Marianna Hanová, pediatr Cheb

Marianna Hanová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 21 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je nejlepší a vždy byla.Je mi 37 let a k paní doktorce jsem chodil už jako dítě. Vždy byla skvělá, hodná a setřička také.Jsou to lidé na pravém místě a takové už nenajdete. S pozdravem Pavel Královský

• 29 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi příjemná doktorka ke které chodím už od narození. Obzvlášť její sestřička je také velmi hodná a hlavně věčně mladá.

• 13 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Jestli někdo čeká, že mu druhý poleze do zadku, tak je na omylu. Paní doktorka tam nikomu nepoleze. A myslím, jak se do lesa volá, tak se z něj ozve. My s paní doktorkou nemáme žádné problémy, jde jí o děti a jejich zdraví, vychovávat Vám je určitě nebude. Oni někteří rodiče by sami potřebovali převychovat. Vaše zápisy jsou anonymní, takže si za svým názorem nestojíte a patří mezi drby. Normální člověk se pod ně podepíše. J. Kupec

• 9 ledna 2010

Hodnocení: Slabý

Velmi nepříjemná paní doktorka,přístup k dětem nic moc. Možná by měla dělat spíše zvěrolékařku. Sestřičku má milou,až je jí pro ni škoda.

• 13 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Pani doktorka i sestřička mají velmi dobrý přístup k dětem.Paní doktorka je v léčbě pečlivá a důsledná. S jejich péčí jsem spokojená již 10 let,(2 děti - 3+10 let)mohu jen doporučit.

• 4 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi spokojena jsem jak s paní doktorkou, tak se setřičkou. Chodím k nim se svými synky (7 a 11 let) již od jejich narození. Vždy velmi vstřícné, nápomocné v každém směru. Ani sebemenší problém nepodceňují. Chování k dětem mají velmi milé. Neměnila bych a jsem si jista, že mé děti také ne.

• 28 ledna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Vynikající nejen paní doktorka,ale i sestřička. Profesionální přístup a velice milé a trpělivé chování k dětem. Nešla bych jinam. Můžu jen doporučit.

• 31 října 2008

Hodnocení: Neutrální

Velice arogantní lékařka s ne moc příjemným přístupem k dětem. Jinak co se týče odbornosti,tak velice dobrá.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Zobrazit podobné lékaře: Ivana Johannová - dietolog

Umístění