MUDr.

• ne 26.4
  • Jindřich Pohl

pediatr, plicní lékař

• Ke Kurtům 383, Praha

Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po ...
          • 12:00

• 12:30
              • 13:00

Přidat názor
            • velmi dobrý

Výborná lékařka, příjemný člověk! Spolu s milou sestrou tvoří skvělý tandem. Jejich pacienti jsou v nejlepších rukách!

• velmi dobrý

Paní doktorka je milá. Jen jsem v čekárně čekala 2 hodiny a čtvrt než jsem přišla na řadu.. a na jejich telefon se někdy nejde dovolat.

• velmi dobrý

ÚŽASNÁ A USMĚVAVÁ LÉKAŘKA! Dokáže rychle odhadnout problém a podle toho taky jednat. Mám ji moc ráda.

• velmi dobrý

K paní doktorce Čermákové se vracím vždy rád (zřejmě v rámci onemocnění). Je vždy veselá, pracuje sice rychle, ale nikdy nepomine s pacientem si prohodit pár slov. Atmosféra u ni je uvolněná a příjemná, a již tohle samo dle mého názoru přispívá k rychlému uzdravení. Prostě doktorka, jaká by měla být každá!

• velmi dobrý

Děkuji paní doktorce za vyšetření i za její skvělý, profesionální i lidský přístup. Cítila jsem se u ní velmi dobře, udělala maximum, aby odhalila příčinu mých obtíží. Skvělá lékařka.

• velmi dobrý

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku v ordinaci a musím potvrdit, že jsem příjemnější paní doktorku za svůj život nepotkala. Ochotně navrhla další vyšetření, které mi i sama telefonicky objednala a všechny důležité informace o termínu a místu vyšetření mi poznamenala na papír. Velmi pozitivně mě naladila a předala letáčky s informacemi o mé nemoci.Moc Vám za toto všechno děkuji,paní doktorko!

• velmi dobrý

Dnes jsem navštívila ordinaci, mám dlouhotrvající potíže s průduškami. Cítila jsem tam tak přátelskou náladu, že jsem se úplně uvolnila. Jsou tam vážně úžasní-děkuji :) M. Thoribová

• velmi dobrý

Paní doktorku Čermákovou jsem dnes navštívila, byla neskutečně ochotná a milá. Sestřička byla také vstřícná a atmosféra v ordinaci byla díky těmto dvěma velmi příjemná a přátelská, až jsem skoro zapomněla, že sedím u doktora:-) Kdyby byli všichni doktoři jako p. Čermáková, tak mají pacienti ráj. Bylo vidět, že nechce nic zanedbat a že se věnuje každému detailu a konzultuje s odborníky. Jen tak dál, paní doktorko!!!

• velmi dobrý

Vynikající lékařka, takto si přesně představuji ideální lékařku, ihned odhalila potíže které ostatní lékaři nepoznali. Paní doktorka je velice příjemná, lidská vnímavá má zájem o pacienta vše mi podrobně vysvětlila. Dále mě odeslala na další vyšetření o kterém mě podrobně informovala a kde se její diagnoza přesně potvrdila. Jsem velice rád, že jsem poznal tuto plicní lékařku a velice děkuji.

• velmi dobrý

3.5.2012 Moc děkuji p.doktorce Čermákové,která mi pomohla s mým zdr.problémem a poskytla další rady.Paní doktorka nejen že své práci rozumí,ale je milá a pro pacienty má pochopení jako pro mne ,když jsem se u ní ocitla bez doporučení a celá zoufalá.Ještě jednou velké díky.totéž platí i pro sestřičku. Čermáková Eva CHomutov

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jindřich Pohl

pediatr,  plicní lékař