MUDr.

Služby

• Zavádění zubních implantátů

Přidat názor
  • velmi dobrý

U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje. Kuchyňková H.

• velmi dobrý

Pan doktor je opravdu špička. Měla jsem horizontálně rostlé osmičky a opravdu velký strach jak to bude probíhat. Profesionální přístup, ochota, skvělá komunikace s pacientem, bezbolestné zacházení, milý projev a i přes komplikace rychlý, bezbolestný zákrok pana doktora mě přesvědčil, že příště půjdu zase k němu. Škoda, že nemám víc zubů na trhání :-)

• velmi dobrý

Naprosto skvělý přístup, trhání osmičky prakticky bez bolesti. Pan doktor vše vysvětlí a během trhání upozorňuje co se bude dít. Rozhodně doporučuji.

• velmi dobrý

Výborný lékař, extrakce osmičky absolutně bez problému a ještě se pacientovi opravdu věnuje.

• velmi dobrý

Takový milej chlap a trhač zubů... Žertuju, samozřejmě se mi přístup i výsledek líbí.

Naprostá spokojenost se vším

• velmi dobrý

Dnes jsem byla kvůli velké bolesti osmičky donucena přijít mimo objednání k panu doktorovi. Bohužel mám panický strach ze zubařů a abych byla schopna dojít, musela jsem si vzít Diazepam. Mohu říct, že pan doktor Boška byl dokonalý profesionál, uklidnil mne jako žádný zubař před ním, dokonce jsem si i sama sedla do křesla, což je téměř na úrovni zázraku. Bolavá osmička byla během 10minut venku. Sestřička je také hvězda! Čeká mne ještě jedno trhání osmičky a téměř se na to těším.

• velmi dobrý

Rozhodně doporučuju.... za dvě minuty nebylo po osmičce ani památky... respektive mám ji teď doma na památku ;) A to jsem ani nemusela nic říkat, pan doktor mi vyčetl z očí, že si ji chci nechat ;)

• velmi dobrý

K panovi doktorovi som sa dostal na odporucenie svojho zubara o vytrhnutie zubu. Ak sa da dosiahnut dokonalosti vo svojej profesii, tak pan doktor Boska ma k nej docela blizko. Pristup, sposob akym vytrhol zub atd... zasluzenych 5 hviezdiciek

• velmi dobrý

K panu Dr. Boškovi jsem se objednal právě na základě výborného hodnocení od jeho pacientů (včetně velmi pozitivních písemných ohlasů) zde na znamylekar.cz. A shledal jsem, že je opravdu výborný - klidný, příjemný, vše vysvětlí, naopak když je potřeba rychlá akci bez zbytečného pacientova přemýšlení a obav, jedná bez váhání. Moje velká a nakřivo rostlá osmička se díky němu odporoučela ven z mých úst ještě značně rychleji a bezproblémověji, než jsem vůbec čekal. Jak už tu psal někdo dříve: když člověk čeká, že to teprve začne, tak to už je konec... :-) Tedy, jeho sestřička je také velmi příjemná.

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Kateřina Alinčová - zubař, Jana Vránová - zubař, Marta Gabrielová - zubař, Emaan Yuonisova Ph.d. - zubař, Jana Votypková - zubař, Romana Antonínová - zubař, Šárka Kyselová - zubař, Petr Caha - zubař, Eva Šrámková - zubař, Pavel Procházka - zubař, Nikola Mahdalová - zubař, Eva Jordová - zubař, Dušan Kuric - zubař, Nazar Shcherbyna - zubař, Jan Jež - zubař, Tomáš Čáslava - zubař, Elena Penčová - zubař, Žaneta Tokarzová - zubař, Pavel Krejzlík - zubař, Michal Šikl - zubař
Lékař, ke kterému se můžete objednat online