ze on uz uplne silni,nepotrebuji zadny cviceni, a vypada jako vcas narozeny. Nemnel uz zadny hypotonie. Vsechno bylo dobre. Esce pani Kyselkova rekla ze sin bude mit plohou nohu kdy zacne hodit ale deti mohou mit plohu nogu do 5 let. Jini doktori rika ze to je vporadku.

K paní doktorce jsem se postupně dostala se třemi svými dříve narozenými dětmi. Souhrn- nepříjemné jednání s matkou a pro děti žádný extra přínos. Takže s nejmladším jsem tam byla jen asi 2x, daleko více nám pomohla šikovná rehabka...