MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Erpet Medical Centrum s.r.o.

Pštrossova 10

• Dana Pokorná

zubař

• Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Velice příjemná prohlídka, vše dostatečně vysvětleno a ukázáno. Vřele doporučuji. Pěkná a čistá ordinace jako bonus ;)

Další dostupný termín středa, 5.8

• Markéta Neckářová

zubař

• Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Příjemné prostředí milý personál špičkové ošetření všem doporučuji Poprvé u zubaře se synem vzorně ošetření bezbolestně vyvrtání tři zoubku

• 08:30
                    • 09:00

Služby

Zavádění zubních implantátů

Přidat názor
                  • velmi dobrý

Vytrhnul mi osmičku a šestku tak rychle a bezbolestně ani jsem nemohl uvěřit, že už je to venku a zeptal se jestli ano. Přidal ještě několik stehů aby rána snáze zarostla. Šít umí také velmi dobře. Zkrátka je odbornik jakých jsem za svůj život mnoho nepotkal. Děkuji a doporučuji.

• velmi dobrý

U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje. Kuchyňková H.

• velmi dobrý

Pan doktor je opravdu špička. Měla jsem horizontálně rostlé osmičky a opravdu velký strach jak to bude probíhat. Profesionální přístup, ochota, skvělá komunikace s pacientem, bezbolestné zacházení, milý projev a i přes komplikace rychlý, bezbolestný zákrok pana doktora mě přesvědčil, že příště půjdu zase k němu. Škoda, že nemám víc zubů na trhání :-)

• velmi dobrý

Naprosto skvělý přístup, trhání osmičky prakticky bez bolesti. Pan doktor vše vysvětlí a během trhání upozorňuje co se bude dít. Rozhodně doporučuji.

• velmi dobrý

Výborný lékař, extrakce osmičky absolutně bez problému a ještě se pacientovi opravdu věnuje.

• velmi dobrý

Takový milej chlap a trhač zubů... Žertuju, samozřejmě se mi přístup i výsledek líbí.

Naprostá spokojenost se vším

• velmi dobrý

Dnes jsem byla kvůli velké bolesti osmičky donucena přijít mimo objednání k panu doktorovi. Bohužel mám panický strach ze zubařů a abych byla schopna dojít, musela jsem si vzít Diazepam. Mohu říct, že pan doktor Boška byl dokonalý profesionál, uklidnil mne jako žádný zubař před ním, dokonce jsem si i sama sedla do křesla, což je téměř na úrovni zázraku. Bolavá osmička byla během 10minut venku. Sestřička je také hvězda! Čeká mne ještě jedno trhání osmičky a téměř se na to těším.

• velmi dobrý

Rozhodně doporučuju.... za dvě minuty nebylo po osmičce ani památky... respektive mám ji teď doma na památku ;) A to jsem ani nemusela nic říkat, pan doktor mi vyčetl z očí, že si ji chci nechat ;)

• velmi dobrý

K panovi doktorovi som sa dostal na odporucenie svojho zubara o vytrhnutie zubu. Ak sa da dosiahnut dokonalosti vo svojej profesii, tak pan doktor Boska ma k nej docela blizko. Pristup, sposob akym vytrhol zub atd... zasluzenych 5 hviezdiciek

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Lékař, ke kterému se můžete objednat online