Marie Čermáková, plicní lékař Praha

Marie Čermáková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

• 9 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

ÚŽASNÁ A USMĚVAVÁ LÉKAŘKA! Dokáže rychle odhadnout problém a podle toho taky jednat. Mám ji moc ráda.

• 2 prosince 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce Čermákové se vracím vždy rád (zřejmě v rámci onemocnění). Je vždy veselá, pracuje sice rychle, ale nikdy nepomine s pacientem si prohodit pár slov. Atmosféra u ni je uvolněná a příjemná, a již tohle samo dle mého názoru přispívá k rychlému uzdravení. Prostě doktorka, jaká by měla být každá!

• 14 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Děkuji paní doktorce za vyšetření i za její skvělý, profesionální i lidský přístup. Cítila jsem se u ní velmi dobře, udělala maximum, aby odhalila příčinu mých obtíží. Skvělá lékařka.

• 20 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku v ordinaci a musím potvrdit, že jsem příjemnější paní doktorku za svůj život nepotkala. Ochotně navrhla další vyšetření, které mi i sama telefonicky objednala a všechny důležité informace o termínu a místu vyšetření mi poznamenala na papír. Velmi pozitivně mě naladila a předala letáčky s informacemi o mé nemoci.Moc Vám za toto všechno děkuji,paní doktorko!

• 12 prosince 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Dnes jsem navštívila ordinaci, mám dlouhotrvající potíže s průduškami. Cítila jsem tam tak přátelskou náladu, že jsem se úplně uvolnila. Jsou tam vážně úžasní-děkuji :) M. Thoribová

• 31 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorku Čermákovou jsem dnes navštívila, byla neskutečně ochotná a milá. Sestřička byla také vstřícná a atmosféra v ordinaci byla díky těmto dvěma velmi příjemná a přátelská, až jsem skoro zapomněla, že sedím u doktora:-) Kdyby byli všichni doktoři jako p. Čermáková, tak mají pacienti ráj. Bylo vidět, že nechce nic zanedbat a že se věnuje každému detailu a konzultuje s odborníky. Jen tak dál, paní doktorko!!!

• 19 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Vynikající lékařka, takto si přesně představuji ideální lékařku, ihned odhalila potíže které ostatní lékaři nepoznali. Paní doktorka je velice příjemná, lidská vnímavá má zájem o pacienta vše mi podrobně vysvětlila. Dále mě odeslala na další vyšetření o kterém mě podrobně informovala a kde se její diagnoza přesně potvrdila. Jsem velice rád, že jsem poznal tuto plicní lékařku a velice děkuji.

• 3 května 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

3.5.2012 Moc děkuji p.doktorce Čermákové,která mi pomohla s mým zdr.problémem a poskytla další rady.Paní doktorka nejen že své práci rozumí,ale je milá a pro pacienty má pochopení jako pro mne ,když jsem se u ní ocitla bez doporučení a celá zoufalá.Ještě jednou velké díky.totéž platí i pro sestřičku. Čermáková Eva CHomutov

• 1 března 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce Čermákové chodím na preventivní prohlídky jako příslušník HZS již čtrnáct let. Nemohu jinak než chválit,ochota a profesionalita,děkuji.

• 30 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní Doktorka Čermáková, je nejlepší plícní lékař, kterého jsem poznala, vždy příjemná, poradí, pomůže, vždy dobře určí diagnozu. Je i po stránce lidské velmi příjemná a naslouchá. Všem doporučuji tuto lékařku. taktéž její sestřička je vynikající. Vždy když něco potřebuji, tak obě vyhoví hned a urychleně.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění