MUDr.

346-01 Horšovský Týn, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Přidat názor
  • velmi dobrý

ja som z doktorkou spokojna.a nemozem sa stazovat,som s snou velmi spokojna

VÝBORNÁ LÉKAŘKA,PEČUJE O SVÉ PACIENTY VZORNĚ

• velmi dobrý

výborná lékařka,jsem ráda,že ji u nás máme

• velmi slabý

Nepříjemná doktorka. Člověk se jí pomalu bojí zeptat na gynekologické problémy. Její rady jsou jaksi "zvláštní"...

• velmi dobrý

Já i moje dcera jsme u paní doktorky už dlouho,jsme velmi spokojeny.Paní doktorka se zajímá i o celkový zdravotní stav,moc mi pomohla i mimo gyn.MOHU JEN DOPORUČIT.Výborná a milá je i sestra.

• dobrý

Osobně mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti. Ochotná vyslechnout,poradit.V prosinci budu rodit a dr. se stará skvěle.

• velmi dobrý

Já si na paní doktorku nemůžu v ničem stežovat.Moc ochotná,hodná milá.Pomohla mi když jiný doktoři mě nechtěli registrovat kvůli tomu že sem občan slovenský republiky.V TÝ DOBĚ SEM BYLA TĚHOTNÁ-A ONA JEDINÁ MĚ NEPOSLALA PRYČ JAK TO UDĚLALI 2PŘED NÍ. (bylo to před 9 lety když sem se vdala sem do čech).Ona jediná byli moc ochotná a milá.Za to ji moc a moc děkuji,ted mám 2 krásne zdravé dcerky.Jěště jednou Děkuji.

• velmi dobrý

paní doktorka Hronkova ma profesialni pristup k pacientkam,je odbornice na pravem miste.Jsem rada,že jsem mela štestí a paní doktorka byla moje ginekoložka.

• slabý

tuhle p.doktorku jěště nikdo neohodnotil??To se ani nedivím,moc příznivých komentářů by tu asi neměla:-) ``` Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře. ```