Praktický lékař pro děti a dorost
Herbenova 1824, Kladno

Dceři naočkovala jinou látku... to mluví za vše!!!!!!! Zásadně nedoporučuji, následně mi bylo řečeno, že je to tak normální při množství pacientů! Nepřípustné jednání!

Dobrý den..
Pokud chcete na očkovat nebo chodit na jednou za rok na preventivní kontroly ..pak ano. Pokud budete mít vážnější problém narazíte!!! Arogance ..veliká..pošle vás do lékárny s letáčkama a doufejte ,že něco zabere.
Veliké zklamání a nedoporučuji!!!!!Se synem jsme málem skončili v nemocnici, pokud bych ihned po návstěvě jmenované lékařky ..nevyhledala jiného lékaře ,který okamžitě zahájil léčbu a mému synovi pomohl. Ten den jsem si vyžádala dokumentaci syna a přecházím k jinému ošetřujícímu lékaři ,který je skvělý a mohu se opravdu na něho spolehnout.Kettnerová Kladno

Sestřička bez konkurence nejlepší z celé ordinace. Paní doktorka si ve svých léčebných procesech protiřečí a říká to co chcete slyšet.

Paní doktorka i sestra jsou strašně milé, vždy pomohou i při telefonických dotazech. Péče je perfektní. Paní dr. je pečlivá a vždy prověří raději více možností, když si není úplně jistá. Jsme naprosto spokojeni. Mohu srovnávat, jelikož jsme dříve měli dr. Janečkovou a tu jsem označila za nejhorší.

Velmi dobrá paní doktorka i sestřička.

K dětem i k rodičům se chová ukázkově, je velmi milá, trpělivá a ochotná pomoci jak v ordinaci, tak po telefonu. zaregistrovali jsme se s novorozeným synem teprve nedávno, ale z jejího přístupu k dětem i ke mě mě moc překvapila. ačkoli doufám, že paní doktorku budeme potřebovat co nejméně, jsem ráda že jsem našla právě ji. tandem se sestřičkou hodnotím na výbornou.

Krasny den, pani doktorka a sestricka jsou velice profesionalni, jejich pristup k detem bezvadny, doporucuji. Moje dcera k ni chodi 8let a predtim v detstvi i ja. patri Vam diky...

Máme sedmiletou zkušenost s paní doktorkou a vždy nám dobře poradila.
K dětem má profesionální prístup a děti ji mají rády.

Byli jsme u paní doktorky na nastřelení náušniček a byla jsem moc spokojená. Dcera byla klidná a ouška bez reakce. Děkujeme. Můžu jen doporučit. Vendul

Nikdy nezklamala. Mám jen chválu.