MUDr.

Marie Čermáková

Plicní lékař

58 názorů +přidat

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Poliklinika Palackého

  Palackého 720/5
  110 00 Praha, pražský

  Kontaktní údaje

  272
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Výborná lékařka, příjemný člověk! Spolu s milou sestrou tvoří skvělý tandem. Jejich pacienti jsou v nejlepších rukách!

 • velmi dobrý

  Nejúžasnější paní doktorka co jsem kdy poznala :-) milá, příjemná, lidská, vždy se snažila poradit, vždy mi vyšla vstříc. Kdyby byli všichni lékaři jako ona, bylo by na světě hned lépe.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka se vždy chová na profesionální úrovni a s úsměvem na tváři. K pacientům se chová s tolik potřebným respektem; vše pečlivě vysvětlí.

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je milá. Jen jsem v čekárně čekala 2 hodiny a čtvrt než jsem přišla na řadu.. a na jejich telefon se někdy nejde dovolat.

 • velmi dobrý

  ÚŽASNÁ A USMĚVAVÁ LÉKAŘKA! Dokáže rychle odhadnout problém a podle toho taky jednat. Mám ji moc ráda.

 • velmi dobrý

  K paní doktorce Čermákové se vracím vždy rád (zřejmě v rámci onemocnění). Je vždy veselá, pracuje sice rychle, ale nikdy nepomine s pacientem si prohodit pár slov. Atmosféra u ni je uvolněná a příjemná, a již tohle samo dle mého názoru přispívá k rychlému uzdravení. Prostě doktorka, jaká by měla být každá!

 • velmi dobrý

  Děkuji paní doktorce za vyšetření i za její skvělý, profesionální i lidský přístup. Cítila jsem se u ní velmi dobře, udělala maximum, aby odhalila příčinu mých obtíží. Skvělá lékařka.

 • velmi dobrý

  Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku v ordinaci a musím potvrdit, že jsem příjemnější paní doktorku za svůj život nepotkala. Ochotně navrhla další vyšetření, které mi i sama telefonicky objednala a všechny důležité informace o termínu a místu vyšetření mi poznamenala na papír. Velmi pozitivně mě naladila a předala letáčky s informacemi o mé nemoci.Moc Vám za toto všechno děkuji,paní doktorko!

 • velmi dobrý

  Dnes jsem navštívila ordinaci, mám dlouhotrvající potíže s průduškami. Cítila jsem tam tak přátelskou náladu, že jsem se úplně uvolnila. Jsou tam vážně úžasní-děkuji :) M. Thoribová

 • velmi dobrý

  Paní doktorku Čermákovou jsem dnes navštívila, byla neskutečně ochotná a milá. Sestřička byla také vstřícná a atmosféra v ordinaci byla díky těmto dvěma velmi příjemná a přátelská, až jsem skoro zapomněla, že sedím u doktora:-) Kdyby byli všichni doktoři jako p. Čermáková, tak mají pacienti ráj. Bylo vidět, že nechce nic zanedbat a že se věnuje každému detailu a konzultuje s odborníky. Jen tak dál, paní doktorko!!!