MUDr.

• so 28.3
  • Jindřich Pohl

pediatr, plicní lékař

• Praktický lékař pro děti a dorost, Ke Kurtům 383, Praha
    Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po ...

Další dostupný termín středa

• 13:00

Žádný volný termín v kalendáři.

• Gertrúda Čápová

alergolog, imunolog, plicní lékař

• GEPAMED, Jugoslávských Partyzánů 15, Praha
                Sestřička i paní doktorka jsou velmi milé, příjemné a profesionální..Hezké moderní prostředí, cítila jsem se tam moc dobře.. doporučiji všem i těm co ...

Další dostupný termín úterý, 10.3

Další dostupný termín úterý, 10.3

• 08:00
                  • 08:45
                  • 08:45
                  • 08:00

Přidat názor
                • velmi dobrý

pečlivá a velmidobrá lékařka na svém místě odbornice

• velmi dobrý

Paní doktorka Čermáková mi hrozně moc pomohla nejen tím, že mě vyléčila, ale i svým laskavým a obětavým přístupem. Bylo to už před víc než deseti lety, ale pamatovat si to budu navždy!

• neutrální

Paní Bradnová, děkuji za Váš příspěvek do diskuse. Pane Jiří, jsem rád, že jste vyprovokoval tuto diskusi, byť svým neuváženým hodnocením někoho, koho neznáte. Snad pochopíte, o co mě šlo, připustíte, že můžete někoho poškodit aniž máte zlý úmysl, a uznáte, že obvinění mé manželky z podvodu bylo unáhlené. Nevíte-li ani teď za co se omlouvat, pak tato diskuse byla zbytečná. F. Čermák

• velmi dobrý

Dobrý den. Já jsem ta, která poslala více hodnocení z jedné IP adresy. Ráda bych vysvětlila, že v tom nebyl žádný špatný úmysl ani podvod, že šlo jen o to že: jsme banda pejskařů z Vinohrad, která denně chodí venčit své mazlíčky a při procházkách povídáme o všem možném. Přišla řeč i na hodnocení a péči lékařů a na naše zdravotnictví. Když jsem jim řekla, že existuje možnost,hodnotit některé lékaře ihned mě poprosili, abych to poslala i za ně - ( protože se jedná o hodnocení přes internet a to vzhledem k ročníku narození většina lidí doma nemá). Svá hodnocení mi přinesli napsané na papírku a já jsem je jen přepsala do počítače. Jedná se o lidi s plným jménem: Bradnová Jaroslava r. 1965 Saslík Miloslav r. 1932 Vondráková Marie r. 1943 Bradna Stanislav r. 1969 Tittelbachová Eva r. 1933 Nevím jak bych více popsala vzniklou situaci, paní doktorce Čermákové i jejímu manželovi se velice omlouvám, moc mě mrzí, že to vyústilo v osočení paní doktorky, že si hodnocení píše sama. Myslím si, že kdyby chtěl člověk podvádět tak by mohl opravdu obejít pár internetových kaváren a nikdy by na to nikdo nepřišel, že to psal jeden člověk. Já jsem podvádět nechtěla jen jsem přepsala hodnocení z papírku od jiných lidí. Ještě jednou se omlouvám

• velmi dobrý

I já se připojím k hodnocení paní doktorky Čermáková, je prostě super člověk. Nevím proč ji někdo osočuje z podvodu, ona nepotřebuje podvádět ve svém hodnocení. Sama je velice skromná a nemyslím si, že by se chtěla dělat lepší, to už nejde. Z profesního hlediska je veliká odbornice, své práci rozumí a dělá ji moc dobře. Pomáhá lidem svoji léčbou a zároveň je povzbuzuje i psychicky. Je to výtečná paní doktorka!

• velmi dobrý

paní doktorka je vzácný člověk, kompetentní ve svém oboru, lidská a empatická velmi mně pomohla při těžkém plicním onemocnění manžela., jak uvedl její p. manžel, málokdo pochopí co obnáší břemeno lékařského řemesla zejména v dnešní době., někdy si říkám, že bych takovým nespokojencům přála pobýt pár let v zahraničí, kde známkování doktorů a podobné praktiky nepřipadají v úvahu., kde se s pacientem zachází běžně arogantně a ještě za to tvrdě platí valutou., anebo v méně s o c i a l n i společnosti ..... prostě je to ubohé-no comment

• velmi dobrý

Souhlasím, paní doktorka je opravdu skvělá. Moc mi pomohla, snaží se řešit problémy komplexně. Poradí, navrhne řešení. Jsem ráda, že mám možnost navštěvovat její ordinaci, běhala jsem po doktorech bez výsledku, až paní doktorka mi pomohla.

• velmi dobrý

Paní doktorka Čermáková je nejen specialista na vysoké úrovni, ale má také výborný přístup k pacientům. Vyslechne, povzbudí a vysvětlí diagnózu i laikovi, který ji také díky tomu pochopí. Skvělý přístup ke své práci !

• velmi dobrý

neznam zodpovednejsi pani doktorku.

• neutrální

hodnocení paní doktorky: příjemná a usměvavá lékařka s vysokou dávkou znalostí. Vyslechne pacienta, vyšetří ho a navrhne léčbu. Spolu s pacientem najdou společné řešení snad na každý problém. Je velice pečlivá a nezanedbá vůbec nic. Vyléčí nemoce, kterí spadají do její kompetence a mnohdy i nemoci z jiných odborností.Promlouvá s pacientem a člověk z této ordinace odchází s pocitem, že " Naše české zdravotnictví má jetě pár schopných lékařů"...........známka pro paní doktorku 1* ``` Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod. ```

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jindřich Pohl

pediatr,  plicní lékař