Marianna Hanová

pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Ordinace pro děti a dorost

  Divadelní 3
  35002, Cheb, karlovarský

  Kontaktní údaje

  15
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  2
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Objednat kalendář návštěv

  Tento lékař neumožňuje rezervovat návštěvy online

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  Paní doktorka je nejlepší a vždy byla.Je mi 37 let a k paní doktorce jsem chodil už jako dítě. Vždy byla skvělá, hodná a setřička také.Jsou to lidé na pravém místě a takové už nenajdete. S pozdravem Pavel Královský

 • velmi dobrý

  Velmi příjemná doktorka ke které chodím už od narození. Obzvlášť její sestřička je také velmi hodná a hlavně věčně mladá.

 • velmi dobrý

  Jestli někdo čeká, že mu druhý poleze do zadku, tak je na omylu. Paní doktorka tam nikomu nepoleze. A myslím, jak se do lesa volá, tak se z něj ozve. My s paní doktorkou nemáme žádné problémy, jde jí o děti a jejich zdraví, vychovávat Vám je určitě nebude. Oni někteří rodiče by sami potřebovali převychovat. Vaše zápisy jsou anonymní, takže si za svým názorem nestojíte a patří mezi drby. Normální člověk se pod ně podepíše. J. Kupec

 • slabý

  Velmi nepříjemná paní doktorka,přístup k dětem nic moc. Možná by měla dělat spíše zvěrolékařku. Sestřičku má milou,až je jí pro ni škoda.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  Pani doktorka i sestřička mají velmi dobrý přístup k dětem.Paní doktorka je v léčbě pečlivá a důsledná. S jejich péčí jsem spokojená již 10 let,(2 děti - 3+10 let)mohu jen doporučit.

 • velmi dobrý

  Velmi spokojena jsem jak s paní doktorkou, tak se setřičkou. Chodím k nim se svými synky (7 a 11 let) již od jejich narození. Vždy velmi vstřícné, nápomocné v každém směru. Ani sebemenší problém nepodceňují. Chování k dětem mají velmi milé. Neměnila bych a jsem si jista, že mé děti také ne.

 • velmi dobrý

  Vynikající nejen paní doktorka,ale i sestřička. Profesionální přístup a velice milé a trpělivé chování k dětem. Nešla bych jinam. Můžu jen doporučit.

 • neutrální

  Velice arogantní lékařka s ne moc příjemným přístupem k dětem. Jinak co se týče odbornosti,tak velice dobrá.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.