Zařízení rehabilitace a neurol- Nerest
J. V. Sládka 41, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nerest v Místku jako takový je celkem dobrý až na jednu vadu. Sestra, která aplikuje infuze, tak je velmi neochotná, neobjetavá a na nic se jí nemůže nikdo zeptat, jelikož to je o strach. Vždy, když položíte otázku,tak vám jen odbrkne. Měla by pomáhat pacientum a ne je spíše stresovat. Řídit se heslem: buď potichu a nic se ti nestane.
Jeden klad,ale má: s jehlou a najít žílu umí výborně!!!

Přidávám se k pochvalám určené rehabilitacím.
Byla jsem nadmíru spokojená a vždy jsem se těšila na příjemnou
atmosféru a usměvavé sestřiky. JSOU TO ZLATIČKA!!!!!!!
Kéž by bylo více takových.
Děkuji za výbornou péči

Přečetla jsem si příspěvky na této stránce a musím s některými nesouhlasit
a proto i já napíši svůj názor. Každý máme právo na svůj názor,nikomu to neberu,
ale nevidím nic špatného na tom,když je sestra upovídaná a výřečná.
A obzvlášť sestra Dita je úžásná ženská,která tím svým úsměvem odzbrojí snad každého bručouna. Docházela jsem tam skoro 3 měsíce a starala se o mně vždy moc hezky,popovídala si semnou a hned jsem měla lepší náladu. I ostatní setřičky jsou úžasné, vždy si najdou pro vás úsměv a to zahřeje na srdíčku.
Takže nevidím v tom problém,když je sestra příjemná a upovidaná.
To by jste radši brali zamračenou,nevlídnou,která vám dá najevo,jak ji otravujete???
Tímto bych chtěla mooooc poděkovat personálu,který se o mně tak hezky staral.
Ráda se k vám opět vrátím,pokud to bude vyžadovat můj zdravotní stav.

Po přečtení těchto příspěvků mi to nedá a musím se také připojit.Do Nerestu v Místku chodíme se spoustou svých známých také již několik let na všemožné terapie a vždy jsme byli velice spokojeni jak s ochotou,tak péčí a jednáním všeho personálu.Doufáme ,že se tato úroveň zachová a ještě dlouhé roky tyto služby budeme moci využívat. Vděčné pacientky z Frýdku-Místku.

Tuto rehabilitaci navštěvuji již dlouhé roky coby pacientka pro vleklé potíže s páteří,pro které jsem v ID.Pro urputné bolesti navštěvuji i zde ordinujícího neurologa-Dr. Piskoře a pochopitelně i infuzní terapii.Za celá dlouhá léta jsem se zde nesetkala s neochotou a nezájmem,naopak,vždy mi všichni zaměstnanci rádi vyšli vstříc včetně dobrých rad a i péče je na vysoké úrovni.K tomu chválím i celkově vesele laděný kolektiv,se kterým člověk alespoň částečně zapomene na své problémy a bolesti.Je zajímavé,že zde rádi dojíždějí i pacienti z jiných vzdálenějších měst jako Hranic,Ostravy,Poruby apod,protože ve svém bydlišti se dočkali špatné nebo žádné pomoci.Takže já tímto vyjadřuji svou maximální spokojenost a toto zařízení vřele doporučuji.Spokojená pacientka Věra P.

Infuzní sestra je velice nepříjemná paní která se neumí chovat k pacientovi ani ke kolektivu na rehabilitaci. Její nekompetentní jednání je nejen můj názor ale i mnoha jiných pacientů kteří ze strachu z ní nic neřeknou. Rehabilitace je velice dobrá s příjemnými sestrami ze kterých nemáte pocit že je svými zdravotními obtížemi otravujete.

ZAŘÍZENÍ S MNOHALETOU PRAXÍ, VÝBORNÝM VYBAVENÍM A OCHOTNÝM ODBORNÝM PERSONÁLEM, V OBJEKTU JE ORDINACE NEUROLOGA A MOŽNOST INFUZNÍ LÉČBY.