Marek Boška, zubař Brno
ZubařChirurg MUDr.

Marek Boška

Požádejte o spuštění kalendáře
59

Adresy a ceny

Informace o lékaři

Vyšetření

 • Zavedení zubního implantátu
 • 2 dubna 2014

  Hodnocení: Velmi dobrý

  U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje. Kuchyňková H.

  Nahlásit zneužití
 • 23 dubna 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Pan doktor je opravdu špička. Měla jsem horizontálně rostlé osmičky a opravdu velký strach jak to bude probíhat. Profesionální přístup, ochota, skvělá komunikace s pacientem, bezbolestné zacházení, milý projev a i přes komplikace rychlý, bezbolestný zákrok pana doktora mě přesvědčil, že příště půjdu zase k němu. Škoda, že nemám víc zubů na trhání :-)

  Nahlásit zneužití
 • 19 listopadu 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Výborný lékař, extrakce osmičky absolutně bez problému a ještě se pacientovi opravdu věnuje.

  Nahlásit zneužití
 • 13 července 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Takový milej chlap a trhač zubů... Žertuju, samozřejmě se mi přístup i výsledek líbí.

  Nahlásit zneužití
 • 12 března 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Naprostá spokojenost se vším

  Nahlásit zneužití
 • 10 ledna 2014

  Hodnocení: Velmi dobrý

  K panu Dr. Boškovi jsem se objednal právě na základě výborného hodnocení od jeho pacientů (včetně velmi pozitivních písemných ohlasů) zde na znamylekar.cz. A shledal jsem, že je opravdu výborný - klidný, příjemný, vše vysvětlí, naopak když je potřeba rychlá akci bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání. Moje velká a nakřivo rostlá osmička se díky němu odporoučela ven z mých úst ještě značně rychleji a bezproblémověji, než jsem vůbec čekal. Jak už tu psal někdo dříve: když člověk čeká, že to teprve začne, tak to už je konec... :-) Tedy, jeho sestřička je také velmi příjemná.

  Nahlásit zneužití
 • 9 ledna 2014

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Moc panu doktorovi děkuji za jeho profesionalitu a přístup a hlavně klid, který uklidní i mě která se bála. Přesně řekne co bude jaký postup. Včera akutně vytržený zub, nejspíše mě čeká další trhání, ale k tomuto doktorovi se nebojím. Moc Vám děkuji Jana Nosková

  Nahlásit zneužití
 • 2 srpna 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Do strany rostoucí osmička mi koplikovala život asi dva měsíce, pak za cca 15 minut bylo hotovo. Krvácení minimální, bolest žádná, den doma a druhý den do práce. Úplně v pohodě. Super zubař v Brně.L.V.

  Nahlásit zneužití
 • 4 června 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Už druhé trhání osmičky s tímto panem doktorem a opět spokojenost. Zákrok byl hotový se vším všudy asi za dvacet minut a vůbec nebolel, hojení zatím také probíhá mnohem lépe, než bych se vůbec odvážila doufat. K tomu přidejme stále stejný perfektní přístup a respekt k pacientovi. Odcházela jsem s úsměvem, byť byl po trhání lehce pokřivený :)

  Nahlásit zneužití
 • 24 dubna 2013

  Hodnocení: Velmi dobrý

  K MUDr. Boškovi jsem šla na doporučení známého, postupně mi vytrhal všecky osmičky (některé ještě v dásni) a skvěle se porval se všemi komplikacemi (těch naštěstí moc nebylo). Doporučuji ho s klidným srdcem všem svým známým, které čeká nějaký takový nepříjemný zákrok. Takže neváhejte, lepšího asi neseženete. Btw. objednací doba je asi 14 dní, komplikace řeší každé ráno bez objednání.

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění