Zeptejte se Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

612 00 Brno, jihomoravský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Zavádění zubních implantátů
  • Erpet Medical Centrum s.r.o.

Pštrossova 10

• Barbora Žižlavská

zubař

• Bratislavská 2, Brno

MDDr. Barbora Žižlavská

Prima práce. Umí i problémové zuby. Zvláště oceňuji vysokou kvalitu práce a dokonalou souhru se sestrou. Diky.

• 14:00
      • 12:00
      • 12:30

Přidat názor
    • velmi dobrý

Děkuji panu doktorovi a jeho sestřičce za velmi lidský přístup k pacientům. Před zákrokem, kterému jsem se několik let ze strachu úspěšně vyhýbala, mi sdělil, že se jedná o chirurgický zásah, ale nebudu cítit vůbec žádnou bolest a vysvětlil mi, jak bude probíhat. Dohodli jsme se, pokud to bude možné, že půjdou ven současně dvě osmičky, v průběhu mne klidným a tichým hlasem informoval o každém jednotlivém kroku, který bude následovat a 40 minut posezení v zubařském křesle proběhlo zcela bez bolesti i přes to, že spodní osmička byla schovaná v dásni, rostlá horizontálně do sedmičky. Mám ještě jednu osmičku čekatelku na vytažení a už teď vím, že tentokrát do ordinace nepůjdu jako na popravu  S tak profesionálním a současně empatickým přístupem na zubní chirurgii jsem se dosud nesetkala, moc děkuji a doporučuji všem

• velmi dobrý

Vytrhnul mi osmičku a šestku tak rychle a bezbolestně ani jsem nemohl uvěřit, že už je to venku a zeptal se jestli ano. Přidal ještě několik stehů aby rána snáze zarostla. Šít umí také velmi dobře. Zkrátka je odbornik jakých jsem za svůj život mnoho nepotkal. Děkuji a doporučuji.

• velmi dobrý

U pana doktora jsem absolvovala extrakci narostlé osmičky (jen z poloviny) min. týden. Nutno přiznat, že bohužel - asi jako každý z nás, trpím panickou hrůzou ze zubařů. Díky panu doktorovi to byl pro mě naprosto skvělý zážitek v podobě vysvětlení průběhu celého zákroku, rychlé akce a samozřejmě i vysvětlení, jak se o chrup starat po zákroku. Žádný otok, žádná bolest, žádná modřina, horečka, vůbec nic. Od tohoto pana doktora naprosto nic nebolí. Už tedˇ vím, že i příště vyhledám jeho služeb, je ten NEJLEPŠÍ a musím říct, že díky němu jsem se přestala bát dalšího takového potenciálního-podobného zákroku :) Všem, co tento podobný zákrok čeká, přeju rychlé zotavení a určitě se svěřte do rukou tohoto pana doktora, troufám si říct, že v celém Brně lepšího NENAJDETE, protože nikdo takový už tu bohužel neexistuje. Kuchyňková H.

• velmi dobrý

Pan doktor je opravdu špička. Měla jsem horizontálně rostlé osmičky a opravdu velký strach jak to bude probíhat. Profesionální přístup, ochota, skvělá komunikace s pacientem, bezbolestné zacházení, milý projev a i přes komplikace rychlý, bezbolestný zákrok pana doktora mě přesvědčil, že příště půjdu zase k němu. Škoda, že nemám víc zubů na trhání :-)

• velmi dobrý

Nejlepší, nejlepší, nejlepší! Kdo se bojí, doporučuji jít k němu. Pomalu ani nepoznáte, že zub už máte venku, už mám od něj vytrhnuté 3 osmičky, ještě mě čeká jedna a je jasný že půjdu k němu. Vytrhnutí trvalo 5 minut :). Doporučuji ho, všude kde můžu.

• velmi dobrý

Naprosto skvělý přístup, trhání osmičky prakticky bez bolesti. Pan doktor vše vysvětlí a během trhání upozorňuje co se bude dít. Rozhodně doporučuji.

• velmi dobrý

Výborný lékař, extrakce osmičky absolutně bez problému a ještě se pacientovi opravdu věnuje.

• velmi dobrý

Takový milej chlap a trhač zubů... Žertuju, samozřejmě se mi přístup i výsledek líbí.

Naprostá spokojenost se vším

• velmi dobrý

Dnes jsem byla kvůli velké bolesti osmičky donucena přijít mimo objednání k panu doktorovi. Bohužel mám panický strach ze zubařů a abych byla schopna dojít, musela jsem si vzít Diazepam. Mohu říct, že pan doktor Boška byl dokonalý profesionál, uklidnil mne jako žádný zubař před ním, dokonce jsem si i sama sedla do křesla, což je téměř na úrovni zázraku. Bolavá osmička byla během 10minut venku. Sestřička je také hvězda! Čeká mne ještě jedno trhání osmičky a téměř se na to těším.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online