Zavádění zubních implantátů

Erpet Medical Centrum s.r.o.
Pštrossova 10, Praha

Zavádění zubních implantátů

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Pan Boška a jeho paní sestřička jsou úžasní. Byla jsem dnes poprvé se zubem a to s osmičkou , již bolavou. Po rakovině se opravdu strašně bojím doktorů . Ve svých 35 letech jsem se tam i rozplakala a klepala jak ratlik . Pan doktor mě uklidnil , vše provedl bez bolesti a jemně. Opravdu velké díky.
Takovýchto doktorů je velmi ,ale velmi málo.
Sabina K.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Pan doktor Boška a sestřička jsou andělé, extrakce osmičky zcela bez bolesti, ten den jsem již byla v práci, vřele doporučuji všem.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Extrakce osmičky - naprosto bez bolesti; nakolik můžu posoudit, naprosto profesionálně provedeno; VELMI lidský přístup a příjemná komunikace. Lékař snů.
Toto vše velmi oceňuji, protože se MUDr. Boška jistě jako spousta jiných lékařů potýká se spoustou faktorů jeho práci komplikujících. Po této návštěvě bych na stomatochirurgii už jinam ani nechtěla.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Obvykle lékaře nehodnotím, u pana doktora Boška musím udělat výjimku. Za 10 minut osmička venku včetně anestezie, nejdéle jsem čekal, než začne působit. Naprosto neuvěřitelný přístup, ochota, provedení. Skoro mě mrzí, že těch zubů k vytrhnutí nemám víc

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Maximální spokojenost, profesionální a zároveň lidský a empaticky přístup, velké díky!

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Moc milý a profesionálny prístup pána doktora a rovnako pani sestričky. ;-) Bez bolesti. Človek si len praje aby podobné pocity zažíval u každého špecialistu..Ďakujem! :-)

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Nejlepší chirurg. Pokud mohu doporučit, tak jedině pana Bošku. Všechny 4 osmičky mi trhal on. Je to skvělý chirurg a ještě k tomu empatický a klidný člověk. Co víc si v takové prekérní situaci přát. :-) Ještě jednou děkuji.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Musím říct, že tenhle pan doktor i sestřička by měli nosit svatozář

Dnes jsem ne objednaná jen po tel. Komunikaci ze sestřičkou dojela na extrakci 8cky dole. Jelikož od mého p. Dr. Byla osmička otevřená, protože jsem musela vyléčit zánět, extrakce musela být co nejrychleji. Bez objednání mě sestřička řekla dojedte, protože nejbližší termín bych pro vás měla až 1.6, což nehrozilo.
Na křesle jsem se doslova zesypala slzavý údolí (strach, panika ze zubařů apod.) Pan doktor byl takový anděl, že měl moji 100% důvěru. Nic mě nebolelo, jen ta protivná injekce, ale bez ní bych to nedala. Vytahnuti zubu bylo min. Za 5min. Hotové.

CHCI MOC TOHOTO DOKTORA VYCHVALIT, PROTOŽE SI TO ZASLOUŽÍ, MĚLA JSEM CHUŤ MU DÁT PUSU!! JE MI 31let... Nemějte u tohodle doktora strach, já brečela jak želva a on mě uklidňoval a soucítol. Byl milí a strašně opatrný. Mockrát vám děkuji, kéž by jste si tohle všechno přečetl. Jste úžasný!!!!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Pan doktor je skutečně skvělý odborník. Vše mi před zákrokem podrobně vysvětlil, nikam nespěchal, přesto věcně odpovídal na všechny dotazy s pochopením. Samotný zákrok (trhání osmičky) trval chvilku. Následná péče po zákroku byla dle mého názoru nadstandardní. Ke kontrole a ošetření nehojící se rány přistupoval se samozřejmostí a pro mne dosud nevídanou ochotou a vstřícností - opět ošetřil, vysvětlil a uklidnil mne, že je to běžná komplikace a že se to jistě zahojí. Za tento lidský přístup má můj obdiv. Ostatní osmičky chci řešit zase s panem doktorem Boškou!

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Čekalo mě vytržení dvou osmiček - horní a spodní.
Na základě recenzí na internetu jsem si vybral pana doktora Bošku. Musím říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohl udělat. Pan doktor měl skvělý přístup, pečlivě popsal co se bude dít, takže má pacient přehled o veškerém dění kolem něj. Po vytržení horní osmičky nebylo třeba brát ani prášky na bolest a vše se rychle zhojilo, jak mělo. Spodní osmičce se moc ven nechtělo ale nakonec se taky podařilo, opět bez komplikací a bez bolesti. Během zákroku mě pan doktor neustále informoval co právě dělá a u každého pohybu byl velice opatrný. U spodní už nějaký ten prášek na bolest přišel vhod ale tak už to bývá. Určitě se s panem doktorem Boškou nemusíte ničeho bát!
Škoda jen, že nemám osmiček na vytržení víc. Chodil bych si do ordinace odpočinout. ;-)