Marek Boška, zubař Brno

Vyšetření

• Zavedení zubního implantátu
  • 2 dubna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje. Kuchyňková H.

• 23 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je opravdu špička. Měla jsem horizontálně rostlé osmičky a opravdu velký strach jak to bude probíhat. Profesionální přístup, ochota, skvělá komunikace s pacientem, bezbolestné zacházení, milý projev a i přes komplikace rychlý, bezbolestný zákrok pana doktora mě přesvědčil, že příště půjdu zase k němu. Škoda, že nemám víc zubů na trhání :-)

• 19 listopadu 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný lékař, extrakce osmičky absolutně bez problému a ještě se pacientovi opravdu věnuje.

• 13 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Takový milej chlap a trhač zubů... Žertuju, samozřejmě se mi přístup i výsledek líbí.

• 12 března 2013

Naprostá spokojenost se vším

• 10 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu Dr. Boškovi jsem se objednal právě na základě výborného hodnocení od jeho pacientů (včetně velmi pozitivních písemných ohlasů) zde na znamylekar.cz. A shledal jsem, že je opravdu výborný - klidný, příjemný, vše vysvětlí, naopak když je potřeba rychlá akci bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání. Moje velká a nakřivo rostlá osmička se díky němu odporoučela ven z mých úst ještě značně rychleji a bezproblémověji, než jsem vůbec čekal. Jak už tu psal někdo dříve: když člověk čeká, že to teprve začne, tak to už je konec... :-) Tedy, jeho sestřička je také velmi příjemná.

• 9 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Moc panu doktorovi děkuji za jeho profesionalitu a přístup a hlavně klid, který uklidní i mě která se bála. Přesně řekne co bude jaký postup. Včera akutně vytržený zub, nejspíše mě čeká další trhání, ale k tomuto doktorovi se nebojím. Moc Vám děkuji Jana Nosková

• 2 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Do strany rostoucí osmička mi koplikovala život asi dva měsíce, pak za cca 15 minut bylo hotovo. Krvácení minimální, bolest žádná, den doma a druhý den do práce. Úplně v pohodě. Super zubař v Brně.L.V.

• 4 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Už druhé trhání osmičky s tímto panem doktorem a opět spokojenost. Zákrok byl hotový se vším všudy asi za dvacet minut a vůbec nebolel, hojení zatím také probíhá mnohem lépe, než bych se vůbec odvážila doufat. K tomu přidejme stále stejný perfektní přístup a respekt k pacientovi. Odcházela jsem s úsměvem, byť byl po trhání lehce pokřivený :)

• 24 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K MUDr. Boškovi jsem šla na doporučení známého, postupně mi vytrhal všecky osmičky (některé ještě v dásni) a skvěle se porval se všemi komplikacemi (těch naštěstí moc nebylo). Doporučuji ho s klidným srdcem všem svým známým, které čeká nějaký takový nepříjemný zákrok. Takže neváhejte, lepšího asi neseženete. Btw. objednací doba je asi 14 dní, komplikace řeší každé ráno bez objednání.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění