Marek Jiří, pediatr Veselí nad Lužnicí
Pediatr MUDr.

Marek Jiří

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 6 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

CHODÍM K DO ORDINACE PANA DOKTORA MARKA S KLUČÍKAMA, JSEM VELICE SPOKOJENÁ JAK S PŘÍSTUPEN PANA DOKTORA MARKA TAK PANÍ DOKTORKY TRNKOVÉ, OBA JSOU VELICE VSTŘÍCNÍ, OCHOTNĚ PORADÍ, POMOHOU. SESTŘIČKA VANDA JE POKLAD, USMĚVAVÁ, CHÁPAVÁ.

• 14 února 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Mám dvě děti a k panu doktorovi chodím bezmála 10 let.Nikdy jsem s ním neměla žádný problém.Vždy pomohl a vysvětlil.Obě děti ho mají moc rádi a má starší dcera ho přímo zbožňuje.Sestřička Vanda je super.Kéž by bylo všude takových sestřiček jako je ona.

• 26 ledna 2012

Hodnocení: Neutrální

Ahoj všichni,tak jsem narazila na hodnocení lékařů-připíši i můj názor.K Dr. Markovi chodím už léta a jsem poměrně spokojená,je sice pravda,že někdy nemá dobrou náladu,ale myslím si,že se mto stává a tak se to dá občas přehlédnout.Jinak kdykoliv jsem ho potřebovala-byl k dispozici a musím napsat,že s péčí o děti bych se k jinému nesvěřila.Paní Dr.Trnková si myslím,že je také velice fajn doktroka,také se snaží udělat maximum a naslouchá pokud se na něco zeptám.Sestřičky....no je fakt,že sestra Romana byla nejlepší....ta Vanda taky jde i když se teď změnila bych řekla k horšímu než byla před MD hlavně pak když slyším,jak vypráví co komu je a přitom se to nesmí!!!ta před ní nevím Marta? na mnohé dělala možná jiný pohled,ale myslím si,že se sestra nezastaví celou dobu a pokud vím,tak kdykoliv jsem něco potřebovala tak taky byla k dispozici.....a po pravdě je fakt,že takový rok teď se i smála a byla celkem v pohodě......

• 28 listopadu 2011

Hodnocení: Neutrální

Pan doktor je dobrý a vstřícný, stejně tak jako sestřička Vanda. Bohužel současná setra je nepříjemná, neochotná a nešikovná. A paní doktorka? to se nedá s panem doktorem porovnat!

• 20 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi chodím o narození dcerky (5 let) a VŽDY jsem se setkala s naprosto profesionálním a fundovaným přístupem. S Baruškou "navařil" od první chvíle a ta ho doporučuje všem, včetně svých prarodičů :-) Se sestřičkou jsem také neměla nikdy problém (ani s novou ani se starou). A i paní doktorka Trnková drží nastavený standard na vysoké úrovni. Všem děkuji za péči a pomoc. Pavla Bravencová

• 6 března 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den, k panu doktorovi chodím s dětmi již třetím rokem a jsem s péčí o ně naprosto spokojena. Nejvíc oceňuji vysokou odbornost lékaře. Bezvadný je rovněž systém objednávání, minimální doba čekání, příjemné prostředí čekárny a ordinace. Pavlína Neugebauerová

• 14 ledna 2011

Hodnocení: Dobrý

S Mudr.Markem jsem spokojená i když občas nerozumím tomu o říká....po pravdě,ale musím napsat,že se velice změnil a to k lepšímu,o předepíše sie p delší době zabere a bez ATB ož uznávám,ale mohl by předepisovat něo lainějšího nebo aspoň něo o aspoň částečně hradí pojišťovna,ne každý má dost peněz neustále něo nakupovat,pokud máte často nemoné dítě jako já dceru.%Cas na objednání je taky super,ale moýná by mohla sestra objednávat kontroly ke kontrolám a ne když jdeme sbradavicema-mezi nemoné děti.Po pravdě sestřička byla děsná-dneska už je taky lepší a to se i usměje,nejspíš jí asi někdo domluvil,jelikož opravdu byla někdy na pěst a to si každá z nás matek říkala,to snad nemůže být sestra!!! je fakt,že Romana a Vanda....to byly královny dětskýh srdíček,úsměv dělá mnohdy opravdu zázraky a strach jde pryč....a nová paní Dr,je taky příjemná!

• 20 července 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu doktorovi dojíždím z Tábora již 4rokem a jsem maximálně spokojená s jeho přístupem a léčbou.Nepředepisuje zbytečně antibiotika a to oceňuji.V Táboře je spousta jiných pediatrů,ale raději pojedu pár kilometrů navíc a vím že je o dcerku dobře postaráno.Jen doufám ,že nová sestřička ,která je tam nyní tam zůstane a není to jen záskok za tu předchozí.Pane doktore upřímně děkuji za Váš přístup.

• 26 června 2009

Hodnocení: Neutrální

Dobrý den,k dr.Markovi chodím již 6.let,je pravda,že je v poslední době úplně jiný než když jsem k němu začala chodit s první dcerou.Nyní se chová profeionálně a dá se říct,že i nás matky poslechne co nás s dětma trápí.Objednávací doba je perfektní,ale pak když má dítě 40 tt a musíte čekat v čekárně přes hodinu-to je katastrofa,ale za to dr. nemůže,měla by ho informovat sestra.Po pravdě se sestřičkou teď co tam má tu novou není dle mých kamarádek spokojeno více lidí,každýmu řík,že má tři děti atp a pokud voláte a objednáváte se,tak to je...no zkrátka je nepříjemná! nevím,ale ta Vanda to bylo něco jinýho,hlavně milá,usměvavá a všem dala třeba i jen tolízátko bez rozdílu s čím tam kdo přišel....doufejme,že se brzo vrátí.Pane doktore to to nevidíte??? vždyť ta vaše sestřička neumí ani nabrat krev,vždyť se na vás čeká.....teď vzakz pro váx sestři-chtělo by to trošku citu!!!a být milá a ne protivná!Pro vás-pane doktore jste o.k.

• 1 června 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Máme dvě už dospělé ,,děti," které od svého útlého věku navštěvovaly (dcera ještě navštěvuje) ordninaci pana doktora Marka. Kromě běžných dětských nemocí, které vždy úspěšně vyléčil, se bohužel u našich dětí projevily i nemoci vážnější a poměrně vzácné. A právě díky panu doktoru Markovi, který je nejen včas diagnostikoval, odborně léčil a pomohl nám najít i vhodné specialisty (i ve svém volném čase je navštěvoval a s námi telefonicky konzultoval veškeré problémy), jsou dnes obě naše děti zdravé. Ze zkušeností svých známých s jinými pediatry vím, že takto profesionální a lidský přístup není rozhodně zcela běžný a že právě my, veselští rodiče, můžeme být šťastni, že takového lékaře máme zrovna u nás. A skutečnost, že naše dětí léčí (a léčí je moc dobře!) v prostorách, které spíše připomínají království pohádek než ordinaci, je jen třešničkou na dortu vysoké úrovně léčení našich nejmenších.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění