Aplikace injekcí a infuzí

Ošetřovatelská rehabilitace

Paliativní péče +2 Více

Péče o diabetiky

Převazy kožních defektů a operačních ran

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE ALTMANNOVÁ

Domácí zdravotní péče - náš tým zdravotních sestřiček Vás ošetří ve vašem domácim prostředí a to v lokalitě okresu Kolín.
Při indikaci ošetřova...

Léčené nemoci

• Bércové vředy
  • Dekubity
  • Diabetes
Zobrazit všechny léčené nemoci

• sestra domácí zdravotní péče
  • paliativní medicína

Chtěla bych poděkovat touto cestou sestřičkám od paní Altmanové,
léčím se na onkologii a její sestřičky mi pomáhají žít doma , se svou rodinou .
Jsem jim za to velice vděčná . DĚKUJI ! T.

Doporučuji

výborná spolupráce,sestřičky jsou svědomité,milé a své práci rozumí,mohu jen doporučit

Sestřičky od paní Altmanové jsou milé , vstřícné ,pracovité .
Je tady velice dobrá komunikace mezi sestřičkou ,pacientem a ošetřujícím lékařem.Spolupracujeme už roky a vždy se na ně těším.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,ve středu při nástupu do prace, když jsem si zašel na kuřárnu před začátkem pracovní doby která je v arealu,mne bodla do včela nebo vosa do litka,kdy do včerejšího dne jsem si myslel že jsem žihadlo vytáhl celé ale včera večer jsem zjistil že mi tam kousek zůstal a tak mi to natikalo.Volal jsem do práce s tím že bych potreboval dovolenou jeden den na zotaveni,pac jsem ty dva dny ještě s tím kouskem v litku odpracoval.Oznámili mi že chtějí potvrzení od lekare,atak jsem zavolal svému lékaři kdy sem ho obeznámil co se mi přihodilo,s tim že potřebuju nejake potvrzení ale s timze nemohu se tam dostavit protože mi opuchla noha a tezko se mi chodi,ale žihadlo už v noze par hodin nemam,po domluvě s ním,nemusím proto k němu se dostavovat pac by mi řekl ať dělám to co už dělám a to ledovat,pít kalcium např v tabletě a mazat fenistilem,a tak se chci zeptat co podle tohodle pripadu mne ceka,den neplacené dovolené nebo jde jiná možnost aby mi lékař potvrdil to kvůli čemu jsem nepřišel do práce ještě kdys jsem kontaktoval firmu a vedoucí kteří o me nešťastné náhodě věděly protože,mne osetrovaly.dekuji

obraťte se prosím na odborníky, teď píšete sestřičkám
v terénu.

S pozdravem
Altmannová

Marie Altmannová

Je mi 13 let a mám nastoupit v nejblišší době do nemocnice ale mám problem že se ve svem věku pořád v noci počurávám a občas se mi stane že se i pokakám. Budu muset pak v nemocnici nosit pleny celej den nebo jen v noci nebo jak to utakto starých dětí řeší děkuji za odpověď

Již jsem vám jednou odpověděla - oslovte psychiatra.
A.

Marie Altmannová