Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný

Velice příjemné vystupování,vysvětlení problému a pomoc při jeho řešení.Měl jsem velice dobrý a příjemný pocit z návštěvy paní doktorky.

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o.

Paní doktorka odmítla udělat základní testy, "to že jsem unavená prý nikoho nezajímá", to je prý každý Její odpověď na mou závažnou formu hirsutismu bylo: "Proč sem lezete s pár chlupy". Pak mě vyhodila ze dveří vyloženě, aniž by udělala jakýkoliv test. Našla jsem si jiného endokrinologa, který udělal potřebné testy. Mám autoimunitní nemoc štítné žlázy - paní doktorka by mě nechala prostě tak. Našlo se spousta dalších problémů z oboru endokrinologie, které s mými problémy souvisí - doteď bych byla v bolestech a zhoršovaly by se díky ní. Ovšem dostala za mou návštěvu dobře zaplaceno.
Šikanována jsem byla celkem dvakrát, jednou velmi neprofesionální zlou hrubou sestrou - doteď jsem v šoku, co je vůbec možné, že si může k pacientům dovolit. Neochotná, protivná, hlavně mi řekla špatné informace a pak vše přetočila, že prý jsem si to musela nějak špatně napsat, takže jsem tam vážila cestu úplně zbytečně, ona prý chyby nedělá. Zmatená, chaotická a zlá osoba, absolutně neprofesionální přístup. Neochotná odpovědět na jednoduchý dotaz. Opravdu soukromá firma, která ani nemá zavedený e-mail, máte to prý poslat poštou, pokud něco chcete, "to není jejich problém"."A co chcete" je nejběžnější věta.
Paní doktorka nejen nevěří pacientovi, uráží jej, nad mou závažnou formou nemoci se i můj gynekolog pozastavoval, ale paní doktorka se na mě s opovržením podívala a řekla, že "co s tím má jako dělat, proč tam LEZU jen s pár chlupy". Později se zjistilo, že to bylo několik závažných problémů najednou, ke kterým by se mí lékaři vůbec nedostaly a nechala by mě prostě tak.
Nikomu bych nedoporučovala tam zkoušet ani jezdit, v jiných městech najdete lékaře s podobnými čekacími lhůtami. Momentálně jsem našla lékaře, co se mnou jedná jako s člověkem, i když musím jezdit mnohem dál. Buďte opatrní a najděte si opravdového odborníka, co se k Vám bude chovat slušně.

můžu jen potvrdit já sám jsem byl jejím pacientem bohužel nebo bohudík jen jednou ale uplně jsem žasl jaký měla přístup spíše jak kamarádka než doktorka proto nemůžu jinak než 100% a doporučuji

Velmi příjemný přístup a kvalitní vyšetření.

Paní doktorka je skutečně příjemná, jen se k ní dostat... mám čtyři roky po operaci a byla jsem u ní dvakrát, ne že bych nechodila na krev, ale pokud jsou výsledky z rozboru dobré, nemáte šanci se k ní dostat, sestra napíše léky, nebo řekne, ať si zavoláte a informuje vás telefonicky... a sbohem... to že se necítíte dobře už není tak podstatné.

Velmi příjemné a vstřícné jednání.

skvela pani doktorka!!!

Nejlepší lékař ve svém oboru, profesionální přístup. Jsem s ní velmi spokojená. Doporučuji.

Nesnaží se klientovi vyhovět, je patrné, že je v Břeclavi tento odborník pouze jeden :-(

Snad nejpříjemnější léékař s jakým jsem se setkala. Lidský, citlyvý a osobní přístup. Takových víc tak poplatky platím úplně dobrovolně. Rozínková okr. Břeclav