MUDr.

Marie Čermáková

Plicní lékař

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Výborná lékařka, příjemný člověk! Spolu s milou sestrou tvoří skvělý tandem. Jejich pacienti jsou v nejlepších rukách!

 • velmi dobrý

  Paní doktorka se vždy chová na profesionální úrovni a s úsměvem na tváři. K pacientům se chová s tolik potřebným respektem; vše pečlivě vysvětlí.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je milá. Jen jsem v čekárně čekala 2 hodiny a čtvrt než jsem přišla na řadu.. a na jejich telefon se někdy nejde dovolat.

 • velmi dobrý

  ÚŽASNÁ A USMĚVAVÁ LÉKAŘKA! Dokáže rychle odhadnout problém a podle toho taky jednat. Mám ji moc ráda.

 • velmi dobrý

  K paní doktorce Čermákové se vracím vždy rád (zřejmě v rámci onemocnění). Je vždy veselá, pracuje sice rychle, ale nikdy nepomine s pacientem si prohodit pár slov. Atmosféra u ni je uvolněná a příjemná, a již tohle samo dle mého názoru přispívá k rychlému uzdravení. Prostě doktorka, jaká by měla být každá!

 • velmi dobrý

  Děkuji paní doktorce za vyšetření i za její skvělý, profesionální i lidský přístup. Cítila jsem se u ní velmi dobře, udělala maximum, aby odhalila příčinu mých obtíží. Skvělá lékařka.

 • velmi dobrý

  Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku v ordinaci a musím potvrdit, že jsem příjemnější paní doktorku za svůj život nepotkala. Ochotně navrhla další vyšetření, které mi i sama telefonicky objednala a všechny důležité informace o termínu a místu vyšetření mi poznamenala na papír. Velmi pozitivně mě naladila a předala letáčky s informacemi o mé nemoci.Moc Vám za toto všechno děkuji,paní doktorko!

 • velmi dobrý

  Dnes jsem navštívila ordinaci, mám dlouhotrvající potíže s průduškami. Cítila jsem tam tak přátelskou náladu, že jsem se úplně uvolnila. Jsou tam vážně úžasní-děkuji :) M. Thoribová

 • velmi dobrý

  Paní doktorku Čermákovou jsem dnes navštívila, byla neskutečně ochotná a milá. Sestřička byla také vstřícná a atmosféra v ordinaci byla díky těmto dvěma velmi příjemná a přátelská, až jsem skoro zapomněla, že sedím u doktora:-) Kdyby byli všichni doktoři jako p. Čermáková, tak mají pacienti ráj. Bylo vidět, že nechce nic zanedbat a že se věnuje každému detailu a konzultuje s odborníky. Jen tak dál, paní doktorko!!!

 • velmi dobrý

  Vynikající lékařka, takto si přesně představuji ideální lékařku, ihned odhalila potíže které ostatní lékaři nepoznali. Paní doktorka je velice příjemná, lidská vnímavá má zájem o pacienta vše mi podrobně vysvětlila. Dále mě odeslala na další vyšetření o kterém mě podrobně informovala a kde se její diagnoza přesně potvrdila. Jsem velice rád, že jsem poznal tuto plicní lékařku a velice děkuji.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.