MUDr.

• po 2.3
  • Jindřich Pohl

pediatr, plicní lékař

• Praktický lékař pro děti a dorost, Ke Kurtům 383, Praha
    Velice příjemný člověk. Otevřený komunikaci a novým věcem. Byla jsem nadšená a věřím, že až se nám narodí miminko, bude to náš pan doktor.
        • 12:00

• 13:00

• Gertrúda Čápová

alergolog, imunolog, plicní lékař

• GEPAMED, Jugoslávských Partyzánů 15, Praha
                Má první návštěva naprosto naplnila očekávání, které jsem získal z pozitivních komentářů zde na stránce. Osobní a profesionální přístup, skvělá atmosf...

Přidat názor
              • velmi dobrý

Paní doktorka je milá. Jen jsem v čekárně čekala 2 hodiny a čtvrt než jsem přišla na řadu.. a na jejich telefon se někdy nejde dovolat.

• velmi dobrý

ÚŽASNÁ A USMĚVAVÁ LÉKAŘKA! Dokáže rychle odhadnout problém a podle toho taky jednat. Mám ji moc ráda.

• velmi dobrý

K paní doktorce Čermákové se vracím vždy rád (zřejmě v rámci onemocnění). Je vždy veselá, pracuje sice rychle, ale nikdy nepomine s pacientem si prohodit pár slov. Atmosféra u ni je uvolněná a příjemná, a již tohle samo dle mého názoru přispívá k rychlému uzdravení. Prostě doktorka, jaká by měla být každá!

• velmi dobrý

Děkuji paní doktorce za vyšetření i za její skvělý, profesionální i lidský přístup. Cítila jsem se u ní velmi dobře, udělala maximum, aby odhalila příčinu mých obtíží. Skvělá lékařka.

• velmi dobrý

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku v ordinaci a musím potvrdit, že jsem příjemnější paní doktorku za svůj život nepotkala. Ochotně navrhla další vyšetření, které mi i sama telefonicky objednala a všechny důležité informace o termínu a místu vyšetření mi poznamenala na papír. Velmi pozitivně mě naladila a předala letáčky s informacemi o mé nemoci.Moc Vám za toto všechno děkuji,paní doktorko!

• velmi dobrý

Dnes jsem navštívila ordinaci, mám dlouhotrvající potíže s průduškami. Cítila jsem tam tak přátelskou náladu, že jsem se úplně uvolnila. Jsou tam vážně úžasní-děkuji :) M. Thoribová

• velmi dobrý

Paní doktorku Čermákovou jsem dnes navštívila, byla neskutečně ochotná a milá. Sestřička byla také vstřícná a atmosféra v ordinaci byla díky těmto dvěma velmi příjemná a přátelská, až jsem skoro zapomněla, že sedím u doktora:-) Kdyby byli všichni doktoři jako p. Čermáková, tak mají pacienti ráj. Bylo vidět, že nechce nic zanedbat a že se věnuje každému detailu a konzultuje s odborníky. Jen tak dál, paní doktorko!!!

• velmi dobrý

Vynikající lékařka, takto si přesně představuji ideální lékařku, ihned odhalila potíže které ostatní lékaři nepoznali. Paní doktorka je velice příjemná, lidská vnímavá má zájem o pacienta vše mi podrobně vysvětlila. Dále mě odeslala na další vyšetření o kterém mě podrobně informovala a kde se její diagnoza přesně potvrdila. Jsem velice rád, že jsem poznal tuto plicní lékařku a velice děkuji.

• velmi dobrý

3.5.2012 Moc děkuji p.doktorce Čermákové,která mi pomohla s mým zdr.problémem a poskytla další rady.Paní doktorka nejen že své práci rozumí,ale je milá a pro pacienty má pochopení jako pro mne ,když jsem se u ní ocitla bez doporučení a celá zoufalá.Ještě jednou velké díky.totéž platí i pro sestřičku. Čermáková Eva CHomutov

• velmi dobrý

K paní doktorce Čermákové chodím na preventivní prohlídky jako příslušník HZS již čtrnáct let. Nemohu jinak než chválit,ochota a profesionalita,děkuji.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Gertrúda Čápová

alergolog,  imunolog,  plicní lékař