Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Lípa Centrum Jiný

Paní doktorka je vstřícná, velmi milá, šikovná a rychlá.

K pani doktorke sme doraizli so sedemrocnou dcerkou s akutnym a bolestivym zanetom stredneho ucha po 4 rokoch. Bohuzial sa nam nemohla venovat, nakolko vydavala objednanym pacientom nasluchatka a poslala nas prec.

k této doktorce si chodím pravidelně propláchnout uši, jejichž častým zanášením trpím. vždy byla velmi precizní a měl jsem pocit, že jsem v dobrých rukou.

Paní doktorku Černou mohu pouze doporučit. Je profesionální, co se týče diagnóz a rovněž velmi milá k člověku. Trpím opakovanými záněty uší (jak zvukovodu tak stř. ucha) a nikdy mi nedala najevo, že bych ji nějak obtěžovala či si to mohla vymýšlet. Vždy mě vyslechla, prohlédla a i přesto, že je u ní velmi dlouhá čekají doba (pod půl hodiny prakticky nejde), tak se opravdu vyplatí si počkat.

Výborná paní doktorka, jak pro dospělé tak pro děti. Je velmi pečlivá, vstřícná a její diagnózy se potvrzují. Ona i sestry jsou profesionálové. I přes dlouhé čekací doby mohu jen doporučit, po špatných zkušenostech u jiných lékařů si zde na kvalitní vyšetření raději déle počkám.

K paní doktorce jsme přestoupili. Výborná, doporučuji.

Paní doktorka je velice milá, profesionální. Mohu velmi doporučit!

Paní doktorka je velice milá, vstřícná. Dokáže komunikovat s dětskými pacienty i s dospěláky. Máme s ní ty nejlepší zkušenosti.

Velice hodná a vstřícná paní doktorka. I obě její sestřičky jsou skvělé.

Velmi schopná a milá lékařka.Doporučuji