Baťova nemocnice, Zlín

Krajská nemocnice T. Bati
Havlíčkovo nábřeží 600 762 75 Zlín, Zlín

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Poprvé jsem lékařku potkala v roce.2021 v rizikové poradne. Po jejím vyšetření jsem začala krvácet a to docela dost, její reakce - to se stává. Poslala mě o patro výš, že si mě nechají na pozorování a dají mimcu kortikoidy, že se otviram, 34tt. Tam mi udělali monitor a po 20 minutách akutni císař. Prý se začala odlučovat placenta. Na dotaz, zda to mohlo být necitlivým vyšetřením, jsem odpověď nedostala. V červnu 23 jsem měla cest podruhé. Byla jsem odeslána od svého gynekologa už klasicky na sledování do porodnice před porodem. No bohužel byla tam, vyšetření opět nepříjemné, arogantní. Vzhledem k prvnimu těhotenství jsem se přirozeného porodu obávala kvůli jizvě, která táhla, a bála jsem se opětovných komplikací s placentou. Vystekla na me na co císař, všechny obavy a argumenty odbyla jednoduse - to je dávno, byla to náhoda. Nehledě na to, že její vyšetření bylo opět hrubé, spinila jsem po něm a tvrdlo břicho po zbytek dne. Porod nakonec přirozeně, ale za ty nervy to nestalo.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Porod září 2023. Nulová informovanost při porodu. Odmítla udělat císař přesto, že druhý doktor u porodu tento postup doporučil a nechal mě podepsat souhlas a provedením. Povýšené, arogantní chování. Výsledkem byl urychlený porod oxytocinem a vex. Syn to málem nepřezil, byl resuscitován a s podezřením na poškození mozku skončil na JIP. Naštěstí se podezření nepotvrdilo.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Zbytecne urychlovani porodu oxytocinem a pichnutim vody bez predchozi domluvy s rodickou.Kontrolni vysetreni utz pri odchodu z porodnice provadi rukou a vnitrnim utz fakt prijemne po porodu.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Pani Primářka je profesionál. Nechápu některé recenze. Já jsem s pani primářkou velmi spokojena. Vše mi vysvětli, objasni. Je to člověk na správném místě.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

S paní doktorkou jsem se setkala při vyvolání mého porodu, její vyšetření bylo bolestivé a její poznámky, k tomu, že tablety k vyvolání porodu nezabírají byly velmi necitlivé a dohnaly mě k slzám (věřím, že informace o tom, že bohužel tablety nezabraly šly říct i jemněji a bez cynických poznámek). Porod trval 18 hodin. Její ochota vysvětlit, co se bude dít dále atd. bylo nulová. Velmi špatný a neprofesionální přístup k pacientům. Nevím, co takový člověk dělá právě na tomto místě.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Chodila som k paní doktorce podruhé a neměnila by som je to člověk na správné místě patří jej velká vdaka profesionální přístup nemaže med okolo úst prostě vždy povie člověku na rovinu .Za mňam najlepší lékař ku ktoremu som mohla chodit.

Umístění: Jiný

Po přečtení názorů na MUDr. Henčlovou jsem měla z návštěvy ambulance pro riziková těhotenství strach. Šla jsem tam s akutním problémem, kdy ve 22. týdnu těhotenství měli podezření na zánět slepého střeva pro bolest v pravé dolní části břicha. Přišla jsem v 7hod. ráno místo v 10,45hod., jak jsem byla objednaná, jelikož jsem měla bolesti, přesto ke mne byla paní doktorka milá - vyšetřila mě a vyloučila gynekologický problém, vyšetření proběhlo naprosto v pohodě, mluvila na mě, říkala, ať se zkusím uvolnit, že to pak bude lepší... rozhodně nemůžu souhlasit s tím, že by si mě nevšímala nebo byla nějak hrubá. Po vyšetření chirurgem k vyloučení zánětu slepáku mě paní doktorka hospitalizovala tři dny na oddělení pro riziková těhotenství, abych měla klid, že se miminku nic nestane a že se z toho nevyvine žádný akutní problém. Když jsem z ambulance odcházela na oddělení, uklidnila mě ještě slovy, že mne ani miminku nic nehrozí, jelikož jsem otěhotněla až po třetím IVFku, tak jsem se o miminko hodně bála... Takže moc děkuju za skvělou péči! :-)

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Po přečtení recenzí na paní doktorku jsem měla z návštěvy v její ordinaci obavy. Musím souhlasit s tím, ze vyšetření od ní není zrovna příjemné, ale jinak je paní doktorka opravdu profesionál. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém, vždy mi poradila a ochotně vše vysvětlila. Je ráznější povahy což nemusí vyhovovat všem, ale za mě opravdu spokojenost.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Paní doktorku jsem navštívila na rizikové ambulanci. A na její chování dlouho nezapomenu. Otřesná komunikace, vyšetření velmi bolestivé(!!!), žádné informace k vyšetření, žádné informace k předepsané medikaci (!!!). Arogantní, neempatické chování. Nechápu jak v dnešní době může někdo takový vůbec ještě existovat a být zde zaměstnaný. Jsem velmi ráda, ze jsem na paní doktorku narazila ještě před porodem, protože při představě, že ji mám u porodu, tak jsem pak zralá na pomoc psychologa.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati Jiný

Paní doktorka je Profesionál a co.vic si přát a chtít.
Je vždy o krok před ostatními lékaři a to se o ni vi a diky tomu jsem ja jiz po 2he porodila zdrave dite a ani Ja a ani deti nemaji zdravotni potize a komplikace. Neni žádny hmotný dar, kterým bych mohla poděkovat natolik, aby to melo takovou hodnotu, kterou jako profesionální lekar udelala a dela. Velmi Vam dekuji a za me doporucuji ve vsech smerech. Velke díky pani doktorko. Zlínská nemocnice ma díky Vám velmi kvalitniho a odborného lékaře na svém místě. Děkuji.