Marie Hronková, gynekolog Horšovský Týn
Gynekolog MUDr.

Marie Hronková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 19 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

ja som z doktorkou spokojna.a nemozem sa stazovat,som s snou velmi spokojna

• 18 května 2012

VÝBORNÁ LÉKAŘKA,PEČUJE O SVÉ PACIENTY VZORNĚ

• 6 května 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

výborná lékařka,jsem ráda,že ji u nás máme

• 17 června 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Nepříjemná doktorka. Člověk se jí pomalu bojí zeptat na gynekologické problémy. Její rady jsou jaksi "zvláštní"...

• 2 listopadu 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Já i moje dcera jsme u paní doktorky už dlouho,jsme velmi spokojeny.Paní doktorka se zajímá i o celkový zdravotní stav,moc mi pomohla i mimo gyn.MOHU JEN DOPORUČIT.Výborná a milá je i sestra.

• 26 října 2009

Hodnocení: Dobrý

Osobně mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti. Ochotná vyslechnout,poradit.V prosinci budu rodit a dr. se stará skvěle.

• 26 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Já si na paní doktorku nemůžu v ničem stežovat.Moc ochotná,hodná milá.Pomohla mi když jiný doktoři mě nechtěli registrovat kvůli tomu že sem občan slovenský republiky.V TÝ DOBĚ SEM BYLA TĚHOTNÁ-A ONA JEDINÁ MĚ NEPOSLALA PRYČ JAK TO UDĚLALI 2PŘED NÍ. (bylo to před 9 lety když sem se vdala sem do čech).Ona jediná byli moc ochotná a milá.Za to ji moc a moc děkuji,ted mám 2 krásne zdravé dcerky.Jěště jednou Děkuji.

• 25 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

paní doktorka Hronkova ma profesialni pristup k pacientkam,je odbornice na pravem miste.Jsem rada,že jsem mela štestí a paní doktorka byla moje ginekoložka.

• 18 září 2009

Hodnocení: Slabý

tuhle p.doktorku jěště nikdo neohodnotil??To se ani nedivím,moc příznivých komentářů by tu asi neměla:-) ``` Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře. ```

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění