Nemocnice na Bulovce, Pohotovostní služba dospělí
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pohotovost FTN. 2 týdny silné průjmy a zvracení. Stav střídavý. Již jsem neudržela ani stravu ani tekutiny v těle. Totální vyčerpání. Několik dní horečky přes 38C, v den návštěvy pohotovosti zimnice, modré rty, dehydratace, vysílení, stavy na omdlení. První dotaz na poplatek a mou spádovost. Lékař mi ihned vynadal, proč stav neřeším se svým praktickým lékařem. Sdělila jsem, že jsem jako laik myslela, že to zvládnu vlastními silami a dietou, ale moje síly už nestačily a potřebovala jsem pomoc. Dostala jsem alespoň injekci, recept na ATB, ihned byla poslána pryč s tím, že pokud se stav nezlepší, do 3 dnů nastup na internu. Lékař mi neprohlédl, žádné odběry, RTG, sono, nepromačkal břicho, ale ve zprávě vykázal prohlídku břicha, DKK, ozvy apod. Vyšetření "od stolu" cca 6 minut. Což bylo vlastně jen psaní zprávy. Jelikož jsem chronicky nemocný pacient, ale i přes vše k lékařům chodím opravdu jen v nejnutnějších případech, bylo toto jednání velice neprofesionální. Prohlídka pouze od stolu.

Pan doktor Zahradník je velice empatický milý a příjemný lékař který se zajímá o váš zdravotní stav, je velmi šikovný, pohotový a rychlý. Jeho péče je na absolutní špičce nepoznala jsem tak skvělého doktora Doporučuji absolutně všem.

Pan doktor Zahradnik byl velice ochotný a hlavně rychlý! Se sestřičkou v Brandýse mi skvěle sešili kotník a já dcházela vysloveně s nadšením a řádně poučena asi za 10 minut! Dekuji za péči, na chíru jedině k Vám

Včera jsem byla na pohotovosti v Thomayerově nemocnici. Jsem těhotná, začalo mě hodně bolet lýtko a otekalo.
Nejdřív jsem volala. Sestra řekla, ať nejezdím, že mi potřebné (žilní) vyšetření v tuto dobu stejně nikdo neudělá. Stejně jsme jeli. Prázdná čekárna, asi po 15 min přišel pan doktor, na lýtko se snad ani nepodíval, skoro na nic se nezeptal, jen se tvářil otráveně. Napsal, že je bez otoku a že mám křeče. Nevím, jak na tyto věci přišel. A že prý máme jet na ortopedii. Raději jsme zvolili ještě jednu všeobecnou pohotovost do jiné nemocnice. Tam mě hned odeslali na urgentní příjem, sono, krev atd. Nechali si mě tu, dostala jsem kapačku, injekce na ředění krve. Diagnóza hluboká vnitřní trombóza. Asi není třeba více komentovat.

Umístění: jiné místo Prevaz popalenych prstu

Dnes jsem byl u pana doktora s 5 letym synem na prevaz tri popalenych prstu a pan doktor nas poslal na bulovku, ze pry nema potrebnou aprobaci...cekarna byla prazdna a panu doktorovi se evidentne jen nechtelo pracovat, podle me by mel pan doktor zvazit jine povolani, kdyz ho prace doktora nenaplnuje. V. Kovar.

Umístění: jiné místo

Vzhledem k tomuto jsem byl nucen vyhledat lékařské zařízení a zde si dovolím přímo jmenovat Úrazovou a pohotovostní ambulanci Ústřední vojenské nemocnice, kde jsem vzhledem k počtu čekajících pacientů chtěl dát „otočku“, ale můj zdravotní stav a můj mozek mi říkal, ať vydržím. Po zaplacení poplatku jsem usedl do čekárny plné lidí a k mému překvapení pacienti mi doslova mizeli před očima. Přibližně po necelé půl hodině jsem se dostal k panu doktorovi Marcelovi Zahradníkovi, který když viděl můj zoufalý stav, tak se mne pohotově ujal a začal řešit. Dotázal se mne, jak jsem byl vůbec schopen sám se dostavit do ambulance a proč jsem si raději nezavolal RZS. Zde musím touto cestou velice panu doktorovi poděkovat za jeho profesionalitu a hlavně empatii s jakou jsem se u lékařů zatím nesetkal. Absolutně nic nepodcenil a ihned nasadil nejvhodnější léčbu.
S. Hřibal

Dlouhodobě jsem trpěla... obtížemi ( silné bolesti břicha, světlou stolicí, pálení střev, zvracením, nechutenstvím, nevyprazďňoval se mi žaludek a střeva) se kterými mi nedokázal pomoci ani můj praktický lékař, ani odborný specialista. Nepomohli mi vyřešit tento problém. "Náhodným štěstím" jsem se dostala do kontaktu s Mudr. Zahradníkem a při této při vyšetření na pohotovosti, jen díky jeho vstřícnosti a ochotě, vyslechnout si všechny moje obtíže, se mu podařilo najít správné řešení...
Poslal mě na operaci a bylo to na poslední chvíli. Kdyby mi nezařídil tuto operaci, tak bych tu dnes už nebyla.

A dnes jsem již po zákroku. Můj žaludek a střeva lépe fungují a už mě netrápí ty obtíže co jsem měla 4.5 roku. Ty obtíže které nedokázal nikdo předtím vyřešit. Touto cestou bych tedy ráda poděkovala a doporučila pana Mudr Zahradníka ostatním lidem kteří mají jakékoliv zdravotní problémy. Děkuji Vám.

S pozdravem. V. Linartová, Praha

Když jsem dorazil na ambulanci 3.1. lehce po půlnoci, počkal jsem si minimálně 30 minut v prázdné čekárně, když se připotácel tento začínající, značně rozespalý léčitel. Nejdřívě mě sjel za to, že nechápe, proč jdu na pohotovost a ne ke svému praktikovi, který byl mimochodem 100km daleko a ve 12 v noci asi stejně nepracuje. Stěžoval jsem si na bolest v oblasti žeber, nemohl jsem dýchat a od rána jsem těžce kašlal. Aniž by tento jasnovidec cokoli vyšetřil, skoro už vyvozoval závěry.. Aby se neřeklo, tak si mě alespoň naoko poslechl a změřil teplotu. Následně mě poslal domů s tím, že mám kašel, ať si ráno v lékárně vyzvednu jitrocelový sirup a něco na kašel.. Něco jako rentgen ho ani nenapadlo (proč taky na kašel, že?) Ráno jsem si stihl už jen zavolat ambulanci a už týden ležím na ARO s plicním pneumotoraxem. Kdyby sanitka přijela jen o trochu později, už bych tady asi nebyl a nepsal tuto recenzi.

Dnes na pohotovosti jsem dostala vynadáno, co si vůbec dovoluji obtěžovat ho. On má prý osmdesát pacientů denně a přitom si může každý počkat na druhý den a dojít si k praktikovi. To, že nemůžu už čtvrtý den (přes svátky a tedy bez možnosti dojít si k praktikovi) pořádně vyspat kvůli silné bolesti v krku a nemožnosti polknout, mám teplotu a sotva dýchám (běžné léky nezabírají) ho absolutně nezajímalo. Rychle koukl do krku a rovnou nasadil antibiotika. Žádné CRP a podobně. A to jednání ... horší než řeznický pes. Bylo mi řečeno, že na pohotovost mám chodit, jen když se budu třeba dusit nebo budu mít bolesti na srdci apod.. Když jsem namítla, že na to bych asi už volala záchranku, tak mě informoval, že lékařská pohotovost je totéž co 155 jen od stolu. Absolutně neprofesionální jednání. Nemá si služby na pohotovosti brát, když se chce flákat.

Po 9 dnech nemoci se mi zhorsil kasel a zacly bolet zuby z rymy. Pan doktor me bez poslechu a podivani do krku (bez vysetreni) poslal domu s Mucosolvanem. V lekarne jsem se pak dozvedel, ze Mucosolvan nemam kombinovat s Erdomedem, ktery jsem jiz bral a doktorovi sdelil. Pusobilo to na me dost lajdacky.