Klinická psychologie
bří Mrštíků 38, Břeclav

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinická psychologie Psychosomaticke problemy

U doktorky jsem byla na konzultacich uz pred celkem dlouhou dobou, ale vidim, ze se nic nezmenilo. I pres viditelne problemy mi oznamila, ze mi nic neni, pri sezenich nesla do hloubky, spis mi pripadlo ze ji to vubec nezajima, je duchem nepritomna.
Po nejake dobe mi na jinem pracovisti diagnostikovali depresivne-uzkostnou poruchu, ktera byla nasledne potvrzena.

je to velice arogantní doktorka,která lže a nepíše pravdu do dokumentace. Doporučuji nenavštěvovat! Měla by přemýšlet o odchodu do důchodu.

Po první návštěvě u paní doktorky jsem se cítila mnohem hůř, než jsem tam šla. Po druhé návštěvě už jsem to vzdala úplně. Vulgární výrazy a urážení lidí doopravdy nemusím. V žádném případě nedoporučuji. Dochvilnost taky není její silná stránka.

X

Pokud máte problém, zkuste jiného psychologa.
Já osobně jsem odcházel ještě s horšími pocity, než při příchod do ordinace.

X

Paní doktorka mne velmi zklamala. Zesměšňovat pacienta před ostatními a brát na lehkou váhu jeho psychické problémy...
Je přeci placená od toho, aby lidem pomohla.
NEDOPORUČUJI!!!

Byla jsem u paní doktorky asi před 4 lety. Čekala jsem na ni více než hodinu, přesto, že jsem byla předem objednaná. Paní doktorka přišla do ordinace, při zalévání kytek se mě zeptala, jaký mám problém. Svěřila jsem se jí, řekla mi, že to co prožívám, prožívá většina, že je to vlastně normální a oznámila mi, že musí odejít na pedikúru, na kterou je už měsíc objenaná, at jí zavolám a domluvíme se na terapii. Po této zkušenosti ji mohu jedině nedoporučit! Po odchodu jsem se opravdu cítila hůř, než před mým příchodem.

Velice pohodová paní doktorka,velmi mě pomohla v mém tíživém období.Vždy ochotná a vstřícná.

Velice pohodová paní doktorka. Rozhovor s ní je pohlazení na duši

vždy vstřícná,ochotná,usměvavá