Marek Boška, zubař Praha

Vyšetření

• Zavedení zubního implantátu
  • 2 dubna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje. Kuchyňková H.

• 23 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Pan doktor je opravdu špička. Měla jsem horizontálně rostlé osmičky a opravdu velký strach jak to bude probíhat. Profesionální přístup, ochota, skvělá komunikace s pacientem, bezbolestné zacházení, milý projev a i přes komplikace rychlý, bezbolestný zákrok pana doktora mě přesvědčil, že příště půjdu zase k němu. Škoda, že nemám víc zubů na trhání :-)

• 19 listopadu 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Výborný lékař, extrakce osmičky absolutně bez problému a ještě se pacientovi opravdu věnuje.

• 13 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Takový milej chlap a trhač zubů... Žertuju, samozřejmě se mi přístup i výsledek líbí.

• 12 března 2013

Naprostá spokojenost se vším

• 10 června 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Rozhodně doporučuju.... za dvě minuty nebylo po osmičce ani památky... respektive mám ji teď doma na památku ;) A to jsem ani nemusela nic říkat, pan doktor mi vyčetl z očí, že si ji chci nechat ;)

• 4 června 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K panovi doktorovi som sa dostal na odporucenie svojho zubara o vytrhnutie zubu. Ak sa da dosiahnut dokonalosti vo svojej profesii, tak pan doktor Boska ma k nej docela blizko. Pristup, sposob akym vytrhol zub atd... zasluzenych 5 hviezdiciek

• 10 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

K panu Dr. Boškovi jsem se objednal právě na základě výborného hodnocení od jeho pacientů (včetně velmi pozitivních písemných ohlasů) zde na znamylekar.cz. A shledal jsem, že je opravdu výborný - klidný, příjemný, vše vysvětlí, naopak když je potřeba rychlá akci bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání. Moje velká a nakřivo rostlá osmička se díky němu odporoučela ven z mých úst ještě značně rychleji a bezproblémověji, než jsem vůbec čekal. Jak už tu psal někdo dříve: když člověk čeká, že to teprve začne, tak to už je konec... :-) Tedy, jeho sestřička je také velmi příjemná.

• 9 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Moc panu doktorovi děkuji za jeho profesionalitu a přístup a hlavně klid, který uklidní i mě která se bála. Přesně řekne co bude jaký postup. Včera akutně vytržený zub, nejspíše mě čeká další trhání, ale k tomuto doktorovi se nebojím. Moc Vám děkuji Jana Nosková

• 2 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Do strany rostoucí osmička mi koplikovala život asi dva měsíce, pak za cca 15 minut bylo hotovo. Krvácení minimální, bolest žádná, den doma a druhý den do práce. Úplně v pohodě. Super zubař v Brně.L.V.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění