Ord. praktického lékaře stomatologa
ul. 9. května 25, Litvínov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Mám jen ty nejlepší zkušenosti, milé jednání, vždy se dá domluvit termín,šetrné ošetření, nemohu vůbec nic vyčíst. Myslím,že nejlepší zubař k jakému jsem kdy chodila.Jen tak dál
.Eflerova Miroslava

jako jedina zubařka me svým chovanim zbavila strachu ze zakroku mam jen ty nejlepší zkusenosti Mullerova diky i sestricce

Prošla jem už několika zubaři a paní doktorka Koktanová je určitě ta nejlepší. Skvělý a milý přístup k pacientům, velmi příjemné jednání. Jako jediná zubařka kontroluje uzliny a divá se i do krku, nikdy jsem to ještě nezažila. Velice chválím příjemné prostředí čekárny a ordinace. Čas objednání = čas ošetření. Vždy jdu na řadupřesně v čas objednání. SUPER!!! Eva Eflerová pacientka

Jedním slovem: spokojenost!! Vstřícné a ohleduplné jednání, "funkční" objednání na určitou hodinu.

Je to velmi dobrá zubařka, s úžasným přístupem ke svým pacientům. Jakýkoliv zákrok provádí co nejšetrnějším způsobem a vždy vysvětlí co se bude dít.

Nejlepší zubařka jakou by jste mohli potkat,nedám na ní dopustit,je opravdu nej!!!

Jsem velice spokojena s prací a přístupem. Je to velice dobrá zubařka.Zatím nejlepší s jakou jsem se setkala.
Zyková Věra

Přešla jsem k ní od zubaře, který na mě hned ve dveřích několikrát vyjel: "měla jste tu být na preventivce před týdnem" nebo "tohle jsem já nemohl přehlédnout, já ne...". Vzala mě i mou maminku, nedávno i otce. Vždy poctivě vyšetří nejen zuby a dásně, ale i uzliny, jazyk, krk a pozeptá se na celkové zdraví. Vše co vás se zuby trápí jí klidně svěřte. Hledá, hledá, dokud problém nenalezne. Jednou jí můj stav zamotal hlavu, ale po odeslání na RTG zjistila, že nemám problém v zubech, ale že mám ucpané dutiny a odeslala mě tudíž s bolestí zubů a hlavy na ORL. Pak jsem se jí měla přijít ukázat. Problémy odezněly. Teď chodím jen 2x do roka na kontrolu a vždy jsem chválena, jak mám krásné zuby, jak se o ně starám a že by takových zubů chtěla vidět víc. Když jsem se zeptala na bělení, ihned mi vyvrátila, že bych měla nepřirozenou barvu zubů a řekla mi, že ničit zbytečně zuby, když to není nutné, ona teda nebude. To jedině jiný zubař. Opravdu výborná lékařka, odborně i lidsky. Objednání také rychlé a nečekáte ani v čekárně tolik.

Toto je ta nej zubařka,kterou jsem poznal...vše vysvětlí a popíše postup léčení a zákroku.Nejsem hrdina a v zubařském křesle skončím vždy až když je nejhůře,ale pani doktorka mne vždy přijme a já jsem rád,protože až když sedím v křesle tak si uvědomím že se není čeho bát...Tak ještě jednou Díky za vás paní Doktorko.Michal Havlíček-pacient.

Užasná malá paní, hodná, vstřícná, poradí a hlavně pomůže, zubařů jsem se vždycky bál, ale paní Koktanová je úžasná