MUDr. Marcela Kalná

Psychiatr Více

České Budějovice 1 adresa

Psychiatrická ordinace
Senovážné nám. 248/2, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Paní doktorka mi velmi pomohla a podpořila v mé nemoci. Vždy je ke mně přátelská a naslouchá mi. Poradí.

Umístění: Psychiatrická ordinace nemoc

Paní doktorka je ohromně lidská a má velkou empatii. Umí dát člověku opravdovou naději. Při setkání s ní jako by existovala jen ona a pacient.

Doktorka Kalná , měří každého jiným metrem na některé svoje pacienty je miloučká a povídá si s nimi klidně hodinu , ale na někoho je prostě arogantní, nepřístupná , zlá. Navíc tam má příšerné čekací lhůty v ordinaci. To je můj názor.

Paní doktorka je skvělý člověk a v její přítomnosti se všechno zdá jasnější a problémy a tíha z vás opadnou...moc mi pomohla a nastartovala mojí další životní cestu...děkuju...Amálka

je mi tak krásně když odcházím z ordinace a tenhle pocit mi naštěstí zůstává dlouho v paměti. Všechny moje potíže jsou najednou tak malicherné a já prožívám štěstí.

Paní doktorku jsem měl možnost poznat nejdříve v rámci zaměstnání jako precizního odborníka s dobrým srdcem a s málokterým lékařem si mi spolupracovalo tak dobře. Později, když jsem se stal jejím pacientem jsem si uvědomil, že správně zvolený lékař dokáže v člověku probudit sílu na zvládání situací, se kterými by si samotný jen těžko poradil. Paní doktorka má můj upřímný obdiv a úctu a jsem rád, že jsem měl možnost jednak s ní pracovat a jednak se pod jejím vedením léčit.

Paní doktorka Marcelka je jeden z nejlepších lidí, které jsem poznala. Moc mi pomohla a hlavně postavila na nohy
moji maminku, která už málem "zabalila " život. Hodně pro nás udělala, je to člověk na svém místě. Děkuji.Moc za vše děkuji.

krásná paní a vynikající odborník. milá, vstřícná, laskavá. ďábelská kombinace. zdravím.

U této doktorky jsem byl pouze jednou, zdála se velmi příjemná a dobrá, také pomohla a pomáhá mé velice blízké osobě. Bohužel jsem ale k ní ze strachu a paranoi přestal chodit. Ale teď jsem se jak mi došlo kvůli tomu dostal hodně dolu. Doufám, že až za ní v pondělí půjdu,tak mi dá novou šanci, pokud ne, můj názor se nezmění...:-(
Michal

Nedá se to vůbec vyjádřit, škoda že se nedá naklonovat.