Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka je nejúžasnější doktorka na světě. Milá,vstřícná,hodná a velice pečlivá a profesionální s lidským přístupem Taktéž sestřička je velice milá. Pokaždé mám z návštěvy v této ordinaci příjemný pocit. Děkuji paní doktorce i sestřičce za dlouholetou zdravotní péči.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka Čermáková, je velice hodná, skvělý přístup. Je velice ochotná pomoci, podrovné a skvělé celkové vyšetření. Je také milá, zkrátka super. I když nechodím k paní doktorce tak často, ale je prostě skvělá. Mám k paní doktorce pozitivní přístup. Takoví by měli mít přístup k pacientovi. Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Jelikož jsem od roku 2007 postižen plicní Sarkoidosou, tak mám již poměrně bohaté zkušenosti s lékaři specializovanými na plicní nemoce a MUDr. Marie Čermáková patří jednoznačně nejen mezi špičkové plicní specialisty v ČR, ale dle mého názoru také k nejlepším lékařům co se týče komunikace s pacientem, včetně velmi příjemného "lidského" přístupu. Vážím si a děkuji za to, že mohu být jejím pacientem.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Opravdu se jedná o ochotnou a příjemnou paní doktorku MUDr. Čermákovou. Měla zájem o maximální vyšetření plic po covid-19 a predikovala následky. Předepsané léky kvalifikovaně vysvělila a neměla obav z vedlejších účinků. Samozřejmostí je donést si vlastní výpis předešlé léčby na orgánu plic a co s tím souvisí.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Perfektni pristup k pacientum velka ochota vzdy pomoci je proste neuveritelna jelikoz v dnesni dobe se tezko setkate s takovym pristupem a ochotou.Pani doktorka je skvela a sestricka take tak by to melo asi vypadat vsude.Je to perla v oceane.Jsem stastna ze jsem ji poznala.

Umístění: Poliklinika Palackého

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy měla. Příjemná vstřícná a pečlivá. Sestra je také příjemná a milá. Doktorka i sestra mají příjemné vystupování k pacientům v dnešní době se to už nevidí.

Umístění: Poliklinika Palackého

Skvělá lékařka, která mi velmi pomohla. Po telefonu jsem jí objasnil svůj problém a dohodnul si návštěvu. V čekárně jsem čekal poměrně dlouho (asi hodinu a půl), ale bylo to dáno náporem pacientů. Při druhé návštěvě, kdy šlo jen o vyhodnocení testu, jsem už nečekal vůbec. Paní doktorka má velmi příjemnou sestřičku.

Umístění: Poliklinika Palackého

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Absolutně profesionální přístup! Ráda k nim chodím se léčit, i jen pro lékařské rady.

Skvělá paní doktorka, vždy milá pozitivní.Ochotná naslouchat, poradit, změnila mi léčbu,která okamžitě zabrala. Vrátila mě do hry moc děkuji!!!

Je to prostě radost k ni zajít, na rozdíl od většiny českých lékařů. K ni bych klidně chodil, i kdyby mi nic nebylo. Vždy mi pomohla, ale hlavně podala pomoc ve formě úsměvu, lidskosti a ochoty