Praktický lékař gynekolog
V Aleji 722, Karviná

Vstřícná, nic nezanedbá, o problému pacienta přemýšlí komplexně, výborná komunikace.

Paní doktorce Bezděkové vděčím za děti.předchozí lékař mě ujištoval,že mé problémy má každá druhá žena,ale ona udělala veškerá vyšetření znovu,pečlivě a každou potíž řešila činy ne slovy.

Je již ordinace otevřená a kdo ordinuje místo paní doktorky ?

NemĹŻĹžu si vĹŻbec na nic stÄĹžovat. Ordinace pĹĂ­jemnÄ a modernÄ zaĹĂ­zenĂĄ, panĂ­ doktorka je vynikajĂ­cĂ­, bez problĂŠmĹŻ zodpovĂ­ otĂĄzky a nemĂĄte pocit, Ĺže zdrĹžujete. I sestĹiÄka je velice pĹĂ­jemnĂĄ a ochotnĂĄ. Po rĹŻznĂ˝ch peripetiĂ­ch se zuby, kterĂŠ jsem v minulosti zaĹžil, jsem opravdu spokojenĂ˝ a nebude mi ani dÄlat problĂŠm 65 km dojĂ­ĹždÄt.

K paní doktorce jsme chodily velice rády i když se opravdu stalo, že měla někdy vypito, ale vždy nás řádně prohlédla a nikdy nepochybyla. A vážený pane manželi i když Vás neznáme za to že Marie pila je i vaše vina, Vy jste jí měl držet nad vodou a ne pod vodou!!!

Jsem velice překvapena a koukám tedy co se to vlastně stalo...s Naší paní doktorkou.Nedokážu si představit nynější změnu,ale budiž pro Naše dobro, leč jsem nucena taktéž si nyní vyhledat Nového gynekologa.
Nesouhlasím s některými názory,ale je to každého věc jakým způsobem se projeví.
Jsem její pacientkou již 19 let,a pokud zrovna neordinovala,i přes moje akutní problémy jsem si počkala pouze na ní.
Jako doktorky si jí vážím,soucítím a hlavně držím pěsti k brzkému návratu.
Cokoliv co ztížilo její pověsti má určitě nějaké jádro a je nasnadě ho řešit,rozhodně je mi proti srsti koukat na názory které jí linčují,aniž by věděli oč vlastně jde.Nikdo nejsme neomylní a jsme jen lidi.
Takže paní doktorko držím pěsti nejenom já ale celá řada mých známých kterým jsem Vás doporučila v minulosti a pevně věřím že se jistě shledáme L.Slížová

Ač ordinace přešla do jiných rukou, nezoufejte-Bezděková Marie žije a dále se bude v brzké době starat o vaše orgány. Doufám, že ne v Karviné, kde jste ji už pohřbili a zničili. Opravdu nevím, co jste proti ni měli a asi stále máte? Pacientkám, které ji černily přeji nového lékaře a pak se uvidí, jak budete spokojeny. Kdyby se chtěla do Karviné vrátit, tak ji přerazím pazoury.
S pozdravem
manžel

Paní doktorka výborná!!!!!Budu ji držet palce a ať se nám co nejrychleji vrátí!Jěště jsem nikam jinam nepřešlaa tady čtu že má místo ní ordinovat dr.Šoustek.Je to vážně pravda že tento pan doktor?A nevíte někdo kdy se teda přibližně otevře ordinace?Jestli bude ordinovat tento pan doktor budu spokojená znám ho z Těšína a je vážně fajn.

Vážené pacientky, po delší době jsem si přečetl stránky hodnocení lékařů.
Jsem vám všem velice vděčen za vaše otevřené názory vůči pí Dr. Marii Bezděkové a jsem velmi rád, že jste na ni nazapomněli. Je škoda, že vše došlo až tak daleko, ale nejen její vinou. Maruška je vcelku v pohodě, jen se těžko vyrovnává s realitou, že po určitou dobu nemůže pracovat - a práce s vámi ji nesmírně chybí. Stále vzpomíná na své pacientky a tak už vás trochu znám, aniž jsem vás někdy viděl. Každý je nahraditelný, ale mezilidské vztahy se těžko nahrazují. Majka se nepoddává a stále bojuje s nepříznivými okolnostmi - doufám, že se co nejdříve vrátí do oboru a slibuji, že ji v tom pomohu, jak jen budu schopen. Osoby, které se na jejím pádu podepsaly, v pozadí jejich neřestí, se staly mými nepřáteli. Přeji, jejímu nástupci, dr.Šoustkovi mnoho úspěchů, ale Majka z něj nikdy nebude.
MANŽEL MILAN

Pacientko, tak jak vy píšete, že se tu rozhání drby že p.doktorka ordinovala opilá,tak rozháníte vy, že opila neordinovala,já ji také viděla ve stavu kdy by ordinovat neměla,ale neodsuzuji ji,přesto všechno byla p doktroka výjímečná a skvělá osoba.Držím ji palečky a přeji hodně štěstí,a aby se ji dařilo o hodně líp než doposud.