Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Moje zkušenost dobrá, jen ty občasné fronty i přes objednání. Ale ordinace je nyní uzavřena.

Po telefonickém hovoru s paní doktorkou, kdy jsem požadovala informaci o očkování proti tuberkulóze pro svou 4letou dceru na doporučení pediatra, bych tuto ordinaci nikdy nenavštívila. Paní doktorka byla velmi nepříjemná, zvyšovala hlas a na vše odpovídala negativně. Očkování její ordinace neprovádí, v České republice se neočkuje a nepěkně se vyjádřila i o pediatrech, kteří toto očkování doporučují. Přitom jsem přímo na paní doktorku Tomanovou dostala doporučení z jiné plicní kliniky. Přístup paní doktorky hodnotím jako naprosto neprofesionální.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Paní doktorka na někoho může působit odměřeným dojmem. Opak je však pravdou. Je svědomitá, empatická a ví co pacient potřebuje. Za mne vždy byla plná spokojenost.

Velmi schopná odborně zdatná a komunikativní všem doporučuji .Vždy vyjde vstříc zajistí další vyšetření nevím co bych vytkl.

Odborně zdatná a svědomitá lékařka, vřele doporučuji. Jiří Henzler

DLE MÉHO NÁZORU VELICE NEPŘÍJEMNÁ A NAVÍC MÁLO ZODPOVĚDNÁ LÉKAŘKA. JESTLI CHCETE KVALITNÍ LÉČBU OBRAŤTE SE NA JINÉHO LÉKAŘE

Dle mého názoru velice nepříjemná, arogantní, nic nevysvětlí. Ještě horší je sestra, která je ještě arogantnější než paní doktorka. Empatie nulové. Co se týká odbornosti nemohu posoudit, nic speciálního pro mě neudělala, poradenství nulové. I když jsem objednaná, stejně dlouho čekám.

Paní doktorka Tomanová je výborná a spolehlivá lékařka. Okamžitě zajistí všechna potřebná vyšetření. Oceňuji její vstřícný a chápavý postoj k pacientům. Doporučuji všem. Jolana

Příjemná, léčím se tam s astmatem, spokojenost.

Paní doktorka je pečlivá a sleduje léčbu VVaž do vyléčení pacienta. Vyšetření je důkladné s dalšími odkazy na podrobnšjší vyšetření v nemocnici.